Facebook'a konulan resmin sahte oldugu anlaşılır mı?

Belki kızıcaksınız ama sevgilimi denemek zorunda kaldım.Ve sahte bir profil açtım devamlı paylaştıklarını begendim.Bugün mesaj atmış TANIŞIYORMUYUZ :) aynen bu şekilde.Ama aklıma şu takıldı resim sahte anlayabilir mi?Lüften yardmınızı ihtiyaçım var..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok yazik gerçekten ya bi iliskide guven yoksa o iliski bitsin gitsin ya. Sevgilin o yaziyi yazmissa bosver sessiz sedaisz onun hayatindan çik bence.

• saol canım

• Bence, çunku açiklama yapmayi haketmiyen birine benziyor..

• sahte profilden aynen şunu yazdım ilgimi çektin sakıncası varmı? bakalım yazdıgı cevaplara göre yolları değiştiricem ama neden dediğinde açıklama yapmıcam sessizce çıkıcam hayatından

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• mit, cia fbı hepi peşine düşecek.

• Anlaşılmaz rahat ol

• anlaşılıyor hemen tabiki

• anlar fake hesabı bence

• albüme bakar paylaşımlara bakar çok kısa bir geçmişe sahip olduğun görülür ve albümde sadece 1-2 tane resim varsa anlar hele de böyle isterik hesaplar genelde fake oluyor

• ayrıntı bay komik surat ?

• senin sorun Face konulan resmin sahte oldugu anlaşılır mı? bu benim cevabım evet anlar gayet net

• Öncekileri Göster
  • profildeki resmine ters tıklarsa özellik derse ve ordaki jpg uzantısını alıp googlede araştırırsa rahatlıkla sahte olduğunu anlar:)

• ter tıklarsa dediğin kopyalayıp googleyemi yapıştırma biraz ayrıntı lütfen lütfeeeeen

• resin netten indirme yabancı birisiyse anlaşılıyor ayrıca profesyonal çekilmiş resimse anlaşılıyor. sen neden böyle bişey yapma gereği duydun ki?

• şahsen ben anlarım oda anlayıp inadına bu şekilde yazılmış olabilir.

• çok doğal duruyor ama?

• ben şahsen netten indirilen resmi anlarım: inadınada yazılırım ve o sevgiliyede tekmeyi basarım.

• Öncekileri Göster
  • anlaşılır ama o kadar abaza var ki anlamıyorlar.

ben reese witherspoon'un resmini koydum bi sahte hesap açtım. resmin altına yüzlerce "çok tatlısın çok güzelsin" vb. yorumlar geldi.

sen düşün ne kadar abaza var bu ülkede ;)

• dene o zaman :)

• ya yerse :) kurt düşürttn içime şimdi

• ozman yemez bence :D

• Öncekileri Göster
  • Biraz kafası çalışıyorsa hesabın sahte olduğunu anlar.

• Resminden bulabilir sonra facei kullanım durumuna bakar fotograflarının cesıdıne ve azlıgına bakar payasımlarına bakar arkadaslarına bakar ve anlar.

• ayrıntı lütfen?

• normal bi güzellikte arkadaşının arkadaşı vardır o fotoyu koyarsan sorun olmaz

• merak etme bu hikayenin sonu bu olucak gibi

• o zaman çocuğu rahat bırak sil engelle kafasını karıştırma senin yüzünden x isimli şahısa ayar vermek üzere lütfen ..

• karıştırmak istemedim bunu yaparken bile kendimi suçlu hissediyorum.

• anlama ihtimali yüzde 60

• biraz ayrıntı lütfen?

• hayır anlaşılmaz..

• :) sende saol..

• hımmmmmmm şimdi çaktım :) çoooooook saolll

• faceden maili bulmak çok kolay..ordan mail adresi alır..sana başkası gibi mail falan atar seni konuşturabilir...yada bir arkadaşın gibi rahatlıkla seninle yazışır mailden...kurnaz sa tabi..:)

• Öncekileri Göster
  • anlamamış baksana klavyede yazarken bile suları akmış vitaminsizin

• tamam geçmiyorum çok ciddiyim..ayaklarımı toparladım he de şimdi

• dalga geç diye anlatmıyorum :(

• ikizlerle çakar yahu..zekidir ikizler..allasen ya allasen

• Öncekileri Göster
  • önce saygı!

• önce saygıymış bu yüzden hiç tanımadıgı bir kıza gülümsemeli mesaj atıyor

• Facenin yüzde 98i sahte zaten

• :)) ben anlıyorum ama face takılmıyorum.kişinin bakış açısında baglı bakmakla görmek misali

• bakış açısı derken?

• acıklaması nasıl olur bilmiyorum ama bakış açısı işte...

• nasıl lütfen biraz açıklarmısın

Kızlar Ne Diyor 6

• Resim google da aratılabiliyor

• tüm fotoğraflar aynı gün eklenmişse, bunu farkedip anlar.

bi fotoğraf varsa kimse beğenmemişse tahmin edebilir

• arkadaş listemde değil abone kısmı var ya onu denedim

• Resmi göster.

• Yani hesaba koyduğun resmin linkini at, anlaşılıp anlaşılmadığını söyleyeyim.

• nasıl resmi göster derken?

• Anlamaz umarım.Yine de bir faciayla karşılamazsın inşallah

• bunu yapmaktan nefret ediyorum ama mecbur kaldım

• Nasıl bir profil oluşturduğuna bağlı.Bazılarının fake olduğu kabak gibi ortada.

• fazla abartmadım,resim doğal duruyor ama?

• sanmam anlamaz

• bu foto işlerinden çakar biraz o yüzden

Yükleniyor...