MSN ve facebook şifremi unuttum, adreslerimi geri alabilir miyim?

msn adresımı ve face adresımı yanlıslıkla aynı yaptım ve şu an ıkısındıe acamıyorum...msn adresımın parolasını sıfırlamak ıstıyorum ama gızlı sorunun yanıtını unuttum ne yapcam msn adresımı ve face adrresımı gerı alabılırmıyım...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• Don't panic meryem, don't panic. şifreni sıfırlama ihtiyacını neden duyuyorsun? Hesabının çalınmış olabileceğini mi düşünüyorsun? Gizli soruna gerek kalmadan da ikincil eposta adresine parola sıfırlama yönergesini göndertebilirsin.

• hayır calınmadı ben yanlıslıkla face ve msn adresımı aynı yaptım işte verdıgım adresı unuttum

• aynı yaptım derken neyi kast ediyorsun ya anlamadım valla

• gizli sorun vardır msn de unutmadınsa alırsın

• sana bir bardak su ısmarlıyorum en iyisinden:)

• benden uzak dur :D

• fortmatla kendı belkı bulursun

• şifresini unuttuğun msn adresine daha önce kayıt esnasında belirttiğin ''diğer eposta'' adresine sıfırlama linki yolla. sonrarı çorap söküğü gibi çözülür...diğer eposta adresin yoksa, geçmiş olsun

• var ama hatırlamıyorum hangı adres oldugunu

• tek tek bakmayı denesen !

• baskasını ac

• onu bende dusundum ama ıstemıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• alamazsın

• s.çtı cafer bez getir, cıvık s.çtı tez getir :)alternatif mail adresi yazmış mıydın facebook'a?

• yazdım ama cok uzun yıllar oldu acalı ne adres verdım bılmıyorum:(

• facemi geri alamadim. güvenlik sorusuna okadar güvenli bir cevap yazmisim ki kendim bile cözemedim.

• facede gerı almak ıstıyorum

• al

• diğer bir yol..müşderi desteği var...oradaki sorları cevapla..başka msn adresi ver..parolanı yollarlar.

• ordada kredı kartı numarası ıstıyoo

• Öncekileri Göster
    • sayfa engellendı dıyoo...

• müşderi desteğimi engellendi..gizli soruna fazla yanıt yazarsan o olur...

• msn adresini gizli sorunla geri alabilirsin...sonra faceten oraya link yollat..

• arkadasım gızlı sorumun yanıtınıda unuttum sorun o işte:(

• tamam müşderi desteğiyle al..ben öyle yapmışdım..

Yükleniyor...