• Sor
  • Bence

Sevgilim mesajlarıma çok geç cevap veriyor, neden olabilir sizce?

2 3 gündür böyle mesajlarıma geç cevap veriyor sürekli bu durum beni çok sıkmaya başladı acaba ben aldatılıyormuyum :S

Güncellemeler:
Msnde Bile cam açamıyoruz nadiren dün blogda takılıyorduk oysaki cam açıcaktık onu bekliyodum blogda arkadaşlarıyla çok mutlu şekilde konuştu benimle ilgilenmedi camı açması için bekledim onca saat sinir oluyom ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hmm aslinda sorunu okuduktan sonra belki bu aralar cok yogun hemen süphelenmeye baslama dicektim ama güncellemeni okuduktan sonra süphe etmekte haklisin senden sIkildi galiba yoksa sen varken neden cam acmasin arkadaslari ile baska yerde takilsin internette? sinir olduysan tepkini hemen belli etmelisin bence su an ondan süphe ettiginide söyle ben söylerdim

Erkekler Ne Diyor 7

• sıkılmış olabilir

• Seni önemsemiyor o yüzden böyle yapıyor.

• Görmemiştir hemen yargılama bence.

• nasıl görmez ya insan haber verir birşey yapcağı zaman

• bana ne söyliyorsun ona söylesene.

• neden sevgiline sormuyorsun?

• Soruyorum Neden geç cevap yazıyosun diye mesaj geç geliyo yok yemek yedim bilmem ne

• senden sıkılmış olabilir o yüzden bence

• :(:( Acaba Sıkıyormuyum Off yaa

• bilemiyorum aranızdaki ilişkiyi ama biraz ara ve bakalım mesaj az at yada atma tepkisini ölçersin ona göre

• Bunu bilmek çok güç belki evet belki hayır. Dedektif tut yahu :))

• başka birinle uğraşıyordur

Kızlar Ne Diyor 9

• Adamın allah bilir ne kadar işi vardır. O atmiyorsa sen at.Öldünmu kaldınmı diye sen sor.

• genel erkek sorunsalı

• ne kadar süre geç ?

• 30 dk geçiyor geç cevap yazıyor

• geç iletiliyor dur.

• aldatılmasan bıle bı ılgısızlık var bellı umursama kokusu cıkar

• tipik erkek davranışı ve kadın kuruntusu alışmalısın bu durumlara onlar fazla umursamaz oluyorlar eğer trip atarsan senden uzaklaşır aldatılmıyorsun korkma

• telefonla samimi değildir

• Başka şeylerle meşguldur.İşi vardır.Sıkılmıştır artık.Gerçekten görmüyordur.Her şey olabilir, ama aldatıyor demek için çok çok erken.

• ne alaka yav..kötü düşünme..

Yükleniyor...