• Sor
  • Bence

Herhangi bir numaradan sms almayı engelleme nasıl yapılır?

iyi geceler ks ahalisi yardımınıza ihtiyacım var bana engellenen smsleri saklayan değil sms almayı tamam en engelleyen bir yöntem lazım yani belirli... Daha Fazla

Güncellemeler:
telefon ıphone 4 arkadaşlar ona göre bir çözüm önerebilir misiniz?

En İyi Görüş

• İphone'da iblacklist diye bir program ile oluyor. Ücretli program.

• peki bu program direk engeller mi yoksa gelir ama ben mi görmem?

• Öncekileri Göster
    • Programlara baktım bir sürü blacklist var. Mesajı engelleyen iblacklist menager isimli olanı. Logosunda sag altta kırmızı yuvarlak olan bir eski tip telefon var.

• Bu program çalişmıyormuş :((

Erkekler Ne Diyor 8

• smsblocker programı var ama ıphone 4 e uyar mı araştırmak gerek.

• blacklist var oradan ayarlanıyor bu durum

• bende iphone war numara engelliyorsun sms de atmasını engelliyorsun çok başarılı bir uygulamadır ama şöyle birşey war satın almak istiyorsan çok para ama free olan uygulamalar war onları kullanman gerekir ben çok memnundum ondan

• adı ne o uygulamanın rica etsem olur mu?

• Öncekileri Göster
    • iphone 4 ve o dediğiniz uygulama tamamen engelliyor ne yazık ki benim dediğim sadece 1 numarayı engellicek

• telinde jailbreak yapılmışsa bunu kullan iblacklist

• Iphone'unda jailbreak varsa iblacklist ile hem aramalara hem de smsleri engelleyebilirsin.Ha bunun kırılmış versiyonu da var sanırım xsellize repo'da.

• ama sms gelmesini mi engelliyor yoksa geliyor da engelliyor mu?

• Öncekileri Göster
    • Aslında adamın biri çözüme bayaa yaklaşmış, SMS geldiğinde telefona "Storage full / Message format not supported" hatası yollatabilirsen karşı tarafta da iletim raporu almamasını sağlayabilirsin. Ama sorun şu ki telefon üzerine geliştirilen uygulamalar bu kadar derine inmemize izin vermiyor. İmkansız değil ama çok uğraşmak lazım gibi geldi şimdi.

• Jailbreak sonrasında arkadaşım bir başka iblacklist kullanıyor o program işe yarıyor. Ben hiçbirini kullanmadım :))

• Nokia'nın bazı telefonlarında var.Onu kullanabılırsın 100 tl hatta olan telefon

• savcılığa dilekçe vermen lazım her telefonda bulunmayan bir özellik

• samsung telefonlarda var o özellik

• bendeki iphone onun bildiğin böyle bir özelliği varmı

• bende blackberry var onda varolup olmadığını bulamadım valla i phone 1 kullanmıştım ilk çıktığında onda yoktu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...