Anlamadım nedir bu MOKOKO?

Facede çoktan yayılmış esprileri çoğalmış ben henüz yeni gördüm nedir bu ağızca ciklet olmuş MOKOKO?

link

Güncellemeler:
Evet fazlasıyla açıklayıcı oldu çok teşekkürler :D

Bizim milletimize iyi dalgalık bir isimmiş, MOKOKO; abii çok iyiii yaaa ;) :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İki mühendisin yolu afrikaya düşer. orada zenci yamyamlar bu iki mühendisi esir alırlar. yamyamların reisi mühendislerden birine sorar:

- ölüm mü mokoko mu?

mühendis çok kısa düşünür ve ölmektense mokokoyu tercih eder. fakat mokoko ne demek bilmemektedir.

daha sonra 2.05 boylarında iki zenci gelir, mühendisi alır ve tecavüz ederler.

sonra reis döner ve diğerine sorar:

- ölüm mü mokoko mu?

mühendis şereflice ölmeyi tercih eder.

- tabiiki ölüm!

yamyamların reisi komutunu verir:

- ölene kadar mokoko!

Valla ben internetin yalancısıyım :D

Erkekler Ne Diyor 11

• mokoko kızıldereli fıkrasından türemiş ama o fıkrayı burda anlatamam çok ayıp:P

• ben de bilmiyorum fotoğraftaki puzzelı birleştirdim buldum :D

• alayına gider diyor

• erkeklerin cinselliği hayvanca ima etme şekli.

• kondom :)

• o resimdeki sapka :D simdi onuda anlamıcan prezervatif acık acık solim :D mokokonunda halk dilinde kullanıldıgı mana en kapalı haliyle sevişmek dersek acıklayıcı olur heralde :D

• dimi dimi :)

• Tecrübe bebeğim

• valla bende ilk defa duyom mokoko diyince aklıma bitek futbolcu gelio siyahi futbolcu ismi gibi mokoko :D

• Fan fini fin fon seksi don.

• Askerde çok kullanılan bir kelime argo:)

• bu gece mokoko? :D

• Rokoko biliyorum ben. Güzel yapan bir iki yer biliyorum. Reyhan Pastanesi mesela.

Kızlar Ne Diyor 5

• heryer mokoko

• ilk kez şimdi duyuyorum linki açmadan cevaplara baktım allah allah bu kelımede bunu nasıl anlatıyor çağrışımı yok kız haklı dedim ama linki açınca anlamamanı yadırgadım doğrusu

• komik

• Sende olmasan kim yadırgar beni.

• Alışveriş

• alış veriş :D en guzel acıklama bravo ya ++++

• bende bılmıyordum ama üstündekı fotograftan falanda mı ayıkmadın mevzuyu gogileye baktın mı :D

• Yuh ulan ben bile biliyorum hani :P

Yükleniyor...