• Sor
  • Bence

Canimdan cok sevdigim insan..

1 yil önce canimdan cok sevdigim erkekten ayrildim. Ilk'im di, tek sevdigimdi..şu anbaskasiyla birlikte ve onu kutladim, sildim face'den. O silmene... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Boşta kalırsam geri dönerim demiştir.

• Neyyy ?

• Neyini anlamadın arkadaşım ?

Erkekler Ne Diyor 7

• sana ne yaşatmışilişkiyemi girdin

• hayir aldatti

• aranızda bir ilişki yokki nasıl aldatsın

• buradan anlaşıldığı üzere geleceğin onun yanında olmak sanırım

• ilk olduğu için biraz fazla acı çekersin bazı insanlar ayrıldıklarında arkadaş olarak kalmak isterler belki ondandır ya da hala sevgi olabilr içinde bilemicem

• Bu dünyada kimseyi canından çok sevmiyeceksin yoksa* koyalar.Bu devirde dikkat ediceksinn önce kendini sevmelisin kendini sevmezsen sevmeyide sevdirmeyide beceremezsinn hep bozuk bir ilişki yaşarsın kendi hayatına bak kimse için hayat felsefeni değiştirme

• Bencede böyle birini bırak bir kere terkeden bir daha terkeder. Ama bişeyi anlamadım , onu yeni sevgilisiyle kutladım dedin neden kutladınki ?

• bilmem, o an öyle esti, yaptim. Mutlu olmasini istedigimden degil

• Eski sevgili diye bir şey yok dostum.. Mesela eski bira, eski sigara diyor muyuz hiç? Hele o eski sevgiliye dönenleri hiç anlamıyorum.. Bitmiş bir parfüm şişesine su koyup tekrar tekrar dibini görmek gibi bir şey oluyor.. Gittikçe benliğini kaybediyor, kokusunda bile bir değişiklik oluyor, senin benimsediğin koku başka kokulara dönüyor artık..Hiç bir eski şey yeni olamaz artık hayatımızda..Sen eskisin, ama ben eskici değilim mesela...

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle birini daha fazla düşünme boş verErkek milleti elinin altında bulunsun istemiştir.

• kimseyi kendinden çok sevme ...adamı kutlamak neden yapılır anlamadımadam seni sallamıyor sende sallama...ayrıca yıkanılan suda tekrar yıkanılmaz diye bir atasözü var kulağa küpe yap

• sen yine de beddua etme haklı olsan da donup dolasıp seni bulur. silmemesinin nedeni cok ozur dileyerek soyluyorum seni yedekte tutması olabilir. AYRICA yeni sevgilisini seviyosa bir erkek eski sevgilisini de tutmaz diye dusunuyorum benim kanaatım bu cocuktan sana hayır gelmeyecegi zor olacak ama yoluna devam etmelisin

• düşün seni o kadar önemsemiyor :S boşver canım herşeyın hayırlısı bunda da vardır bir hayır Allahım karşına kalbine yakışanını çıkarsın ve sana tavsiyem birinden hoşlanırsan direk nişanlan sevgili olma zamanla tanırsın zaten ve öyle daha güçlü bir bağ oluyor emin ol unutamam dediklerini bile unutuyorsun :)

• direk nisanlansam, belki kötu aliskanliklari vardir sonradan ögrenicem? Cok dogru bir karar olmaz bence ama tabi artik öyle sevgili olmak istemiyorum. Yuvami kurmak istiyorum bir an önce

Yükleniyor...