Neden bir erkek atılan mesajlara cevap vermez?

Neden bir erkek atılan mesajlara cevap vermez? ve erkeklere hangi sözler en çok koyar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beğenmediği kızlara cevap vermez. veya başka bi arkadaşı o kıza yazıyorsa onun için cevap vermez. erkeklere en çok hangi söz koyar? bu soru erkekten erkeğe değişir. yani senin söylediğin sözün iki katı olaraktan geri gönderen biri varsa bi biraz zor olur. ama senin erkekliğin bu mu dersen heralde bi sızı olur :)

• erkekliğin bu mu demek olabilir :)

• Öncekileri Göster
    • yanlış anlamaz mı

• yanlış anlaması önemli zaten. o zaman koyar. ama bunu sadece laf sokmak sonradan yine konuşmak istediğin biri için söyleme sakın. her sana baktığında bu kelime aklına gelir bence.

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkeklere hangi mesaj çok koyarmış...ba ba ba ba

• bır kac kısıyle mesaj atıyorsa yada baska bıseylerle ugrasıyorsa atmaz bır de hoslanmıyorsa bıletını kesen erkek de mesaj atmaz seven yada hoslanan erkek ıstemesen de sureklı mesaj atar arar

• neden ayrılmıyor o zaman ya

• erkekler boyle her zaman sıgınacak bır lıman arar o guvndıgı kızlar yada kısıler gıderse lımana sıgınması gerekecek

not: ben burada kımseyı suclamayorum ama olayı ozu budur

• Mesajlarına karşılık vermiyorsa mantıklı bir cevabı yoktur

• Ya cevap verme imkani yoktur, yada biseye kirilmistir. Aranizda ne tur bir tartisma yada sorun yasandigina bagli.

• mesaj atmaktan sıkıldığı içindir

• Erkekler uzaylıdır da ondan. İnsan değildir. Mesaj atmayı bilmez . Sözlerle koyulmaz erkeğe, onlar ancak sadece konuşma ile anlaşır. Siz dinyalılar Erkek-Kadın diye ayırıyorsunuz da, onlar ayırmaz..

• :)) adam yüzsüzse hiç bir laf koymaz

• bana hiç bi söz koymaz şahsen atmıyorsa görmemiştir yada sen onun için çok çirkin bir kızsındır

• Ben mesaj yazmaktan zerre haz etmem. Toplasan 20 mesajım yoktur. Ne var ki böyle dahi olmasa ben böyle bir "cevap kaygısı" taşımak adına sevdiğimin bir ilişkiyi mesajın bekasına bırakmasına kızar ve özellikle yazmazdım.

Kızlar Ne Diyor 7

• erkekler ayrılmak istediklerini söyleyemez,uzaklaşmayı seçerler,sende hoşçakal bamya falan de ne bileyim belki koyar:)))

• bamya mı ? süpermiş :=) harbiden bu kelime koyar yani . bi erkek için en kutsal saydığı putunu resmen yıkmak bu kelime :=)

• Öncekileri Göster
    • nasıl ? :D

• sen istediğin gibi davranmalısın,dürtmek istersen dürter,sonrada yok öyle bişey dersin falan,kafası falan karışır işte,yormak lazım yane,ama bunu yaparken ne yaptığını unutmamak,yorulmamak lazım yane:)esas kız sensin unutma,ister alırsın hayatına ister yolu gösterirsin canım

• Çünki boşlukta değildir arkadaşındadır arkadaşlarıyladır, geziyordur eger bu durumlar varsa kalbinde olsanız bile aklına gelmezsiniz boşlukta kalıpta mesaj atmıyor ise o erkek ölmüştür yada üzgünüm kızlar sevmiyordur .

• Ya pekii birden fazla kızla neden konuşurlar?

• Meşgul eden şeyler var demektir.

• ne gibi kendimi iyi hissetmiyorum diyip duruyor baydı hep aynı sözz

• Maddiyattan bahsetmek çogu erkegin hosuna gitmez.

• Çünkü çoğu erkek hayat bekasının teminatı olarak görülmek istemez. Miskinliğe dahi şükredip sevdiğiyle bir zeytini paylaşmaktan yüksünmek de, bu anlamda sevgisini satana karşı paylaşacağımız zeytinimizin kalmayışının mahcubiyetini erkekliğimiz den değil "insanlığımız dan" ötürü kaldıramayız.

İş bu sebeple evleneceğimiz hanımlarda kadınlıktan önce insanlık aramamız yine insanlığımızdan yani aklımızı cinsiyetimize değil vicdanımıza sorarak muhasebe yaptığımızdan dır.

• Ben ömrümde senin kadar öküz birini görmedim burcun gibi öküzsün demiştim cevap tez geldi :-)

• mesajlara cevap atma ince bir davranıştır..erkeğe bir kere bunu yaptığında takdir edici söz söylenirse ya da atmadığında bu hatırlatırsa atacaktır..arkadaş ortamındada bak nasıl mesaj atmıyorum kıza gibisinden hava atma bunun erkeksi olduğunu düşünenler peşinden koşturma eğiliminde olanlarda vardır ...lakin mesajlara mail çağrı vs bir şekilde dönme daha erkekçedir

• İlgi görmek dikkat çekmek için.

Yükleniyor...