• Sor
  • Bence

Facebookta numaramı kaydetmek istiyorum, bu numara başka hesapta kayıtlıdır diyor. Ne yapmalıyım?

facebookta giriş onaylarını etkinleştirmek için numaramı yazdım.bu numara başka bir hesapta kayıtlıdır diyor.sonra bende facebook'a hoşgeldin sayfasında ki e-posta yerine numaramı yazdım giriş yap dedim belki başka biri kaydetmişse hesabına kim olduğu yazar diye.bu seferde böyle bir numara kayıtlarımızda yok diyor..hem yok diyor hem var diyor.ne yapmalıyım? eğer başka hesapta kayıtlıysa numaramı o hesaptan nası çekebilirim?

Görüşün nedir?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunun için senin yapabilecegin tek şey o kişiyi tespit etmek ve o numarayı kaldırmasını saglamaktır. Ama numara kaldırılsa bile arada böyle hatalar meydana geliyor. Yapacak pek bişey yok bu konuda..

• Öncelikle kişinin kim oldugunu tespit etmen gerekiyor. O numaranın o hesaptan çekilmesi için hesap sahibiyle irtibata geçmen gerekiyor.DipNot: Telefonundan onaylandı muhtemelen hesap, mesajlarını karıştır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...