• Sor
  • Bence

Sevdiğim kıza güzel bir mesaj atmak istiyorum, fikri olan var mı?

en güzel yılbaşı mesajı sevdiğim bi kız var ama sevgili degiliz ona güzel bi mesaj atmak istiyorum fikri olan ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Güzel mesaj sitelerine girin , orada beğendiğiniz mesajlardan bir karma yapın .

• Hayalin var karşımda Mutlu Yıllar diyorum sana! nasıl ?

• Çok resmi , sıcaklık yok .

Kızlar Ne Diyor 1

• yeni yıl yeni yıl yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun...valla güzel derken nasıl anlamadım.romantik deseeem kızla daha çıkmıyorsunuz

• ya şöle anlamlı yakışıcak hoşunu gidicek bi mesaj lazım tam 23.59 atıcam

• Öncekileri Göster
    • lütfen yardım et ya ne yazıyım

• niye bu kadar kasıyosun ki içinden geleni yaz

Erkekler Ne Diyor 3

• bu gün güzel günümdeyim senin için birden çok fikir-"yeni yılda üzüntüleriniz pipiniz kadar küçük, sevinçleriniz götünüz kadar büyük olsun eğer birisi yeni yılda üzerse ona noel baba ho ho ho diğyerek koysun"- bu nette populer-2012, Maya Takviminin sonu, Kıyamet Alameti, madem bu dünya bu şekilde batıyor gel kız el ele girelim cehenneme- kişisel tercihim -"senden önce girdim 2012 ye hehehehe:))- buda fena sayılmaz:))

• daha da selam vermez kız:)))

• Kendin ol ona ne söylemek istiyorsan onu söyle korkma sadece söyle:))

• yok artık ya yılbası içinde sevdiğin kıza guzel bi mesaj mı cekilir saçmalamayın bu kadar.

• Sen hödüksen Ben napam

• Öncekileri Göster
    • ben anllamıyorumm sizi insanların sorularını yargılamak da nesi .böle cevap yazcagına hiç yazma boş yere insanları geriyo bu tavır.

• kusura bakma şekerim buyur cevapla sadece sorulan sorulara ne olursa olsun gaz vermek amacıyla yorum yazılmaz eğer soru soruyorsan her düşünceye yoruma açık olacaksın..senin cevren seni hiç yargılamıyorsa emin ol bunda bir sorun vardır..sende buraya gelip benim yorumumu yargılayacagına ozaman kendi cevabını yazsaydın

Yükleniyor...