Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bilgisayardan müzik sesleri geliyor nerden geliyor?

Görev zamanlayıcısını kurmuştum dün sabah müzik çalsın diye .Şimdi müzik çalmaya başladı şimdi zamanlayıcıdandır dedim kapadım hala çalıyo r:D bilgisayar kafayı yedi bana şarkı çalıyor :D nerden çalıyor bulamadım hayır güzel bişey çalsa anlıycam kafasına göre çalıyor.Nerden kapanacak bu :D

Güncellemeler:
görev yöneticisinde yok hangi program belli değil.media player değil.İş inada bindi karıştırmadığım yer kalmadı :D
ya bu gene başladı ahanda şimdi bu ne böyle .şarkı çalıyor yaa. bu iş formata gider anlaşıldı.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Duygularını sana bu yoldan ifade ediyor demek ki :D şaka bir yana görev yöneticisine bak orda çalışan bütün programlar görünür. ctrl+alt+delete

0|0
    0|0
    • valla baktım bilgisar işletmeniyim aslında azcık anlarım ama hakkaten anormal bişiler var.

• allah allah enteresan gerçekten bilemedim şimdi pek :S

Erkekler Ne Diyor 8

• Format at düzelir demek istiyorum ya neyse.

ctrl+alt+del sonra görev yöneticisi ile açık olan uygulamalara bir bakın.Orada vardır bir şeyler.

0|0
    0|0
    • baktım gözükmüyor. explorer var sadece.işlemlerdede yok bulamıyorum.

• Şükür benim bilgisayar böyle şeyler yapmıyor.Kendi kendine media player açılsa,evdekilere çok uygunsuz halde yakalanabilirdim.

• ahaha :D

• reset çak gitsin yada yeniden başlat

0|0
    0|0
  • geri planda çaıyordur genelde baı programlar böyledir kapatırsın ama program çalışmaya devam eder görev yöneticisi işlenler sekmesinden programın adını bul sonlandır yap

0|0
    0|0
  • korku filmi gibi

bilmiyorum

0|0
    0|0
    • valla öyle kafam şişti sırayla tüm şarkıları çalıyor.

• ben olsam bilgisayarı camdan atardım veya koşa koşa uzaklaşırdım evden. aklın varsa kaç bence. kesin birşey olacak

• ahahaa :D çok güldüm yaa. patlar mı ? uzaklaşıyım mı yanından :D

• Bilgisayarı yeniden başlat.

0|0
    0|0
  • kapat bence bilgisayarı

0|0
    0|0
  • hoparlör

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bulunduğun yerin yakınlarda radyo istasyonu varsa onlardan oluyor hatta senin yakınlarında bildiğin bir radyo istasyonun frekansın öğren sonra test yap :)

0|0
    0|1
  • yeniden başlat

0|0
    0|0
  • camdan aşağı fırlat bi dene ne çıkarki? :D

0|0
    0|0
    • he valla .yalnız aşağı atıncada müzik çalmaya devam ederse hepten resil olduk hala çalıyor bu arada :D

• sorun değil parçalarsın :D

• :D:D:D:D cook qüldüm ne eqlenceli pc ya :D:D:D

hiç biri olmuyosa kapa hprlrü:D

0|0
    0|0
    • :D valla yaa full otomatik .gülmekten bilgisayarı kapatamıyorum.kendi çalıyo kendi oynuyor.

• :D:D:D

• hoparlörü kapat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...