Burada ne arıyorum, arıyorsunuz

Burada ne arıyorum , arıyorsunuz ? ( bura derken genel olarak net ortamını kastediyorum) Her ne kadar burada şunu aramıyoruz, bunu aramıyoruz desek de herkesin bir arayışı var Çünkü, ukalalık saymazsanız yüz yüze tanıştığım insanlardan aldığım genel tepki, sana inanamıyorum, NEDEN BURADASIN oluyor? Öncelikle, bu ortam da olmaktan son derece keyif alıyorumYani birisiyle netten tanıştığını söyleyemeyen, bundan gocunan veya kendisi gocunmasa bile çevresinin gocunacağı insanlar olduğunu düşünerek bunu saklamaya çalışan insanları SEVMİYORUM. Adı net veya sanal veya her neyse ne, sonuçta kanlı-canlı bir insan ile konuşuyorsunuz, o da sizin gibi sohbet ediyor, konuşuyor, gülüyor, bir hayatı varNetice de yalan da söylesen, farklı kişilikler de koysan, eninde sonun da o insanla tanıştığın da bunlar ortaya çıkmayacak mı? Zaten bunları düşünmeden, nasıl olsa tanışmam diyen veya görüşmem diyen insanla da neyi, nereye, ne kadar paylaşabilirsiniz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• Zaman geçiriyorum , bir kaç arkadaş da edindim ..umrumda da değil yalan söyleyip söylemedikleri , zaten artık anlayabiliyorum kimin ne olduğunu ...

• akıl arıyorum

• Sorular keyifli.

• hiç bişi aramıyorum, gırgır şamata yapıyorum zaman geçiriyorum, stres atıyorum...

• annemin karnındayken kaybettiğim kardesimi arıyorum

• Zaman geçiyo işte.

• Mutluyum, huzurluyum.

• Valla ben de bilmiyorum ne aradığımı. Vakit öldürüyorum gibi de gelmiyor değil.

• seviyorum burayı :)

• ben bi arayis icerisin de degilim. Elimde telefonum surekli bu siteyi takip eder sorulara bakarim cevaplrm. Kisacasi can SIKINTISI

Erkekler Ne Diyor 4

• vakit geçiriyorum :D

• Ne mi arıyorum? Kendimin bile tahmin edemeyeceği sorulara cevap bulmayı

• bana daha gorusmeden bunu diyenler oluyor. kisiyle konusmama bagli hayatimin ne kadarini anlattigim, pek gizlim saklim zaten yoktur hatta normal hayatimdan farkli olarak burada daha az ukalayim :)

• tatildeyim vakit geçirmek için buradayım

Yükleniyor...