Saçımdaki bitlerden nasıl kurtulurum?

2 yıldır saçımdaki bitlerle mücadele ediyorum kullanmadığım şey kalmadı ne olur bir yol önerin nasıl kurtulucam ben bunlardan temizliyorum 1 ay sonra tekrar bit doluyo şaçım :( nasıl geçicek bunlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şu bitten kurtulduktan sonra tüm tokaları eşyaları çarşaf filan işte onları tümden yıka öyle kullan bide bakim , 2 yıl ne çekmişsin sen

• ya dediğin herşeyi yaptım bütün eşyalarımı değiştirdim ama sürekli bitlenip duruyorum çıldırcam artık en son 1 ay önce tamam temizlendim dedim deminden bir baktım şaçlarım sirke dolu

• Öncekileri Göster
    • canım rezil etmesinler sonra ilk kez duydum kuaförde temizlediklerini duydunmu sen daha önce var mıbildiğin bir kuaför ona gideyim ?

• canım ekle sen beni bir detaylı konuşalım

Erkekler Ne Diyor 4

• evi ilaclat

• sıfıra vur saçlarını. kabullenmesi zor ama çözüm bu.

• öncelikle saçlarını kazıtmalısın .evde kedi köpek ve benzeri hayvan varsa bir süreliğine uzak dur onlardan ..

• yaşadığın yerle alakalıdır bit ilacı var kulllan geçer ama yaşadığın yerden tekrar bulaşır sana.

Kızlar Ne Diyor 3

• Eczanede şampuani var antibit diye onu kullan gecmezse derin bit üretiyo demek saçlarını uzatma hatta bir müddet sıfıra vur

• 2 yıl mı akraba gibi olmuşsunuzdur siz şaka bir yana kafana benzin döküp ateşe ver

• sirkeyle yıka saclarını ve cildiyeciye git kutulamıyorsan bir sorun vardır ve bir ilaç veriyo sonra geciyo kardeşimde oldu buda fayda etmezse oyle dolaşma bence sacını sıfıra ver biraz sapkayla gezersin ama kurtulursun kötü olmuş bu ama yapacak bişey yok bak sana en etkili ilac ismini veriyim al pahalı bişey sayılmaz zaten 'metrin' adlı ilac git al dene

• canım bildiğimiz üzüm sirkesiylemi yıkıcam ? nasıl yapıcam fayda ediyomu gerçekten bide metrın nasıl bir ilaç her eczanede var mı?

• var tabiki ve pahalı sayılmaz canım evet bildigimiz şu turşu flan yapılırken kullanılan sirkeyle yıka ama ondan önce sen o ilacı al 1 hafta kullandı bit mit kalmadı

Yükleniyor...