PROZAC Mutluluk Hapı

Arkadaşlar geçen hafta psikiyatriye gittim ve depresyon teşhisi koyarak ATARAX 25 mg ve PROZAC 20 mg tablet ilaçlarını verdi. 1 haftadır kullanıyorum ama psikolojimde bir değişiklik yok. Sadece uyku ve halsizlik var. Kolum bacağım tutmuyor. Etkisini göstermesi için daha erken mi yoksa etki etmiyor mu? Heryerde etkili ilaçlar olduğu yazıyor ama... Özellikle de PROZAC mutluluk veriyormuş ama hiç mutlu değilim!

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ilaçlar birden bire senin istediğin ya da farkedeceğin etki gösterecek miktarda etkin madde ile , alışkanlık yapmaması için yüklü değil. Bu ilaçları çok düzenli kullanman gerek , etksini 1 ayda hissetmeye başlarsın .

Aspirin gibi düşünme , başım ağrıdı hapı aldım 20 dk sonra ağrı geçer tarzında değil , bir takım kısadevreleri üzerinden geçen yükü azaltarak sonunda kısadevreyi bitirmeyi hedefleyen tarzda imal edilmiş ilaçlardır.

Senin istediğin ya da sorduğun etki ise , ilaçlar kafa yapmıyor ... Yapmayacaktır. Güven ve devam et, ayrıca pozitif hayatı yakala ve yeniden yüzünü güneşe çevir , dışarı çık dolaş bak gör eğlen ve kendinden dışarı çıkmayı başar , yeter ...

Burada yazılan bazı tariflere de aldırma ...

0|0
    • Şikayet

Teşekkürler bilgi ve önerilerin için... Denicem

• Şikayet

Geçmiş olsun , aslında herşey hayata bakış açını değiştirmede gizli .. Yapabilirsin ...

• Şikayet

olmuyo olmuyo:(