Facebook'ta kapak fotoğrafları neden herkese açık ki?

Facebooktaki kapak fotoğraflarımı dışarıya kapatmak istiyorum, nasıl kapatabilirim?

Güncellemeler:
bence bi yolu olmalıdır ya yoksa da facebooka mail filan atılmalı, ne yani herkes kapak fotoğraflarımı görebilecek mi:@

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle resimlerimizin bulunduğu buradaki Fotoğraflar sayfasına gidiyoruz.
    Albümlerimiz ve bize ait olan resimler karşımıza geliyor.
    Şimdi her hangi bir albüme tıkla ve o albümdeki resimleri önizleme olarak görün.
    Resimler karşımıza çıktı, şimdi hemen albüm isminin olduğu yeri sağında Dünya işareti veya diğer iconlar olan çark, insan figürü gibi işaretleri göreceksiniz. Resimde göründüğü gibi, Açılır menüden resimlerinizi kim görüp, göremeyeceğini ayarlayabilirsiniz. Ben hedef kitlem olarak arkadaşlarımı seçtim..
    Sizler de kafanıza göre düzenlemeler yapabilirsin:
    Arkadaşları seçerseniz; Sadece arkadaşlarınız görür.
    Sadece Beni seçerseniz; Sadece sizin görmenizi sağlar.
    Özel seçerseniz; Belirlediğiniz kişilerin görmesini veya görmemesiniz sağlayabilirsiniz. Özel Kısmına tıklayarak kişileri seçebilirsiniz.
    Sizlere bir ipucu vereyim, paylaştığınız resimlerin veya gönderilerin sağında dünya sembolü görüyorsanız, bilinki gönderinizi veya resminizi herkes görüyor demektir.

• örnek link

• tskler umarim basarbildin?

Erkekler Ne Diyor 17

• Aratıldığında bulunmamayı sağlayabilirsin. Madem görmelerini istemiyorsun gizle profilini topluma.

• zaman tüneli magdurlarında bırısı daha :(( tünelin sonunda ışık yok arkadaslar gırmeyın :)

• heheh...güldüm baya

• Zaman tünelinize bir kapak eklerseniz, bu fotoğraf tıpkı profil resimleriniz gibi herkese açık olacaktır. Yani, mevcut kapak fotoğrafınızı ve kapak olarak kullandığınız tüm diğer resimleri herkes görebilir. Bu nedenle, birçok fotoğraf albümünüzün aksine, Kapak Fotoğrafları albümünüzü ziyaret ettiğinizde albüm gizlilik ayarlarını düzenleme seçeneği görmezsiniz.

• iştee neden yok yani arkadaşlarıma özel yapmak mümkün değil mi off :/

• onu bana değil facebooku tasarlayanlara sormalısın demekki öyle olmasını istemişler. sende oraya güzel bi panoramik fotoğraf koy rahatsız edici olmasın..

• kapak fotoğrafı ne demek

• zaman tüneli- cover photos

• hm ben zaman tüneline geçmedim bilemicem

• bence face den ekle benı :D ogretıyım :D

• -Profiline girip Fotoğraflar yazan yere tıkla..
    -Albümler karsına çıkacak. Albümlerin altındaki kilit göstergesine mausenin imlecini getir...
    -Oradaki seçenekten gizlemek istediğin albümü Sadece Ben olarak değiştir..

• Profiline girip Fotoğraflar yazan yere tıkla..
    -Albümler karsına çıkacak. Albümlerin altındaki kilit göstergesine mausenin imlecini getir...
    -Oradaki seçenekten gizlemek istediğin albümü Sadece Ben olarak değiştir..

• Fotoğrafa gir orda dünya gibi birşey olacak oraya tıkla önüne seçenekler geliyor zaten

• kapak fotoları gizlenmiyor ne yazıkki. Facebokun saçmalığı. Koymak zorunda değilsin tabi.

• ayarlardan gizliyebilirsin..

• Profil resmi olmuyor onu herkes görüyor ne yazıkki.

• ama bu çokk saçma, ben orda kendi fotolarımı da paylaşıyorum, nasıl herkes görür :(

• kapak resmi bulunduğu bölüme gel fotoğraf bölümüne yani o resmi sadece sen yaparsan kapakta gözükmez

• ben sadece arkadaşlarım görsün istiorum ama

• Öncekileri Göster
    • off böyle saçmalık mı olur ya

• onu bana değil MARK buna söyle link :)))

• işte mıllete kapak olsun benım hayat 10 numara modunda fotoları gorsunler morsunler..

• onu yapmayı öğrenırsen banada öğret 3aydır yapamadım

• kapak fotoğrafı kapatılmıyor

• siyah poşet ger:D:D

• facebooka'a sadece kendin görmek için foto mu yükleyceksin? beyin hiç bu kadar bedava olmamıştı :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kullanmadığım için bilgim yok.Ama yapılmıyor diye öğrenmiştik burdan.

• bilemiyorum :|

• bende böyle bir soru sormuştum burada ama kapak fotoğrafını gizleyemyrsn. bende köpek fotoğrafı koydum :)

• pff :/

• bana özel kısmı olucaktı

• yok ki öyle bir kısım:S

• Öncekileri Göster
    • kapak nee güzelimmm :)) profil resmi demiyormusn

• hayırr, zaman tünelindeki kapak fotoğraflarından bahsediyorumm:(((

• Facebook cilvesi.

• resminin üzerine bir tıkla. sonra orda en sağda düzenle var. ordan halledebilirsin.

Yükleniyor...