• Sor
  • Bence

Facebook kalıcı olarak nasıl siliniyor

dondurmak değil arkadaslar tamamen nasıl kapatabilirim

Güncellemeler:
Tesekkür ederim herkese silindi hesabım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Unutma bunu hiç bir zaman o dosyalar silinmez :) kardeş :) bende bilişimciyim ve bu sitelerin tutuldu serverlerımız var orada saklanır sen siteyi kapatsan bile bilgilerin vardır fotoların falanda :)

• benım ıcın sorun değil artık kullanmak ıstemedıgım ıcın kapatıyorum sağol bılgılendırdıgın ıcın

• ilerde ünlü olrsan karşınaçıkar diyeyim neyse

Erkekler Ne Diyor 18

• Marka özelden küfür et

• yok öyle birşey.

• face yardım bölümü var oraya tıkla..ordan yapabiliyorsun..hesabımı kalıcı silme diye yaz yardım boşluğuna zaten gerekli bilgi gelir..bazı arkadaşlar dondurursan 1 ay girmezsen silinir demişler ama öyle bişey yok..dondurduğunda istediğin zaman gene giriyorsun..ben 4 aydır girmedim sadece dondurdum.ama bu hafta açıcam yine:)

• Dondurmak tek çözüm..

• Hemen yardımcı olayın :) link Hiç vakit kaybetmeyin siz de facebook unuzu kapatın :)

• Dondurdunuzmu zaten silmiş gibi oluyorsunuz böylesi daha mantıklı yani :) istediğiniz zaman aktif yapıp istediğiniz zaman deaktif yapabiliyorsunuz

• 20 kişi bul kendini şikayet ettir.

• dondurunca 1 ay hiç grmezsen kendi siliniyor zaten

• dondurduktan 2 hafta sonra kapanıyor diye biliyorum

• 14 gün girmessen tamamen kapanı link

• facebook'a giriş yap yeni sekme aç google'a girfacebook kalıcı silme yaz :)sitenin içindeki link'i bul tıkla sad-na 14 gün içinde girmezsen sileceğim diyecek girme 14 günfacebook offline :)

• Bende şimdi hesabımı tamamen silmeye başladım. Sende silmeden önce numaranı ve bilgileri sıfırla eskisi gibi olsun öneririm ;)

• link Buraya gir arkadaşım ve devam et tamamen silinir hesabın :)

• Tesekkur ederım

• Rica ederim :)

• link buraya tıklayın. burdan hesabınızı silebilirsiniz. ama 2 hafta sonra siliyorlar. silme isteği gönderiyorsun hesabın donduruluyor , 2 hafta sonra da siliniyor. 2 hafta içinde silmekten vazgeçebiliyorsun

• google'a yaz orda bir link çıkacak onu kullan

• Adını değiştir,fotonu değiştir,hesabını şifresini değiştir ama boş bir yere gelip istediğin harfe bas kopyala>yapıştır ve artık kapattın

• silinmiyor.

• Öle bişe yoh

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...