Zayıflamak için ne yapmalıyım?

spora cok fazla zaman ayıramıyorum bildiginiz zayıflamak için dogal yöntem var mı arkadaslar? aslında sadece birazcık fazlam var :) Zayıflamak için ne yapmalıyım?


0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

 • Öncelikle iyi geceler.

  Kilo vermek inanın almak kadar kolay bir iş gözünüz o kadar korkmasın.Yapmanız gereken tek şey klişe ama şekeri en aza indirgeyip beyaz unu ve tuzu hayatınızdan çıkartmanız. Şeker metabolizmada direkt yağ olarak depolanır.

  2. Olarak ise kadınların metabolizması erkeklere nazaran düşük çalışır çünkü kas kg'ları düşüktür.Ne kadar kas o kadar az yağ formül bu.

  3.Olarak ; Kilo vermem durdu dediğiniz anda bişeyler ya ters gidiyordur yada aynı gidiyordur her diyet 2 haftada değişmek zorundadır. Vücudumuz o kadar muhteşem yaratılmıştırki kendini her koşula müthiş adapte eder.Aynı diyeti 2 3 ya da daha fzla ay uygulamaya devam ederseniz vücut belirli yerden sonra alışacak ve şaşırtmanız gerekecektir size önerim ;

  2 hafta Kompleks karbonhidratlardan olucan bir diyet

  2 haftada protein ağırlıklı diyet uygulamanızı öneririm muhteşem sonuçlar için akşam 5ten sonra sadece ve sadece protein alın. Vücut uyku sırasında gh büyüme hormonu salgılar yatmadan önce protein almanız bunu arttıracak ve uykuda yağ yakacaksınızdır. Şimdiden başarılar.

  0|0