• Sor
  • Bence

Biri bana bu durumu derhal açıklasın! Neden böyle olur, hep mesaj atarsınız 2 saat sonra cevabı gelir şımarır?

siz seversiniz ararsınız adam inadına aramaz mesaj çekersiniz 2 saat 1 saat hatta 3 saat sonra cvb verir veya o künün üstünde durmaz naber der dalga geçer gibi söylersiniz konusrsunuz neden niçin vs vs böylesin biraz ilgi istiyorum dersin sanki tersine söylermisin gibi kaçar inadına inadına aramaz sormaz neden bir mesaj çeker seni seviyorum diye hiçbirşey kalmaz sizde niye böyleyiz yahu neden kaçıyoalr sizi biraakmaz ayrılmaz ama böylede devam eder şımarıklıkmıdır bu popusumu kalkmiştr sizce neden böyle ne yapmak lazım

Güncellemeler:
yahu yeni barıştıkk bence şımarılık hep ben cırpınıyorum hep ben
2 yıllık ilişkımız vardı 1 ay once ayrıldık 14 subatta barıştık ama 2 ,3 saat 1 saat gecıyo tamam mesgul oluyo ama boş vaktını benımle gecırmıyo feclerde vs vs ne yapcam yahu vıcdan azabı olsa sanmam benım gıbı bır bas belasını basına neden musallt etsın bılmıyorum bulustuk hıcbırsey konusmadık bırlıkte fealn olduk eskılerı acmadık ama bu boyle ayrılmaz yahu söz verdı ne ben onsuz nede o bensız olmuyo yapıyoruz dedı bana acaba bırakmıycagımı bıldıgı ıcınmı rahat davranıyo

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• birincisi kaçan kovalanır her zaman ne kadar çok kovalarsan o kadar çok kaçırırsın dünyanın kanunu bu. İkincisi sıkılmış olabilir ama belki vicdan azabı yüzünden hemen öyle bırakıp gidemiyordur. Üçüncüsü sadece biraz nefes almak istiyor olabilir

• :((((

• Öncekileri Göster
    • cok saol yaa:((ee napıyım sevıyorum ıstee :D ama sanırım zarar verıyorum bu sekılde kaccak felan doğru dıyosun bıraz ağırdan almam lazım

• kesinlikle hem ne kadar ağır yaşarsanız o kadar tüketmezsiniz birbirinizi öyle düşün

Erkekler Ne Diyor 5

• AŞK TAHTİREVALLİYE BENZER Bİ TARAF AĞIR BASTIKÇA ÖTEKİNİN G_TÜ KALKAR..

• bravooooo+1

• sende onun gıbı yap sende 3 saat sonra cevap ver en fazla ayrılırsın boyle dusundukce kendını ona daha cok baglarsın

• kendini biraz geri çek sende

• bencede ağırdan alıyım

• Öncekileri Göster
    • ihtiyaç duyunca yaklaşıyor o zaman.bence seni kaybetme korkusunu yaşat kenedeni geri çek biraz

• tamam canım saolya:( oyle yapcam fazla ilgi yok bıraz bakımlı olup kendımele ılgılnmm lazımkı gözü doysun:D

• çırptığına say. yada ıyı bı konusma yapıp dıkkatını cek.

• kac kez yaptım ustune dusmuyorum

• senin sesinle uyanıp senın sesınle uyumak istiyorum de. evlenme teklıf etmezse sabah aksam arasın.

• Seni istemediği açık. zorlama.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...