Sizce düşüncenin ve hayallerin sınırı var mıdır?

Bir zamanlar çizgi dizilerde '' Vay be! '' diyerek iç geçirdiğimiz araçlar şimdi teker teker gerçek oluyor. Bu yüzden hayallerin sınırı yoktur. Her şey düşünmekle başlar; düşüncede tasarlarsınız belki o günün teknolojisi sizin hayallerinize engeldir, olsun, siz düşünün gerekirse o dönemde sizin düşlerinize ''Saçma'' desinler, gün gelir birisi çıkar ve sizin tasavvur ettiğiniz düşünceleri birisi alır ve hayata geçirir.
Sizce düşüncenin ve hayallerin sınırı var mıdır?
60'lı ve 80'li yıllarda bir Ütopya olarak ortaya atıldığında çok çılgınca gelmişti belki, belki bir ütopyanın ta kendisiydi. Bu çizgi dizi Türkiye'de de yayınlanan Jetgiller. Zamanın teknolojisiyle mümküne olmayan ütopya... Ev işlerini yapan robot, akıllı saatler, görüntülü konuşma ve uçan araç... Uçan araca kadarki icatlar çoktan yapılmıştı. Son günlerde ise uçan aracın da gerçek olduğu sürprizi tüm dünyaya duyuruldu. İşte Jetgiller'den kopup gelen uçan araç:Çinli bir şirket tarafından tasarlanan Uçan Drone Taksi ilk olarak Dubai semalarında hizmet verecek ve şimdilik sadece bir yolcu taşıyabiliyor. Yakında bir aileyi de taşır Jetgiller'deki gibi ha neden olmasın?
Haberin Detayı

1|0
195

En İyi Kız Görüşü

• Her ikisi de
    Başkalarının sınırlarına giresiye kadardır
    O sınıra kadar herşey serbest 💁🏼😄💁🏼🌺💁🏼

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sınırı yoktur tabiki de. İnsan zihninin ulaşabildiği hayal her ne kadar ütopya gibi görünse de aslında zihnindeki maddenin, nesnel dünyanın yansımasıdır. O yüzden imkansız diye birşey yoktur

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Kendini sınırlarsan vardır ama ben genelde sınırlamamayı tercih ederim çünkü bu bilinç altımızda olan bişey hayallerimiz düşüncelerimiz kimse karışmıyo o yüzden sınırlamanın bir anlamı Yok bence

0|1
    0|0
  • İllaki vardır sınırı

0|1
    0|0
  • Yoktur

0|1
    0|0
  • Yoktur elbette

0|1
    0|0
  • Jetgilleri çok severdim elroy vardı 😄

0|1
    0|0
  • Hayallerin ucu sonu yok

0|1
    0|0
  • Evet yoktur. İstediğim kadar saçma hayaller kurabliyorum :) benim mutlu olduğum hayal dünyam

0|1
    0|0
  • Bir benimkinin sınırı var galiba 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Uçan araçlar bir süredir var, yeni bir şey değil. Bu sadece daha gelişmiş bir versiyonu. Bence hayal edilen her şeyin gerçekleştirilmesi mümkün.

0|0
    0|0
  • Hayallerin olmamali

0|1
    0|0
  • Sadece hayaller değil, yaptıklarımızın bile sınırı yok..

0|1
    0|0
  • Hayal ettiğimiz her şey mümkündür demiş Pablo Picasso.

0|1
    0|0
  • Gerçeklerle yüzleşince hayallerin sınırını gördüm.

0|1
    0|0
  • Elbette yoktur

0|1
    0|0
  • Hayalin olmazsa yasayamazsin ki

0|1
    0|0
  • noyy

0|0
    0|0
  • Hayal kurmak güzel değil.

0|0
    0|0
  • sınırı vardır benim için. neden vardır cunku ben ulaşamayacagım hayali kurmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O kadar cok teknoloji gelisiyorki dusunsenize bundan cok yakin bir sure once cep telefonu yoktu gunumuzde ne durumda...

0|1
    0|0
  • neden olmasın

0|1
    0|0
  • Sinir var ama sinira varana kadar çok yol var..

0|0
    0|0
  • jetgiller çin herşeyi hayalimde be 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...