• Sor
  • Bence

Kendimi affettirmek için ne yapmalıyım?

Erkek arkadaşım sıradan bir konuşma sırasında aramız çok iyiyken birden 'benimle dalga geçer gibi konuşuyorsun ben senin arkadaşın değilim' diye sert... Daha Fazla

En İyi Görüş

• İyi geceler cevabı geliyorsa beyfendi naza çekiyor. Anla adama naz yapınca neler çektirdiğini :)

• evet ama bir erkekte bu kadar naz yaparmı artık ben dayanamıyorum yani süründürmek istiyo bu durumda simdi ben sert cıksam ve ben özür diledim madem cevap vermiyosun sen bilirsin artık ugrasmıcam desem yani resti ceksem kısacası yanlıs mı yapmıs olurum cok seviyorum hiç yapmak ıstemedıgım bısey ama ayrılma korkusu olursa bırazcık uzatmaz dıye dusundum

• Öncekileri Göster
    • o günlerce yazmazsa benimde sessiz kalmam bu durumda yanlıs gıbı gelıyor hatalıyken kırmışken durumu düzeltmek istiyorum işte..

• Yapacağını yaptın. Üstüne gitmen sorunu daha köklü hale getirebilir.

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşlrının yanında söledkleryle dalga geçmişsen ayıp etmişsin hatanı anlayıp özür dilemşsn ancak yinede gurur kırılmış şimdi kendisi sana karşı snrli olduğu için böyle dawranıyor biraz kendi haline bırak sende bu tavırndan kurtulmaya çalış...

• yok arkadaslarımın yanında değil sadece konusma sırasında birseyi anlamadı anlamadım dedi bende anlatırken sanırım biraz kırıcı oldun anlamıyosun falan gıbısınden sakayla karısık ama cok fazla tepkı gösterdi şaşırdım daha öncede mi yaptım diye düsünmeye basladım bana karsı hala geregınden fazla gururlu oldgunu dusunuyorum sonucta ben onun sevgılısıyım sacma gelıyor

• Öncekileri Göster
    • bu durumlardanda çok korkuyorum uzaklaşır diye ama bir insanı sıktıkça zaten uzaklasmasıda kacınılmaz yapıcak bısey yok..

• merak etme uzaklaşmaz sadece senin yaptığın hatayı anlamanı istiyor bidaha böyle bişi yapma diye...

• biraz zamana ihtiyacı var. bırak bakalım ne yapacak.

• 5 gündür böyle daha fazlada böyle kalmasını istemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• önceden birikmiş bişeyler vardır belki

• offf evlendiğinizi düşünemiyorum bennn

• Cok sık olmuyo 1 seneyi gecti beraberliğimiz hiç ayrılmadıkta ama bu tepkisine anlam veremedim

• Öncekileri Göster
    • hatanı anlamışsın..sana ceza vermek de ne demek? bir daha yaparsan sorun etsin o zmn..bir kere söyleyince anlayamayacağını mı düşünüyor? yanlış adam!

• kaybetmekten korktugu için kendi kendine yollar buluyor kendini ağırdan satmak vs. çok anlamsız bi gururu var vazgeçiremiyorum ama çok sevdiğinide biliyorum ne yapıcagımı bilemiyorum.

• bnde erkek arkadaşımla şakalaşarak konuşurum bazen sinirli olduğu bigün aynı şekilde o da bana patlamıştı.ve tepkisi abartıydı.ben kötü niyetli olmadığımı bildiğim için alındım. bunu ona açıkladıktan sonra bir süre gayet soğuk tavırlarla konuştum.niye diye sorunca bu şekilde konuşmamı isteyenin kendisi olduğunu söyledim.sonunda ise bnden özür dileyen o oldu.yani niyetin onunla gerçekten dalga geçmek değilse bırak geri gelecektir

• degil tabiki ama o bunun farkında degıl ıste.

• Özür diledin affetmiyorsa kimlerin yanında dalga geçtiysen onların yanında özür dile belki affeder.

• kimsenin yanında degil arkadaslarımın konu hakkındaki görüşü demek istedim

• sen konuştuklarını iyice bi düşün başka arkadaşlarınında fikirlerini al ve bundan sonra sen çocuğa tavır yap mesaj atma arama bak nasıl kuduruyo

• bunun yerine sert çıksam diye düşünüyorum ayrılık korkusu olmazsa bisey yapmaz

• Öncekileri Göster
    • oynamak degilde harekete geçirmek ama bi yandanda daha kötü olmasından korkuyorum sonucta suclu olan tarafken uste cıkmak dogru degıl

• hatalar insanlar içindir özürde dilemişsin çok uzatmış sen biraz tersle zaten o zaman uzattığınıda anlıyacak harekete geçecektir

• kıyamam :S erkekler böyle iste işin suyunu cıkrana kadar uğrasır sen bırak peşini özür dileme sende iyi geceler yaz o zman nasıl barısıyo bak

• birkac gundur oyleyiz zaten bende oyle yapıyorum ama dun aksam özür diledim ve hiç birsey söylemedi o kadar inatçı ki herseyin önüne gecer inadı.

• özür dilemişsin ama açıkça söyleyim nasıl konuştun bilemiyorum fakat herhalde damarına çok fena bastın sürekli özür diliceğine bugün mesela msjin şöyle olsun özür diledim kaç kere seni seviyorum kuş kalmakla elimize ne geçiçek farkındayım kızdırdım ama yetmedimi 5 gündür kavgalı olduğumuz..mesela böyle bir msj atabilirsin

• bunuda denicem tesekkür ederim ama bi yandanda içimden birsey yapmak gelmiyo artık cok inatcı bi insan ama aklıma takılıyo seven bi insan bu kadar inat eder mi ben yapamıyosam o nasıl yapabiliyor diyorum

• Öncekileri Göster
    • evet gerçekten öyle kendi kaybetme korkusu yüzündende bana çektiriyo bencil bi düşünce şimdi ben sert cıkmalımıyım biraz ayrılma korkusu olursa oda artık harekete gecmez mi

• sert cık tabıkı oyle boyun egme al karsına de ozur dıledım de daha ne ıstıyorsun de ınsan sevgılısının hatalarını bu kadar uzatmaz de küs kalmak hosunamı gııtmıyor de benım hıç gıtmıyor de hatta baktın yıne mırım kırın edıyor ozamanda deki ılıskı ıçınde kus kalmaktansa madem hatalarım sana batıyor ayrıl ozaman de gozunu korkut bıraz o sısırdıgın egosunu patlatta gorsun dunya kaç bucak

Yükleniyor...