Sosyal medyada günlük hayattaki kimliklerinizden farklı mı davranıyorsunuz?

Lastiktokalı
Sosyal medyada yaratılan kimlikler çoğu zaman gerçek hayattaki ile örtüşmeyebiliyor. Aslında olduğumuz farklıyken, olmak istediklerimizi daha açıkça ifade edebildiğimiz sosyal medyayı tercih edebiliyoruz kimlik oluştururken.
Sosyal medyada günlük hayattaki kimliklerinizden farklı mı davranıyorsunuz?
Samimi bir şekilde oylarsanız, siz gerçek misiniz yoksa sosyal medyada farklı bir kimliğe mi bürünürsünüz?
Sosyal medyada günlük hayattaki kimliğimden farklıyım.
Sosyal medya davranışlarım ve gerçek hayatım tamamen örtüşüyor.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sosyal medyada günlük hayattaki kimliklerinizden farklı mı davranıyorsunuz?