Farkındalık yaratmak için başlatılan "güzelleri çirkinleştirme" trendine katılır mısınız?

Sosyal medyada ‘kusursuz’ fotoğraf akımını tersine çevirecek bir trend başladı!
İşte Bored Panda’nın derlediği, hem güldüren hem de farkındalık yaratan ‘Çirkinleşen Yüzler’ fotoğrafları...

Instagram kullananlar, genelde kusursuz selfie’lerini paylaşmayı tercih ediyorlar. Ancak şimdi Instagram’da başlayan yeni trend, bu alışkanlığı tersine çevirecek cinsten.
Güzelliğiyle kendine hayran bırakan pek çok genç kadın, bu yeni akımı şimdiden takip etmeye başladı bile.
Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlo blogla başlayan ve kısa sürede 45 bin takipçiyle büyüyen akım, Instagram’ı da sardı.
‘Çirkinleşen Yüzler’ hareketinin amacı sadece güldürmek değil. Sosyal medyadaki ‘kusursuz’ görünen insanların da hepimiz gibi ‘insan’ olduğunu hatırlatmak..

Sosyal medyada fotoğraf paylaşır mısınız?
#Meczup

10|3
7959

En İyi Kız Görüşü

• Özel bir çaba sarfetmeyeceğim 😎

5|4
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• Zaten çirkinim. Farkındalığın kralı bende.

21|8
    0|0
  • Paylaşmam

2|0
    0|0
  • Gerçekten böyle saçma sapan şeyleri görmekten sıkıldım artık.

Başkalarından görüp aynısını neden yapıyorsunuz? Güzel örnekler almak yerine, güzel örnekler vermek yerine, bunları yapmanızı anlamıyorum psikolojiniz bozulmuş sizin ülkemize güzel örnekler verin lütfen.

1|0
    0|0
  • Ben paylasmam oyle pozlar
    Cunku zaten poz yapmama gerek yok dogal halim oyle 🤣

4|1
    0|0
  • Hani derler ya laf olsun torba dolsun.. Bu da ne olursa olsun şöhret olsun hedabı.

0|0
    0|0
  • sosyal medya da fotoğraf paylaşmayı sevmiyorum ve paylaşmam da . çirkin ya da komik fotoğrafımı ise hiç paylaşmam. kendimi geyik malzemesi yaptırmam. güzel ya da yakışıklı olunsa bile yaşlanınca zaten maalesef o güzellikten ve yakışıklılıktan eser kalmayacak. örneğin Cüneyt arkın , kartal tibet , tarık akan vefat etti. kendi bile kalmadı. türkan Şoray ve Fatma girik.

0|0
    0|0
  • çok iyiler ya iste hem güzelliği ile hemde kendini bilmesi ve kendi ile barışık olmasıyla örnek olan bayanlar taktire şayanlar..

0|0
    0|0
  • Ben yıllardır bunu yapıyorum, her fotoğrafım çirkin. 😛
    Ha bir de, son fotoğraftaki kadına haykırıyorum hala ne o ya 😂

0|0
    0|0
  • Bence cok guzel ve mantikli bir trend :)

0|0
    0|0
  • Nayın paylaşmazdım.

0|0
    0|0
  • Hadi 3. sü arı alt dudağını sokunca şoka girmişte tipi öyle kalmış 2. si ise kürekle suratına yapındırmışsın öyle kalmış fakat 1. si Tır çarpsa öyle dönüşüm olamaz tebrik etmek gerek.
    #Athenamsx

0|0
    0|0
  • İçip güzelleşmek varken niye çekip çirkinleşelim hacım 😅

0|0
    0|0
  • Nerede bir saçmalık varsa trend oluyor : )

1|0
    0|0
  • Allahımmm

0|0
    0|0
  • Güzel fotoğrafım yokki

1|0
    0|0
  • ilgincmis

0|0
    0|0
  • ve dürüstlüğün kazandığı ilk eylem...

2|0
    0|0
  • 2. fotoğraf çok iyiymiş 😂😂😂

0|0
    0|0
  • en üstteki kız ne ya öyle :D Tövbe bismillah :D

0|0
    0|0
  • Lunaparklardaki incelten ya da devleştiren sihirli aynalar zaten bu olayı uzun seneler öncesi, internet yokken yapıyordu, Hale'nde yapıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 78

• Sosyal medya hesabım yok kuzu açmayı da düşünmüyorum KS yetiyor :-)

1|0
    0|0
  • Sonuncusu güzel yapmış 😂 Ben katılmam bu akıma. Zaten bu tür trendleri takip eden ve uygulayan biri değilim.

0|1
    0|0
  • Güzellik gelip geçidir 🙄

1|1
    0|0
  • yapmam valla

1|0
    0|0
  • Bu farkındalıgi 23 sene önce dogarak yapmışım zaten.

1|1
    0|0
  • Ne yapacağını şaşırmış millet. Nasıl oyalansam, bugün ne mallık yapıp dikkat çeksem düşünceleri sarmış bedenlerini.

1|0
    0|0
  • paylaşmam

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Paylaşmam

0|0
    0|0
  • O kadar işsiz değilim.

0|0
    0|0
  • Ben bir şey yapmadan çirkinim ajdjdkfk

1|0
    0|0
  • Atmam

1|0
    0|0
  • 2. kız ibretlik

0|0
    0|0
  • Sacma ve anlamsız

0|0
    0|0
  • Sor bir güzel fotoğrafım var mı diye ksldld

0|0
    0|0
  • Efektsiz oldugu gibi paylasiyorum

1|0
    0|0
  • Güzel düşünülmüş ama ben paylaşmam 😅

0|0
    0|0
  • Hem de çokkk. Ben çok tatlı sanki melek gibi kızlardan gıcık oluyorum. Güzel olmak çok kolay saçlar yapılır makyaj ve en yakışan pozu alırsın bir de filtre al sana Miss Universe

0|0
    0|0
  • hayır böyle garip garip suratlar yapamam

0|0
    0|0
  • Cirkin fotolarimi paylasmam

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    58
Yükleniyor...