• Sor
  • Bence

Numaramın engellenmiş oldugunu nasıl anlarım?

Birisinin numaramı engellediğini nasıl anlarım. ? Mesajlara cevap vermıyor. Aradıgımızda çalıyor bı sure sonra mesgule alıyor . Mesaj attıgımızda... Daha Fazla

Güncellemeler:
ıphone dan engellemek mesela ?

En İyi Görüş

• türkiye'de numara engelleme fasiliteleri yasal sebeplerle işlemiyor diye biliyorum ben, en azından bana öyle demişlerdi...

Erkekler Ne Diyor 7

• her aradığında meşgule düşerse engellenmişsindir.Arama engelleme il mesaj engelleme programları farklı olur genelde.Mesaj iletilir ama mesajlar programın içinde herhangi bir klasörün içinde birikir. kişi isterse açıp görür. yoksa atılan mesajlar gelen kutusuna gelmez, ses çıkarmaz, işaret çıkmaz.

• Aradığında meşgule düşerse engellenmişsindir.

• Hat ve telefondan telefona değişiyor diye biliyorum.

• ıphone da var engelleme aplikasyonu engellemiş bence seni başka numarada aramayı dene

• ama bana meseajımın ıletıdılgıne daır rapor gelıyor... nasıl ıletılıyo o zaman ? ayrıca bıraz caldıktan sonra kendısı mesgule alıyodu galıba.

• Fakirim ayfonum yok.

• Turkcell de aradığınız kişi görüşmeyi kabul etmiyor gibi bir sesli uyarı geliyordu bir aralar..Kendiliğinden sürekli meşgule atıyorsa da telefon üzerinden engellemiş demektir.Engellendim ordan biliyorum :Dgeçmiş olsun

• ıletım raporu gelıyor ama mesaj atınca. ?

• Öncekileri Göster
    • o zaman öyle olabilir.. Anlamak için gecenin geç bir saatinde 4te falan ara.. bakalım kaçıncı çalışta meşgule düşecek :) Belki uyku sersemi açar bile.. o zaman engelli mi değil mi görürsün. Yalnız sürekli çalıp meşgul olması kendi yapıyor gibi geldi bana.. Tel üzerinden engelli olunca ilk çalıştan sonra meşgule düşüyor sürekli

• yok sımdı bıttı o kısıyle.. arama daha naparsa yapsın 1 aydır aramıyorum.

• başka bir numaradan ulaşmayı dene :) Tlfdan engellemesi bile genel hayattından seni engellemiş olabilir onu anlarsın :)

• ya eskı sevgılım engellemışmı onu anlamaya calısıyorum. ıphone kullanıyor. ona mesaj attıgımda en son 15 gun once ıletım raporu gelıyodu. ıletım raporu gelınce ıletılmışmı demektır ? ıletım raporu gelmeseydı engellemış olmazmıydı ?

• Öncekileri Göster
    • aman ya naparsa yapsın benım gıbısını zooor bulur

• :)))) bak nasıl isyan ettirdim :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Aradığında direk meşgule atar ... Sadece Samsung telefonlarda var biliyorum , mesajlarıda engelleyebiliyorsun bazı modellerde ...İletim raporu geliyorsa böyle birşey sözkonusu değildir .. Cevap verme ve arama gereği duymuyor demek ki ...

• Başka bir numaradan aramayı dene.Çalarsa engellenmişsindir

• Her arayışında bir kere çalmada hemen meşkule düşüyorsa engellenmişsin demektir.

• ya kendısı mesgule atıyosa ? ama ıletım raporu gelıyodu mesaj attıgımda

• Öncekileri Göster
    • Bu kaçınılmaz zaten :)

• erkekler salak oldukları ıcın:D

• Msjların iletiliyo mu iletilmiyo mu diye bak. bide her aradıgında direk meşgul oluyosa senı otomatik reddet'e ayarlamıştır.ama otomatik reddet sadece aramalar ıcın gerklı. mesaj ıcınde ıletılemıyorsa beklemede diyosa dmkkı engellemiştir

• engellemış olsa mesjlarda ıletılmez

Yükleniyor...