Facebook'a konulan resmin sahte oldugu anlaşılır mı?

Belki kızıcaksınız ama sevgilimi denemek zorunda kaldım.Ve sahte bir profil açtım devamlı paylaştıklarını begendim.Bugün mesaj atmış TANIŞIYORMUYUZ :) aynen bu şekilde.Ama aklıma şu takıldı resim sahte anlayabilir mi?Lüften yardmınızı ihtiyaçım var..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok yazik gerçekten ya bi iliskide guven yoksa o iliski bitsin gitsin ya. Sevgilin o yaziyi yazmissa bosver sessiz sedaisz onun hayatindan çik bence.

• canım ben haksızmıyım allah için konuş,kendini benim yerime koy sahte bir profil açıyorsun bir kaç paylaşımını begeniyorsun diye gece aynen şu mesajı atıyor tanışıyormuyuz hele sonundaki gülücük o ne ya o gülücük ne :(

• Öncekileri Göster
    • Bence, çunku açiklama yapmayi haketmiyen birine benziyor..

• saol canım

Erkekler Ne Diyor 15

• önce saygı!

• önce saygıymış bu yüzden hiç tanımadıgı bir kıza gülümsemeli mesaj atıyor

• mit, cia fbı hepi peşine düşecek.

• anlaşılır ama o kadar abaza var ki anlamıyorlar.ben reese witherspoon'un resmini koydum bi sahte hesap açtım. resmin altına yüzlerce "çok tatlısın çok güzelsin" vb. yorumlar geldi.sen düşün ne kadar abaza var bu ülkede ;)

• kendileri çok zeki anlıyor bu foto olaylarından :(

• Öncekileri Göster
    • ya yerse :) kurt düşürttn içime şimdi

• dene o zaman :)

• resin netten indirme yabancı birisiyse anlaşılıyor ayrıca profesyonal çekilmiş resimse anlaşılıyor. sen neden böyle bişey yapma gereği duydun ki?

• internetten kopyaladım yabancı oldugunu sanmıyorum.Güven problemi yaşıyorum fazlasıyla yoksa bu tür işlere asla karışmazdım.birkaç paylaşımını begendiğim için direk attığı bu mesaj beni iyice deli etti hele o sona eklenen gülücük :( açık kapı bırakıyor gibi

• Öncekileri Göster
    • çok doğal duruyor ama?

• şahsen ben anlarım oda anlayıp inadına bu şekilde yazılmış olabilir.

• anlar fake hesabı bence

• ha ha komik şey

• Öncekileri Göster
    • ayrıntı bay komik surat ?

• albüme bakar paylaşımlara bakar çok kısa bir geçmişe sahip olduğun görülür ve albümde sadece 1-2 tane resim varsa anlar hele de böyle isterik hesaplar genelde fake oluyor

• Facenin yüzde 98i sahte zaten

• Anlaşılmaz rahat ol

• profildeki resmine ters tıklarsa özellik derse ve ordaki jpg uzantısını alıp googlede araştırırsa rahatlıkla sahte olduğunu anlar:)

• ter tıklarsa dediğin kopyalayıp googleyemi yapıştırma biraz ayrıntı lütfen lütfeeeeen

• normal bi güzellikte arkadaşının arkadaşı vardır o fotoyu koyarsan sorun olmaz

• karıştırmak istemedim bunu yaparken bile kendimi suçlu hissediyorum.

• o zaman çocuğu rahat bırak sil engelle kafasını karıştırma senin yüzünden x isimli şahısa ayar vermek üzere lütfen ..

• merak etme bu hikayenin sonu bu olucak gibi

• hayır anlaşılmaz..

• nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? aydınlatırmısın beni lütfen

• Öncekileri Göster
    • hımmmmmmm şimdi çaktım :) çoooooook saolll

• :) sende saol..

• anlamamış baksana klavyede yazarken bile suları akmış vitaminsizin

• çok zeki ikizler burcu çakar diye korkuyorum:(

• Öncekileri Göster
    • dalga geç diye anlatmıyorum :(

• tamam geçmiyorum çok ciddiyim..ayaklarımı toparladım he de şimdi

• :)) ben anlıyorum ama face takılmıyorum.kişinin bakış açısında baglı bakmakla görmek misali

• nasıl lütfen biraz açıklarmısın

• acıklaması nasıl olur bilmiyorum ama bakış açısı işte...

• bakış açısı derken?

• Biraz kafası çalışıyorsa hesabın sahte olduğunu anlar.

• ayrıntı lütfen?

• Resminden bulabilir sonra facei kullanım durumuna bakar fotograflarının cesıdıne ve azlıgına bakar payasımlarına bakar arkadaslarına bakar ve anlar.

• anlama ihtimali yüzde 60

• biraz ayrıntı lütfen?

• anlaşılıyor hemen tabiki

Kızlar Ne Diyor 6

• Anlamaz umarım.Yine de bir faciayla karşılamazsın inşallah

• bunu yapmaktan nefret ediyorum ama mecbur kaldım

• Resim google da aratılabiliyor

• sanmam anlamaz

• bu foto işlerinden çakar biraz o yüzden

• Nasıl bir profil oluşturduğuna bağlı.Bazılarının fake olduğu kabak gibi ortada.

• fazla abartmadım,resim doğal duruyor ama?

• tüm fotoğraflar aynı gün eklenmişse, bunu farkedip anlar.bi fotoğraf varsa kimse beğenmemişse tahmin edebilir

• arkadaş listemde değil abone kısmı var ya onu denedim

• Resmi göster.

• nasıl resmi göster derken?

• Yani hesaba koyduğun resmin linkini at, anlaşılıp anlaşılmadığını söyleyeyim.

Yükleniyor...