İphone telefon aniden kapandı sizce neden?

İphone 6s plus'um bozuldu. Gece yatarken şarja bile takmadım %30 şarj vardı. Sabah kalktığımda şarjı bitmiş sandım sarja taktım ve hiç bir şekilde açılmadı. Şarj bitmiş bile olsa ekranda batarya simgesi çıkması gerekirdi. Aldığım yere götürdüm tuş kilidi ve home tuşlarına basılı tuttuk yine Hiç bir tepki vermedi, servise gönderdim 1 hafta oldu hala haber yok.. 😢 yenisi ile değiştirirler mi yoksa tamir edip gönderirler mi? Ayrıca telefon garanti kapsamında.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Birabir değişim yaparlar çözülmeyecek bir durumsa. Ama bence telefon DFU moduna girmiştir. Yani ölü uykusuna.

0|0
    0|0
    • O neden oluyor peki sebeb ne? Yeni telefondu ya hala garantisi var ve hic bir sebeb yok yani aklım almıyor

• Ne linki?

• Bu konuyla ilgili bir paylaşım linki

Erkekler Ne Diyor 9

• Turkcell'de teknoloji uzmanıyım.

Aygıtınıza dokunduğunuzda veya düğmelere bastığınızda yanıt vermeyen donmuş bir ekranla karşılaşabilirsiniz. Yahut aygıtınız açılmaya başlamış ancak başlangıç sırasında takılmış olabilir. Aşağıdaki adımlar bu konuda yardımcı olabilir.

Ekranınız siyahsa veya donmuşsa

Öncelikle aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayın.
    Aygıtınızı yeniden başlamaya zorlamak, aygıtınızda bulunan içeriğin silinmesine neden olmaz.
    Ekranınız siyahsa veya düğmeleriniz yanıt vermiyorsa bile aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayabilirsiniz.

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus'ı yeniden başlatmaya zorlamak için: Uyut/Uyandır ve Sesi Kıs düğmelerine aynı anda basıp Apple logosunu görünceye kadar en az on saniye basılı tutun.
    iPhone 6s ve öncesini, iPad veya iPod touch'ı yeniden başlatmaya zorlamak için: Uyut/Uyandır ve Ana Ekran düğmelerine aynı anda basıp Apple logosunu görünceye kadar en az on saniye basılı tutun.

Takıldığın soracağın birşey olursa DM atman yeterli.

1|0
    0|0
  • Hoş geldin googlede bir ara iphone lerin bir anda kapanma sorunu olduğu we iade edildiği haberi wardi seninkide Ondan sa eğer degisir ler 15 gün sürüyor serwisi ara bilgi al bence

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki neden oldu , inşallah değiştirirler. Ama uğraşıcam yani değiştirsinler o kadar para veriyoruz günah yaaa

• Ewet yazık günah anlatiklarindan degisirler mutlada

• genelde soguktan kapatir kendini

0|0
    0|0
  • Tamir ederler büyük olasılıkla... Power kartı yanmıştır o değişir.. 1 aydan aşağıda gelmez :)

0|0
    0|0
    • Serviste öyle dedi haftaya gelecekmiş, anakartı yanmış 😮

• Aveaya yanıldım, onlara verdim ve onlar gönderdi. Ben kendim götürseydim daha hızlı sonuç alırmışım meğer

• Aynen... Cihazının tamir süresi uzayacaksa yeni cihaz verirlerdi hemen sana... Neyse artık... Sağlık olsun...

• Tamir edip gönderirler bence

0|0
    0|0
  • Apple hemen değişim uyguluyor. Apple a randevu alman yeterli

0|0
    0|0
  • yazilim atarlar düzelir muhtemelen

0|0
    0|0
  • Yenisi ile değiştirirler merak etme

0|0
    0|0
  • Garantisi varsa Apple store götürseydin anında değişimini sağlardılar. Haftaşarca beklemezdin.

0|0
    0|0
    • Garantisi var evet, ama bana uzak biraz servisi. Aveadan almıştım onlar gönderdiler

• Akasya avm den devamlı aradılar. Konuştum tutanak tuttular, cok ilgilendiler. Aldıgım bayiyle bile iletişime geçmişler. bir haber gelsin yine arıcam onları,

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...