• Sor
  • Bence

Eşimin Turkcell telefon detaylarını nasıl öğrenebilirim? Turkcell müşteri hizmetlerinde çalışan var mı?

Türkcell müşteri hizmetlerinde çalışan var mı? Önemli bir konuda bilgi almak istiyorum. Açıkçası ben eşimin telefon detaylarını ne şekilde... Daha Fazla

En İyi Görüş

• İhanet bir çoğumuzun tahammül edemeyeceği bir konu. Her şeyinizi feda ettiğimiz kişiyle ilgili içine düştüğünüz sadakat kuşkusu elbette sizi rahatsız edecektir bu rahatsızlıkla yaşamak yerine gerçekleri öğrenmeyi tercih etmek en tabii hakkınızdır. Bu benim şahsi görüşüm.Ama soru kişisel değer yargılarımızla, buna tahammül edip etmememiz gerektiğiyle ilgili değil, biz cesini merak etse sizce ne yapmalım şeklinde sorardı, yok türk kadını bunu hak ediyormuş, yok insanları bu kadar sıkmamak gerekiyormuş vesaire boş boş yorumlarınızı, soru o şekilde geldiğinde yaparsınız.Yöntem:+ Eşinin, sevgilinin vesaire telefonunu alıyorsunuz.+ 2222 ye şifre yazarak gönderiyorsunuz ve turkcell online işlemler şifresi size mesaj olarak geliyor.+ web'den turkcell online işlemlere girerek konuşma dökümünü sorguluyorsunuz.+ son altı aylık konuşma, mesajlaşma, ve internet hizmeti bilgileri size ayrıntısız olarak veriliyor.iletişim kurulan telefon numaralarının son dört rakamı gizlilik kuralları gereği gösterilmiyor numaraları 0532 444 ** ** şeklinde görüyorsunuz.Online işlemler kısmında yaptığınız her sorgulama için anlık olarak ilgili telefon numarasına bir bilgi mesajı gönderiliyor, bu sebeple işleme devam ettiğiniz sürece kontrolünü yaptığınız hattı yanınızda bulundurmanızda fayda var ki gelen bilgi mesajlarını temizleyebilesiniz.bu şekilde, sonrası için bol şanslar.

• arkadaş için çok kolay sanki pazardan 5kilo patates almış hemen at çöpe

• 2222ye nasıl bir şifre yolluyoruz şifreyi nerden alıyoruz?

Erkekler Ne Diyor 15

• Tavsiye etmem.

• Türkcelde çalışan tanıdığın olsada zor verdikleri bilgiler merkezden tespit edilip ne sebeple verdikleri sorgulanıyormuş.eskiden olsa yardımcı olurdum ama şuan na mümkün malesef

• ya tanıdık olsa verdiklerini bilmezler ki yazar bir kağıda en çok konuştuğu numaraları sorun olmazdı ama yok iste

• Demek istediğim bilgilere girdiğinde merkezden görünüyomuş. hatta geçenlerde bir hadise olmuştu polis bir kaç günlük uğraşıdan sonra alabilmiş bilgileri kolay değil yani.umarım amacına ulaşırsın

• ya zaten tanıdık olsa zerre kadar sorun olmaz bakar en çok konuşulan numarayı yazar verir sorun olmaz

• maalesef yardımcı olamıyorum kusura bakma

• Dedektiflik ve şüphecilik iyi değildir.Seni aldattığından şüpheleniyorsun peki tamam ama bu şüphelerinin kaynağı nedir ?

• benden boşanmak istiyor sogudum diyo yeterli mi sence? :)

• hiç bir şey yokken soğudum diyerek boşanma isteği..

faturaları inceleyerek aldattığını anlarsak, boşanmayı önleyemeyiz ama iyi bir nafaka alabiliz galiba

Öyle mi ?

• Diyelim ki bir şekilde telefon detaylarını ele geçirdin konuştuğu kişiyi/kişileri gördün hatta olası bir aldatmayı ispat ettin boşanma davasında bunu öne sürerek tazminat istedin; telefon detaylarını ele geçirme yöntemin yasal olmadığı için delil olarak geçerliliği yok.

• Whatsappta dahilmi acaba online isleme

• faturayı detaylı faturaya çevir, konuşulan numaralar faturada gelir. mesajlar gelmiyo.bide fatura sana gelmiyosa bi işine yaramaz

• hiç bir şekilde görmen mümkün değil,...(bunu hakettiğinide düşünmüyorum)şunu açık ve net bir şekilde söylemeliyimki eşin başka kadınlarla yatmış olma ihtimali çok yüksek olabilir, velev ki aşık bile olmuş olabilir (bu işin tehlikeli boyutu tabiki) erkek her zaman özgür ve mutlu olmak ister, mutluğu sende bulamıyorsa o kendisi dışarda mutlaka bulur (türk kadını sex sırasında öyle gereksiz şeylerden bahsederki faturaları yatırdınmı vs vs o yüzden aldatılmayı hakederler diye düşünüyorum)uzun yıllardır evli değilsiniz galiba daha yeni evlisiniz gibime geliyor ilerde ciddi travmalar yaşama ihtimaliniz yüksek olabilir, sende hiç bir sebep olmadan başka erkeklerle sex veya başka şeyler yaşayabilirsin ( ben yapmam deme sakın)bence mutlu ve huzurlu bir yuva istiyorsan iyice sakin kafayla düşünmelisin maddi özğürlüğünüz varsa her ikinizinde boşanmanızı tavsiye ederim, çocukda yoksa bu daha kolay olacaktır, tahminim yaşında ufak biraz galiba hayat daha yeni başlıyor senin için önemli olan şudur hayatınla alakalı ciddi bir karar alacak olğunluktamısın değilmisin, eğer çıkmazdaysan en az 5-6 kişiye detaylı bilği ver ve onlardan yardım iste sevgiyle kal

• olayın evveliyatı olduğunu yeni gördüm bu arada, profiline bakınca

• bizleri bu kadar sıkmayın,bu tür yaklaşımlar sizi itici yapıyor anlayın artık..

• sizler derken ?

• Öncekileri Göster
    • ben seni eşimle aynı kefeye koymadımki butun erkekleride koymadım sen bizler dersen bende sana sizler olarak cevap veririm ben kimseye düşman tavır sergilemiyorum ben senın hakkında da bişey soylemedim sen kendi kendine bizleri sıkmayın dedin senı sıkan yok zaten neyse yanlış yazdın demek bende yanlış anladım demek k.bakma

• özür sende kusura bakma..

• Bilmem kaç trilyonluk şirket, iletişim hakkına saygı duyup, bu tür detayları sadece müşterisine bile zar-zor veriyor iken, kalkıp sana vermez/verdirtmez..O değil de, sen neyin peşindesin? Onu söyle?

• turkcell online işlemlere gir. oradan konuşma geçmişine bakabilirsin. ancak bunun için telefonu 1 dk lığına alıp turkcell den giriş şifresi alman gerekli.

• adama yazık olucak gibi akşam:))

• ben onu cok yaptım zaten :) de adam yanımda degil ayrıyız :)

• o zaman şifreyi hatırlıyosan onunla tekrar girebilirsin yoksa şansına küs :)

• telefon numarası internet şifresi ve oradan telefon dökümü

• eşin faturalı hat kullanıyorsa aylık extresini ele geçirebilirsen öğrenebilirsin görüştüğü numaraları.

• eşim faturalı kullanıyo ama extre gelmiyo eşime işte sorun o ve ben eşimden hariç türkçelden öğrenebilirim anca

• normalde hat sahibi olmadan işlem yapılmaz hele faturalı hatlarda hat sahibi olmadan kesinlikle işlem yapılmaz. sadece eşin müşteri hizmetlerini arayıp bir talepte bulunabilir.

• hangi konuda alıcaksın ki sonuçta işlem yapmak istiyorsan karşındaki senin bilgilerini isticek ki kendi evinde olunca bunları yapıcak işte ise sen aramadan hiç birşekilde işlem yapamaz kısaca almak istediğin bilgi varsa burdan yardımcı olalım

• ya açıkçası ben eşimin telefon detaylarını ne şekilde öğrenebilirim diye merak ettim

• Öncekileri Göster
    • yaw koyboy unuttun galiba ayrıyım ya ben eşimden annemlerdeyim :):):):):)

• isme dikkat etmedim valla. onun dışında çok zor ya. zaten boşver o adamdan hayır gelmez hala neden uğraşıyorsun ki?

Kızlar Ne Diyor 4

• ancak mahkeme kanalıyla alırsın ki bunda da gecerli bir sebebin olması şart :(

• en doğru cevap bu olsa gerek

• merhaba esra, türkcell veya avea farketmez eşinin cep telefonuna yükleyeceğin bir program ile onun cep telefonunu takip edebilirsin arama kayıtları yanı sıra whatsapp viber skype ve facebook yazışmalarını bile takip edebilirsini, telefon ve ortam dinleme özelliği ise cabası siteyide tavsiye edeyim eğer yasak değilse trdedektiflik. com sitesi bu konuda çok başarılı, ben bizzat aldım iphone 5 için 6 aydır kullanıyorum kafam çok rahat :)

• Bu bir suç. Şarkıcılardan biri bu yolla bilgi edinmişti. suan o, bilgiyi veren eleman ve -sanırım- şirket de davalık.. Eğer eşinin faturasının detaylı gelmesi engellenmişse, olmaması gereken görüşmelerindendir.Ya da günahını alıyorumdur, adam duyarlı bir vatandaştır. Fazladan ağaç katliamında payı olsun istemiyordur. :))

• neyini öğrenmek istediğini öğrenebilir miyim? Yani fatura dokümanını filanmı?

• evet kimlerle konuşmuş mesajlaşmış

• türkcelli araman tavsiyem değil bunu söyleyim çok inciğini cinciğini soruyorlar bi kere soğukkanlı olmalısın eğer ararsan doküman vermezler ama türkcellin normal tim merkezleri bak küçük merkezler değil tim merkezlerine gidiceksin soğukkanlı bir biçimde eşininde nüfus cüzdan fotokopisini ya da nüfus cüzdanını alicaksın eşim çok yoğun işlerinden dolayı gelemedi fatura dökümanını kaybettik diceksin onlar gereken işlemleri yapıp dokümanı sana vericeklerdir

• ama mesajları göremezsin savcılık bakıyor o işlere sadece numara alabilirsin gerçi faturalar evinize gelmiyor mu?

Yükleniyor...