Eşimin Turkcell telefon detaylarını nasıl öğrenebilirim? Turkcell müşteri hizmetlerinde çalışan var mı?

Türkcell müşteri hizmetlerinde çalışan var mı? Önemli bir konuda bilgi almak istiyorum. Açıkçası ben eşimin telefon detaylarını ne şekilde... Daha Fazla

En İyi Görüş

• İhanet bir çoğumuzun tahammül edemeyeceği bir konu. Her şeyinizi feda ettiğimiz kişiyle ilgili içine düştüğünüz sadakat kuşkusu elbette sizi rahatsız edecektir bu rahatsızlıkla yaşamak yerine gerçekleri öğrenmeyi tercih etmek en tabii hakkınızdır. Bu benim şahsi görüşüm.

Ama soru kişisel değer yargılarımızla, buna tahammül edip etmememiz gerektiğiyle ilgili değil, biz cesini merak etse sizce ne yapmalım şeklinde sorardı, yok türk kadını bunu hak ediyormuş, yok insanları bu kadar sıkmamak gerekiyormuş vesaire boş boş yorumlarınızı, soru o şekilde geldiğinde yaparsınız.

Yöntem:

+ Eşinin, sevgilinin vesaire telefonunu alıyorsunuz.

+ 2222 ye şifre yazarak gönderiyorsunuz ve turkcell online işlemler şifresi size mesaj olarak geliyor.

+ web'den turkcell online işlemlere girerek konuşma dökümünü sorguluyorsunuz.

+ son altı aylık konuşma, mesajlaşma, ve internet hizmeti bilgileri size ayrıntısız olarak veriliyor.

iletişim kurulan telefon numaralarının son dört rakamı gizlilik kuralları gereği gösterilmiyor numaraları 0532 444 ** ** şeklinde görüyorsunuz.

Online işlemler kısmında yaptığınız her sorgulama için anlık olarak ilgili telefon numarasına bir bilgi mesajı gönderiliyor, bu sebeple işleme devam ettiğiniz sürece kontrolünü yaptığınız hattı yanınızda bulundurmanızda fayda var ki gelen bilgi mesajlarını temizleyebilesiniz.

bu şekilde, sonrası için bol şanslar.

• arkadaş için çok kolay sanki pazardan 5kilo patates almış hemen at çöpe

• 2222ye nasıl bir şifre yolluyoruz şifreyi nerden alıyoruz?

• 27gün

Hatta giden mesajda kimin yaptigi belli oluyor mu