• Sor
  • Bence

Zayıflamak için ne yapmalıyım?

spora cok fazla zaman ayıramıyorum bildiginiz zayıflamak için dogal yöntem var mı arkadaslar? aslında sadece birazcık fazlam var :) Zayıflamak için ne yapmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Öncelikle iyi geceler.Kilo vermek inanın almak kadar kolay bir iş gözünüz o kadar korkmasın.Yapmanız gereken tek şey klişe ama şekeri en aza indirgeyip beyaz unu ve tuzu hayatınızdan çıkartmanız. Şeker metabolizmada direkt yağ olarak depolanır.2. Olarak ise kadınların metabolizması erkeklere nazaran düşük çalışır çünkü kas kg'ları düşüktür.Ne kadar kas o kadar az yağ formül bu.3.Olarak ; Kilo vermem durdu dediğiniz anda bişeyler ya ters gidiyordur yada aynı gidiyordur her diyet 2 haftada değişmek zorundadır. Vücudumuz o kadar muhteşem yaratılmıştırki kendini her koşula müthiş adapte eder.Aynı diyeti 2 3 ya da daha fzla ay uygulamaya devam ederseniz vücut belirli yerden sonra alışacak ve şaşırtmanız gerekecektir size önerim ; 2 hafta Kompleks karbonhidratlardan olucan bir diyet 2 haftada protein ağırlıklı diyet uygulamanızı öneririm muhteşem sonuçlar için akşam 5ten sonra sadece ve sadece protein alın. Vücut uyku sırasında gh büyüme hormonu salgılar yatmadan önce protein almanız bunu arttıracak ve uykuda yağ yakacaksınızdır. Şimdiden başarılar.

Erkekler Ne Diyor 20

• akşamları salata ..8 den sonra bişey yeme(yersen direk kalçada)

• Öncelikle boyunu alabilir miyim.Bir de 79 kiloya kaç kilodan kaç ayda çıktın?

• Günde 1 litre süt ve elma portakal ye kilo verirsin 1-2 ay icinde

• Spor yapmadan sağlıklı beslenmeden kilo veremezsiniz .

• Boyunu ve kilonu tam yazarsan vücut kitle endeksine göre yorum yaparım.

• 49 kiloyum , 152 :/

• 21.2 vücut kitle endeksin.Normal aralık 20-25 arasında.Bu kritere göre normalsin. Bölgesel olarak kalça ,göbek bölgende kilo varsa düzenli beslenerek onu da verebilirsin.Şu yiyeceklerden uzak durman lazım link
      Şunları da bol tüket link

• az ye..

• 1 saat yürümek yerine dinlene dinlene yarım saat koşmayı dene bence faydası olur baya onun dışında geç saatte yemek yeme hafif egzersizde yapsan bence kaldığn yerden vermeye devam edersin :)

• hic umudum yok ama ins dedigin gibi olur :(

• Öncekileri Göster
    • üzülme bak canını sıktıkça birşeyler yemek istersin ha ben öyleyim yani :D verirsin evet dene niyet etmişsin yaparsın kolay gelsin :)

• bende öyleyim :D tesekkür ederim ins veririm :)

• ilk yaptığın değişiklikle belli biryere kadar gelmişsin fakat devamında bunu arttırmazsan kilo vermen durur, yürüyüşünü arttırıp yediklerini biraz daha iyi hale getirmen gerekli.eğer şansın varsa bir spor salonuna başlamanı şiddettle tavsiye ederim hergün yürüyüş yaparak ve 2 günde bir salonda 2 saat geçirerek istediğin kiloyu rahatça verebilirisn.

• bu dediklerini yapicam ins kilo vermeye devam ederim. Bu arada spor salonuna vaktim olmuyo bu yuzden kendi cabalarimla biseyler yapmaya calisiyorum.

• yediğin her şeyi azalt...

• Daha çok spor ve az yemek

• o kiloyla yürümen bile mucize. arada zayıflarken, vücut direnç gösterir. devam et aynen.

• aslinda tv de program var ya yeni bi hayat basliyor. orda o kiloyla kosanlar daha agir egzersizler yapanlar var ben onlara cok sasiriyorum nasil yapiyorlar diye :) cunku ben bu halde bile zorlaniyorum.

• soul bence cok kabasin.

• kabalık değil niyetim. gerçekten o kiloya ulaştıktan sonra insanlar, yürümeye bile üşenir. gizli bir takdir.

• Az ye yeter birazda spor yap evde yada yemekten sonra yürüyüş.

• yediğin şeylerin besin değerine dikkat et mümkün olduğu kadar yağın ve şekerin az olduğu şeyler ye iç light besinler var bunun için onları tercih edebilirsin

• en doğal yöntem aç durmak

• Kizi olume surukluyorsun :D

• çok kilolu değilsen yani birazcık fazlam var değine göre ideal bir kızsın türk erkeği balık etli sever :) iyisin iyisin bırak boşver.

• 49 kiloyum fakat boyum kısa işte aglıyım mı :)

• kızıyorum bak :) arkadaşım yani belki beni dinlemessin ama emin ol 49 çok normal :) az bile yani :D

• kanka zayıflamak istiyorsan yazın gel rizeye çay topla 40 kilo olursun walla :D:D:D

• bak ne yaparsan yap spor şart olmazsa olmaz sporun sana asıl kattığı + metabolizmanı hızlandırması bu sayede kilo verdikten sonra bile kilonu korursun sağlıklı yaşarsın birşey yapmadan oturduğun yerden yağ yakarsın ileride fenamı?

• Balık etli hatun iyidir boşver zayıflama...

• doğal yöntemmi ? Spordan başka doğal yöntem yoktur zayıflaman için :) hiç başka bişi arama pc yi kapat ve oturduğun yerden spor yapabilirsin...

• diyet yap spor yap

Kızlar Ne Diyor 12

• İlk, hızla verilenler vücuttaki ödem aslında. Şimdilik durması normal. Hızını hiç bozma aynen devam et sürekli tartılma ama. İnternetten araştır ne gibi hareketler yapabileceğini çok şey var çünkü

• peki ne zaman tekrar kilo vermeye baslarim?

• Öncekileri Göster
    • Acı yoksa sonuç yok :D

• evet :)

• Macunlar vardı ismini bilmiyorum ama işe yarıyor tok tutanlar

• Yeşillik dostun olsun.

• Spor yapmak için salona gitmeye gerek yok evde minimum 20 dk ayırman yeterli. Bol su içip 3 öğün meyve yemen yeterli

• canım olsun uzulme bırbırımıze destek oluruz bu dunyanın sonu dgl tamam onemlı olan bıseyler yapabılmek

• haklisin canim elimizden geleni yapiyoruz icimiz rahat olsun :)

• ben sana destek
      ourum

• Saol canim bende sana destek olurum ekledim seni ne zaman istersen yazabilirsin bana

• hayır canım vucut bır sure kilo verir sonra bıraz bekler bı 20 gun kadar dıyetını dgstır yaptıgn sporu dgstır bende yaptım boyle tekrar vermeye basladım kılo dedıgımı yap snra bana haber et benımde vermem lazım 8 kılo

• 8 kilo yine iyimis canim benim baya bi fazlaligim var 70 kiloya inmek istiyorum 3 ayda 15 kilo vermem lazim veremezsem cok uzulurum ama hersey benim elimde daha fazla caba sarfetmem gerekiyor. 70 bile fazla ama ilk 70 e iniyim de sonraki hedefim 55 ins sende istedigin kiloyu verirsin 8 kiloyu en fazla 3 ayda rahatlikla verirsin dikkat edersen. bende de gelisme olursa sana haber veririm. ikimizede basarilar :)

• ben uc ayda 20 kilo verdim. 75 kilodan 55'e indim. simdi 52 olmaya calisiyorum. Spora devam et, sakin birakma goreceksinki spor vucudunu toparlayacak, slkllastiracak. Ozellikle yyurumek cok onemli. Butun vucut kaslaniyor. ama en az 6 ayda sonuc alirsin. Yani sabir. Benim diyetim dukan diyeti. SAKIN, internete dukan diyeti yazip biranda uygulama, cok buyuk hata yaparsin. Kitabi al, oku, sonra uygula. Cok ise yarayan bir diyet. Ben hala devam ediyorum. son 3,4 kilom kaldi. Bu arada boyun kac?

• 2 ayda 5 kılo asırı derecede az ya kafana gore yapıyorsun sanırım dıyetlerı vs

• Televizyonda bir yarışma vardı ona katıl.

• Ekmegi tumden birak.

• SBS = sirke, bal, su :))kilom 49.9 dan 50 'ye çıkınca yaptğım karışımm. :D Ama cidden işe yarıyor

• az ye.

Yükleniyor...