Türkiye'nin en iyi taraftarı hangi takımda sizce?

BLackEyebrows
arkadaşlar dürüst olalım beşiktaşlılar fenerliler galatasaraylılar trabzonlular diğer anadolu takımı tutan arkadaşlar sizce türkiyenin en iyi taraftarı hangi takımda . takımını ateşleyen hiç susmayan bütün activitelerde bulunan centilmen ve en ateşli taraftar kimde

Güncellemeler
+1 yıl
Bakın Son yıllarda dikkat ediyorumda.Doğru olmak dürüst olmak gerek yalana gerek yok. fenerbahçe ve trabzonspor taraftarlarının bestelerının nerdeyse yarısı besıktas bestesıne aıt ya alıntı yada calmıslar ozellıklede trabzon sporun son 3 yılda yaptıgı butun besteler besıktasa aıt besteler.Beşiktasın cogunluktan bırlıkten zıyaede beste yapma ozellıklerı var her hafta beste yapıyorlar her gun baska bır sarkıyla takımlarına destek oluyorlar.
Türkiye'nin en iyi taraftarı hangi takımda sizce?