Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Sevgilim facebook hareketler dökümünde "" ifadesini arattı yazıyor

sevgilim facebook hareketler dökümünde "" ifadesini arattı yazıyor bu ne demek?

Güncellemeler:
ya cok da onemli birşey degil zaten takılmam oyle facee falan da baktım bulamadım da oyle bir soruyum dedim :)

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Yanlışlıkla basmıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgilin aranıyor.

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun bro. 1 hafta içinde senin düzemediğin kız 'havalı jojuck (tanımıyorsan ekleme)' ye vericek.

0|2
    0|0
  • Boş yani. Bnm sevgilimdede öyle çıkıyor devamlı

0|0
    0|0
  • """ bune

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    1|0
    • ya xxxx "" ifadesini arattı. yazıyor bu "" işareti arasına normalde arattıgı kişinin adı veya sayfa yazar ama hıcbır sey yazmıyo bulamadım bı turlu de :)

• yanlışlıkla olmuştur

• böle arattım Charlie Chaplin çıktı

0|0
    0|0
  • O kisinin profile baktığını gösteriyor , ne sevdalar bitti bu yüzden :D

0|0
    0|0
  • ben hiç öyle bişeyle karşılaşmadım ilk defa senden duyuyorum

0|0
    0|0
  • ya bu bendede oluyor. oraya isim yazacakken geri vazgeçip silince öyle oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gizemli hatunmuş kendisi..

Yarın öbürgün sevgilisi Feysbukuna girip Hareketler dökümüne baktığında "Immm ne demek istedi galiba" diye düşündürtmek istemiş, bes belli..

0|0
    0|0
  • bir grubun ismini tam hatırlamayıp da, hatırladığı kısımlarını arattırmış olabilir..

0|0
    0|0
  • Herhangi bir şey yazıp silince öyle oluyor.

0|0
    0|0
  • arama moturuna kendi ismini yaz entera basmadan sil hepsini sonra hareket dökümüne gir "" ifadesini arattı yazıcak vazgeçersen çıkıyor o işaret :D bilginize

0|0
    0|0
  • Ne adamsın sen ya :D :D :D Güncellemeye bak :D

0|0
    0|0
  • Vardır bildiği birşey belirli bir eylemin ardına bu işaretler konuluyordur ve bu yüzde görmek istediği şeyi arattırmıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...