Windows 10 da Attempted Write To Readonly Memory Hatası nasıl çözülür?

__DişiAslan__
Windows 10 da Attempted Write To Readonly Memory Hatası nasıl çözülür ?

Bilgisayarımı açmaya çalıştığımda bilgisayarım açıldıktan masaüstü açıldıktan sonra hemen bilgisayarım kapanıyor. Bilgisayarımı bir türlü açamadım sürekli kendi kendine bu yazı çıktıktan sonra bilgisayarım yeniden başlatılıyor,10 kere falan bu işlem tekrarladı. Bu hatayı nasıl çözerim. Lütfen bilen biri yardım edebilir mi :( ?
Windows 10 da Attempted Write To Readonly Memory Hatası nasıl çözülür?