PC geçmişine nereden bakılıyor ve nasıl siliniyor?

pc geçmişine nerden bakılıyor ve geçmişi nerden nasıl silebiliriz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seni yaramaz senii... silinmesi gereken şeyler yazdın tabi zamanında şimdi erkek arkadaşına yakalanma korkusu sardı demi...

• ya hayır söyle lütfen

• Öncekileri Göster
    • yaa ufff :( demiyicekmisin :(

• denetim masası-internet seçenekleri-ayarlar-dosya görüntüle dersen geçmişi görebilirsin... hadi kolay gelsinn

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 7

• normal internet explorer mi yoksa google chorome mı?

• internet explorer

• ikitane yıldız işareti varya sol tarafta ona tıkla büyük yıldız olanına ama orda 3tane seçenek var sık kullanılanlar özet akışları ve geçmiş diye geçmiş bölgesine tıkla orda günler çıkacak sonra istediğin günü silebilirsin örn/ salı gününü silmek istiosun üstüne gel sağa tıkla zaten sil seçeneğinide görmüş olacaksın

• bilgisayara kaydedilen hiç bişey silinmez.

• ya benimkide almanca hep sizin dediginiz den hic bisi anlmadim:)..benim bazi yerleri silmem gerekiyo ama sadece o yukardakinden degil...bilgisayarin hafizasindan atmam lazim...

• açılan internet sayfasının üst çubuğundan görüyorum ben arkadaşlar da farklı şeyler demiş ama bilemedim.

• Ya bakiyorum da son zamanlarda bu olaylar çok dile getiriliyor. Benim sevgilim hiç boyle seylere gerek duymazdi bende aynen oyle. Demekki bi iliskide en onemli sey neymis? GUVENMISSS

• iyide ilişkiyle alakası ne :s iş yerimden ayrılıcam pc yi temizliyicem ondan soruyorum

• Pardon o zaman

• Araçlar-İnternet Seçenekleri-Genel-Tüm geçmişi Sil.

• teşekkür ederim ..geçmişe nerden bakılıyor onu da biliyor musunuz ?

• Heryerden .Arayan bulur. Bilgisayar bilen bulur.

• bilen bana da söylesin :D

Yükleniyor...