Ev işlerinizi yapan sıra dışı bir robot: SpotMini! Peki siz, evinizde böyle bir robotunuz olsun ister miydiniz?

Meczup_Hatun
Google’ın sahibi olduğu Boston Dynamics, SpotMini ismindeki en son ürettikleri robotu tanıttı.
Ev işlerinizi yapan sıra dışı bir robot: SpotMini! Peki siz, evinizde böyle bir robotunuz olsun ister miydiniz?
Çöpleri toplayıp çöp kutusuna atıyor.
SpotMini ayrca eşyaları size getirmek için eğitilebilir yine de bu işin üzerinde hala çalışılıyor

Son derece etkileyici robotlarıyla tanınan Boston Dynamics, SpotMini’nin tamamen elektriksel bir robot olduğunu ve bir kez şarj edildiğinde 90 dakika boyunca çalışabildiğini söylüyor. Sadece 24 kilo olan (kolları dahil 29 kilo) robot, evde hareket edebilecek kadar küçük, tıpkı gerçek bir köpek gibi…

Ev işi yapmaya üşeniyor musunuz?
#Meczup
Ev işlerinizi yapan sıra dışı bir robot: SpotMini! Peki siz, evinizde böyle bir robotunuz olsun ister miydiniz?