MSN parolamı sıfırlayamıyorum, ne yapabilirim?

Gizli sorumun cevabını giriyorum ve "Çok fazla sayıda yanlış bilgi girildiğinden bu seçenek geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen başka bir seçenek deneyin veya daha sonra yeniden deneyin." yanıtı geliyor.İlk denememde direk bu yazı çıktı. Yani 3-4 defa yanlış girip sonra hatırlama durumumda yok. Cevabı biliyorum ama bu çıkıp duruyor.2-3 hafta oldu hala düzelmedi. Yine kendi evimizdeki başka bir bilgisayardanda denedim. Olmuyor bi ihtimal başka birinin evindeki netten deneyeceğim ama yine olmaz gibime geliyor. Bu durumda ne yapmalıyım? Yeni bi msn almak istemiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hesabın kilitlenmiş.Çok sayıda yanlış giriş/çok sayıda şifre sıfırlama yöntemi kullanma nedeniyle hak sahipleri hesabını askıya almıştır. Bu nedenden ötürü mevcut sıfırlama yöntemleriyle değil de "Müşteri desteği" ile sıfırlayabilirsiniz.Bu bağlamda; Sizden e-postanızın sahibi olduğunuzu kanıtlamanız istenir. Son kullandığınız şifreler, son e-postalar vb. bilgiler talep edilir. Lütfen bunu deneyiniz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Parolanı sıfırlayamıyorsan birle, bide öyle dene

• gizli cevap birileri değiştirmiştir 3 defa yanlış girince gizli cevabı kullanamıyorsun

• ayarlardan başka email adresi ekle daha sağlam olsun

• ben hiç yanlış girmedim ki yani direk ilk denememde bu çıktı. cevabımında doğru oldugu kesin hesabımın hacklendiğini sanmıyorum. ama bu çıkıp duruyor acaba başka biri cevabı çok sefer bulmayı denemiş o yüzden böyle olmuş olabilir mi? Ve ne zaman düzelir

Kızlar Ne Diyor 2

• Şifremi unuttum bölümüne gir...Senden birkaç bilgi istenecektir. Onları doldur sonra baska bır maıl adresıne yönlendir...

• alternatif mail adresi yazmamıs mıydın ondan dene şifren oraya gelsin

• :(

• hayır yazmamıştım

Yükleniyor...