• Sor
  • Bence

Twitter nasıl açılır nasıl kullanılır?

evet sorum belli nasıl açacağım nasıl kullanacağım kullanımı zor mu fikri olan?

Güncellemeler:
bırde takıpcıler nedir
ARKADASLAR TAKIPCILERIM NEDEN BİR EKSILIP BIR AZALIYOR?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• boşver ya bu siteyi canımmm

• yok ıstyrm canım ya

• Öncekileri Göster
    • umarım canım..D:

• kib.

Erkekler Ne Diyor 5

• takıpçi facebooktaki arkadaş olma gibi birşeydir abone olma gibi.

• ben açtım ama hiç k ullanmadım begüşş duruyor en çok bu sitedeyim en güzeli bu site bence

• bnde actımm

• Öncekileri Göster
    • benimde ama ben en cok facede taklıyrm okul vrkende faceden taklıyrm ama bu sıteye okl vrken pekm gıremıyrm sabah 9 dan aksam 5 e kdr dersm oluyr

• ben babammla emlak işi yapıyorum benim işim masa başı olduğundan burda vakit geciriyorum

• Tuvalete gireceğim,tuvalletten çıktım,duşa girdim,kahve içiyorum gibi şeyler yazacaksan kayıt ol

• twitter kullanmadığın çok belli :)

• tweetter sayfasına mail adresinle giriş yap şifre belirle..takiplere başla..ve arkadaşların tarafından takip edil..

• nasıl takıp edılcem ve takıp etcem pekı

• takip et butonu var zaten..direk görürsün onu istedigin kişilerin sayfasında takip et butonunu tıkla..azıcık facebook gibi

• takip etmeyi bırakırsa birisi eksilir çogalmaz..donduranlar oldugu zaman o kişi tekrar giriş yapana kadar eksilir...

• çok zor kullanımı herkes kullanamıyo öyle facebook gibi

• nasıl anlatrmsn

• :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Twitter hesabım yok ve hiç bir zaman olmıçak , gereksiz.

• çook güzel bişey ama orayıda yavaş yavaş ameleler sarıyo o yüzden soranlara paralı falan diyoruz neyse güzel işte beğeni falan yok facedeki gibi herkesin bi profili var oraya istediğii yazabiliyosun. ama twitterdansa tumblr öneriyorum :)

• twitter kullanıcı sayısından haberin var mı?

• Eksilmekle azalmak aynı şey ama neyse dediğini anladım Birileri unfollow ediyor yani takipten vazgeçiyor ..

• ama snra tekrr yerıne gelıyor neden

• Öncekileri Göster
    • hee anldm sagolunn :D

• rica ederim umarım anlamıssındır pek inanmadım ama :))

• Kolay önce üye ol.. twitterda yenimisin kısmını doldur sonra gerisi gelir .. Mevzu konusmak sadece konus yasadıklarını yaz insanları takip et sonra onlarda seni edecek sen onların yazdığını görceksin onlar senin böyle çok basit çok takılma anlarsın hemen

• Gir twitter a bilgilerini yazıp kaydola tıkla zamanla çözüyosun siteyi bana sorabilirsin

• takipçiler seni takip edenler oluyo.Bunu gizleyebilirsin de açıkta bırakabilrsin aynı facebook gibi

Yükleniyor...