Sosyal medyada fotoğraf paylaşırken "beğeni" endişesi taşıyor musunuz?

BuzHanım
Bir yerde okuduğum yazıya göre insanlar beğeni almayan sosyal medya fotoğraflarını silme eğilimindelermiş. Kısaca beğeni için atıyoruz elbette :)
Sosyal medyada fotoğraf paylaşırken
Siz beğeni alıp almamasını önemsiyor musunuz? Fotoğrafların altındaki kalp kalp kalp'lerin kaç kişi tarafından tıklandığı sizin için önemli mi?
Beğenilmesi benim için önemli, beğeni almadığında genelde siliyorum.
Kimin beğenip beğenmediğini umursamıyorum, anlarımı paylaşmayı seviyorum.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sosyal medyada fotoğraf paylaşırken "beğeni" endişesi taşıyor musunuz?