Pc'den gerçekten anlayanlar bakabir mi acep?

Derdim şu.Bende win7 ultimate 64bit kurulu ve silme vaktinin geldiğini düşünüyorum.Hangisini tavsiye edersiniz.NFS vs oyunlar oynanabilicek uyumluluk... Daha Fazla

Güncellemeler:
Neyse kör kendi işini kendin gör demişler takmayın kafanıza ben yarın bu işi hallederim.Bunu dinleyip kafayı dağıtalım barimm link
home bulamadığımdan gene 64 bit ulti kurdum.ama windows.old yapti ve 70 gb'lok bir alanı kapladi.Şimdi disk temizleme yaparak miktari küçültmeye calisiyorum.bunun harici parlak bir fikri olan var mi?
Bu sefer işlem tamam.Tekrar silip kurdum ve 12gb'a düştü win 7'nin kapladığı yer.benimle dalga geçen uyuz haklı kuaraken hata yapmışım ahaha.Neyse ne ma problema :)

güncellemeye kızmayın nan azıcık ayarı kaçırdım idare edin ;)

En İyi Erkek Görüşü

• link gördüm ve söz verdiğim gibi geldim. :)

Şöyle açıklayacak olursam Windows 7 sürümleri 6'ya ayrılıyor ve en üst düzeyi olan Ultimate'ı herkesin kurmasının pek bir anlamı yok. Bir ev kullanıcısının bilgisayarına yükleyebileceği en iyi sürüm Home Premium'dur. Bunun üstleri olan Professional ve Enterprise iş sahipleri için yapıldığından, ev kullanıcılarının kullanması hiç gerekli değildir. Ultimate ise bilgisayarını kullanacak başka biri olmayan ve sadece kişisel işlerini yapmak için kullanan kullanıcılar için idealdir. Ultimate ile Home Premium arasındaki farkları merak ettiğini varsayıyorum şu anda ve şöyle açıklıyorum: Windows XP modunda kullanabilme, bilgisayarındaki ve flash disk gibi taşınabilir aygıtlarındaki dosyaların korunumunu sağlayan ek bir özellik, Windows Update ile alabileceğin dil değiştirme özelliği Windows 7'nin Ultimate sürümünde mevcuttur. Eğer Ultimate'a gerek yok bana Home Premium daha cazip geldi diyorsan, iki seçeneğin var. Home Basic ve Home Premium. Adından da anlaşılacağı üzere Ev için yapılmış sürümlerdir bunlar. Farkları ise fazla değildir en önemlisi Aero Theme olarak geçen saydamlıktır. Başlat menünün olduğu görev çubuğunun sağ tarafı şu anki hâlinden katı, opak bir hâl alır Home Basic sürümünde. Benim idealim Home Premium'dur fakat ben Windows 7 kullanmadığım için sana önerim budur. Umarım işini görmüştür bu yazım.

İyi günler. :)

Soran beğendi
    • tsk ederim benim derdim zaten bildigim sistemi bana tekrar kur demeleri degildi.home, profösyönel vs diğer lerini kulanmadim.genelde ultimate kapsamli benim gibiler icin ideal olan bu.ama madem ben tekrar sistem kurucam gercekten kullanan insanlarin goruslerini almak istedim yoksa bende ultimate ne kadar iyi vs biliyorum.ama soruda ayrintili sormis bile olsam anlayamamislar ne dediğimi

• Öncekileri Göster
    • Çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim efendim, iyi akşamlar. :)