Bir erkeğe devamlı mesaj atmak nasıl bi etki yapar?

merhaba ben birinden aşırı aşırı aşırı hoşlanıyorum ..yapmadığım bir şey yaptım ve ona ufaktan açıldım..sonra tınlamadı bu.bende uyuzluğuna hergün mesaj atıyorum.yazma dedikçe inatla yazıyorum..2 haftada bir cevap atıyo nerdeyse.ve genelde olumsuz şeyler yazıyo :D dün yine mesaj attım ..sana kaç kere yazma demem gerekiyo dedi..yazman gerektiğini farkedene kadar dedim..nasılsın dedim iyyim sen dedi ? ((baaaakk))sırf senden kurtulmak için seninle konuşucam dedi ..(mantıklımı yani))123498295723758389734 kişi içerisinden doğmuşum büyümüşüm gitmişim ona yazıyorum onun yaptığına bakın..

Güncellemeler:
Benn KAZANDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM BENİMLE ARKADAŞ OLDU ..ufaktan muhabbet kurmaya başladı...naaabeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence sen ruh hastasısın. Çocuk senden hoşlanmıyor hatta resmen rahatsız oluyor ve sen japon yapıştırıcısı gibi bırakmıyorsun ne yüzsüzlüktür. Kendini küçük düşürmekten başka bir şey değil bu. Senin ondan aşırı aşırı aşırı hoşlandığın gibi o da seni aşırı aşırı aşırı itici bulmaya başlamadan mesaj atmayı kesmelisin bence.

• ağzından bal damlıyo ya :D

• Öncekileri Göster
    • Mesaj atmayı bıralırsan..sonuç kesin kaybedersin..devam edersen %51 kazanırsın..sen tercih et..

• Böyle de kazanılamaz kimse. Saygısını yitirmiş sonuçta en fazla takılır 2 gün o kadar. Böyle olacağına gitsin daha iyi.

Erkekler Ne Diyor 7

• Mesajların kırıcı olmasın..Onu yüceltici olsun..Aşk dolu sözler at..Ama günde bir tane..Ağır ol ama bırakma peşini..Tutkulu olduğunu anlasın..Sana gelecektir :)

• kırıcı bi mesaj hiç atmadım...onun hayatını neler yaptığını biliyorum..öğreniyorum..ordan yola çıkarak mesajlar atıyorum..rüyalarımda görüyorum devamlı.baya bi bağlandım sanki 10 yıldır tanıyomuşum gibi.oda garipsiyo anlıyabiliyorum..

• Öncekileri Göster
    • senin taktiği uygulamadım amaa :) aşk mesajı değil di yani

• Bunan sonra uygula..sana bağlanıp kalacaktır...Konuşmaya başlamak kesin zafer değildir..

• sıkar

• kelebek etkisi yaparama sağa yaramaz bacım :(

• nasıl yanii ?

• çok karışınk durum :(

• anlat anlamam lazım

• erkeğine göre değişir kadınına göre de

• :)) hahah güzel güzel at mesaj atmak güzeldir

• bana çay içme teklif etmişti mesajlarım yüzünden kaybettim tekrar çay teklifi alana kadar devam :D

• :)) inş amacına ulaşırsın

• bence hoslanmıyor sizden mesaj yazmayı bırakın.senden hoslansaydı bunu geri çevirmezdi.Bir erkek bir kızı eğer hoşlansaydı ilgisiz bırakmazdı.Tipi değilsin bence

• tipimi görmedikii.görse dibi düşer

• Öncekileri Göster
    • benzer bir durumdayim arkadaslar.. ilk bulusmadan sonra arayip sormadi beni. arkadasimiz diyor ki bence hoslanmiyor,madem hoslanmiyor niye facebooktan silmedi beni?

• biz buluşamadık bilee :(

• taktik değiştirmelisin, mesela 1 hafta, olmadı 4-5 gün, o da olmadı 3-4 gün mesaj atma. bakalım sana mesaj atacak mı?

• şuan o aşamadayım zaten çok hırslı bi mesaj attımm sonraa yazmadım dünden beri yazmıcam uzun bi süre ..öldümmü kaldımmı diyee meraklansın...diye umut ediyorum :D

• Öncekileri Göster
    • sendemi mesaja boğuyosun onu :))

• Bak sibelcikk ümidini kesmiş..sen bırakma..hergün bir mesaj..fazla değil..

Kızlar Ne Diyor 9

• bence sana aşık yoksa sen mesajlarınla onu bunaltacak değilsin ya laftan anlamayacak bir tipe de benzemiyorsun o nedenle sen devam et bu kafayla

• inceden lafmı soktun kız sen :)

• :))
      yok canm estafurullah :P

• Üzülmüyor musun? Senin duygularını ve gururunu hiçe sayan bir adama bu kadar takıntı yapmışsın? Anlamadım yani eğer ezilmekten hoşlanan bir yapın varsa neyse diycem ama, yazdıkların inanılmaz şaşırtıcı.

• Çok üzülüyorum :) ama üzüntümü düşünmemeye çalışıyorum..

• Öncekileri Göster
    • Erkeğe siz kızlar aynısını yapıyorsunuz da tersi olunca neden itiraz ediyorsunuz..Erkeklerin gururu yok mu?..Seviyormuş kız..ısrar etmesinde ne garipilik var?

• Ben yapmıyorum. Kendi adıma konuşuyorum. Çocuk açık ve net istemediğini söylemiş. Uzatmanın anlamı olmadıgını düşünüyorum. Bu benim fikrimdir.

• İstenmeyen kız.Ve uyuzluğuna atılan mesajlar.IImm zamanında bende inadına mesaj attım ters tepiyor bence mesaj falan atma

• kötü tepki yapar bacım

• hımm

• Yapmaz..tutkulu kadınları sever erkek..

• 123498295723758389734 kişiye seni anlatsak iyi ki bizi seçmedi derdi :)) ya kızım takıntılı mısın nesin yüzsüz durumuna düşüyorsun bir kız bir erkeğe bu kadar yapışır mı allah sabır versin arkadaşa vallahi hattımı değiştirir ülkeyi terk ederdim onun yerinde olsam cinayete sebebiyet verirsin sen

• düşün31o2831284792347893275893475 insanın arasından bi ben milleti kaçırtıyorum :D allahım ne kadar farklıyım :D

• bir günü güzel geçirsenir neye yarar amacın buysa tabi.Onun saygısını kazanmana yaramaz emin ol.

• normalde bu kadar çatlak bi insan değilim ama o benden kaçtıkça ona uyuz oluyorum !

• ne olacak sıkılır..cok mesaj atma.

• okee

• bıkar adam bence

• aynen öyle insan kesinlikle bıkıyo hatta öyle bi an oluyoki yeter artık diye küfür edesi bile geliyo insanın en iyisi zorlama:d

• al işte. sonra bu adamlar dengesiz, beni aldattı diye ağlıyosunuz. manyak etmişsin adamı, yazık yahu.

• Delirtiyolla arkadaş :D

• he ya:(

• ben nee yaptımm :(

Yükleniyor...