• Sor
  • Bence

Sevgilim facebook hareketler dökümünde "" ifadesini arattı yazıyor

sevgilim facebook hareketler dökümünde "" ifadesini arattı yazıyor bu ne demek?

Güncellemeler:
ya cok da onemli birşey degil zaten takılmam oyle facee falan da baktım bulamadım da oyle bir soruyum dedim :)

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 9

• geçmiş olsun bro. 1 hafta içinde senin düzemediğin kız 'havalı jojuck (tanımıyorsan ekleme)' ye vericek.

• Sevgilin aranıyor.

• """ buneCevabın çok uzun ya da çok kısa!

• ya xxxx "" ifadesini arattı. yazıyor bu "" işareti arasına normalde arattıgı kişinin adı veya sayfa yazar ama hıcbır sey yazmıyo bulamadım bı turlu de :)

• yanlışlıkla olmuştur

• Boş yani. Bnm sevgilimdede öyle çıkıyor devamlı

• O kisinin profile baktığını gösteriyor , ne sevdalar bitti bu yüzden :D

• ben hiç öyle bişeyle karşılaşmadım ilk defa senden duyuyorum

• böle arattım Charlie Chaplin çıktı

• ya bu bendede oluyor. oraya isim yazacakken geri vazgeçip silince öyle oluyo

Erkekler Ne Diyor 6

• arama moturuna kendi ismini yaz entera basmadan sil hepsini sonra hareket dökümüne gir "" ifadesini arattı yazıcak vazgeçersen çıkıyor o işaret :D bilginize

• Herhangi bir şey yazıp silince öyle oluyor.

• bir grubun ismini tam hatırlamayıp da, hatırladığı kısımlarını arattırmış olabilir..

• Gizemli hatunmuş kendisi..Yarın öbürgün sevgilisi Feysbukuna girip Hareketler dökümüne baktığında "Immm ne demek istedi galiba" diye düşündürtmek istemiş, bes belli..

• Ne adamsın sen ya :D :D :D Güncellemeye bak :D

• Vardır bildiği birşey belirli bir eylemin ardına bu işaretler konuluyordur ve bu yüzde görmek istediği şeyi arattırmıştır

Yükleniyor...