Kemal Sunal filmlerini internetten indiriyorum ama vicdanım rahat bırakmıyor. Acaba günah mı işliyorum arkadaşlar ?

rifatozkancomtr
Şimdi ben Kemal Sunal hastasıyım internetten 83 filmini dvdrip olarak buldum indiriyorum arşiv için ama bi yandan da yaptığımın yanlış olduğunu hissediyorum vicdanım rahat bırakmıyor nedir bu çektiğim hayır satın almaya kalksam toplu halde alabileceğim veya tüm filmlerini bulabilecegım bı yer yok artı dvdrip yok hep vcd
Çok ayıp sana!
İnsanmısın sen ölmüş adamın arkasından...
İndir kardeş banada ver bi ara..
Etik değil ama değer uğrunda..
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kemal Sunal filmlerini internetten indiriyorum ama vicdanım rahat bırakmıyor. Acaba günah mı işliyorum arkadaşlar ?