• Sor
  • Bence

Bilgisayardan müzik sesleri geliyor nerden geliyor?

Görev zamanlayıcısını kurmuştum dün sabah müzik çalsın diye .Şimdi müzik çalmaya başladı şimdi zamanlayıcıdandır dedim kapadım hala çalıyo r:D... Daha Fazla

Güncellemeler:
görev yöneticisinde yok hangi program belli değil.media player değil.İş inada bindi karıştırmadığım yer kalmadı :D
ya bu gene başladı ahanda şimdi bu ne böyle .şarkı çalıyor yaa. bu iş formata gider anlaşıldı.

En İyi Görüş

• Duygularını sana bu yoldan ifade ediyor demek ki :D şaka bir yana görev yöneticisine bak orda çalışan bütün programlar görünür. ctrl+alt+delete

• valla baktım bilgisar işletmeniyim aslında azcık anlarım ama hakkaten anormal bişiler var.

• allah allah enteresan gerçekten bilemedim şimdi pek :S

Erkekler Ne Diyor 8

• reset çak gitsin yada yeniden başlat

• geri planda çaıyordur genelde baı programlar böyledir kapatırsın ama program çalışmaya devam eder görev yöneticisi işlenler sekmesinden programın adını bul sonlandır yap

• Bilgisayarı yeniden başlat.

• Format at düzelir demek istiyorum ya neyse.ctrl+alt+del sonra görev yöneticisi ile açık olan uygulamalara bir bakın.Orada vardır bir şeyler.

• baktım gözükmüyor. explorer var sadece.işlemlerdede yok bulamıyorum.

• Öncekileri Göster
    • Şükür benim bilgisayar böyle şeyler yapmıyor.Kendi kendine media player açılsa,evdekilere çok uygunsuz halde yakalanabilirdim.

• ahaha :D

• korku filmi gibibilmiyorum

• valla öyle kafam şişti sırayla tüm şarkıları çalıyor.

• ben olsam bilgisayarı camdan atardım veya koşa koşa uzaklaşırdım evden. aklın varsa kaç bence. kesin birşey olacak

• ahahaa :D çok güldüm yaa. patlar mı ? uzaklaşıyım mı yanından :D

• kapat bence bilgisayarı

• hoparlör

Kızlar Ne Diyor 5

• yeniden başlat

• Bulunduğun yerin yakınlarda radyo istasyonu varsa onlardan oluyor hatta senin yakınlarında bildiğin bir radyo istasyonun frekansın öğren sonra test yap :)

• camdan aşağı fırlat bi dene ne çıkarki? :D

• he valla .yalnız aşağı atıncada müzik çalmaya devam ederse hepten resil olduk hala çalıyor bu arada :D

• sorun değil parçalarsın :D

• hoparlörü kapat.

• :D:D:D:D cook qüldüm ne eqlenceli pc ya :D:D:Dhiç biri olmuyosa kapa hprlrü:D

• :D valla yaa full otomatik .gülmekten bilgisayarı kapatamıyorum.kendi çalıyo kendi oynuyor.

• :D:D:D

Yükleniyor...