Kızların facedeki isimleri resimleri vs...

Ergen kızların face,deki isimleri resimleri vs...yazışma konuşma fotolarındaki tiplemelerine bir tek ben mi sinir oluyorumher konuşmanın sonunda " Hany" gibi sözler yazınca ne oluyor ?la bu özentilik saçma sapan hareketler nedir yahu

Güncellemeler:
Bu bahsettiğimiz ergen kızlar sitede mevcut
profilleri açık resimlerini koymuşlar
koyu makyaj ağzını yüzünü büzmeler
maymunluk moda olmuş anasını satim

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• bende sevmiyorum onları ş yerine "she" falan yazmalar.garipler ..

Kızlar Ne Diyor 12

• Yaşlada alakası yok bunların.

• Baktımda bulamadım ne demişki :D

• Aynen bu dediğinize az önce alttaki bir embesilin yorumundan anladım
      yaş 30 gösteriyor fakat :D

• Ergen olunca 12-20 geliyor aklıma :) 26 yaşındaki birinin bile böyle saçmalıklar yaptığını gördüm. Karakterle kişilikle alakası var :)

• Öncekileri Göster
  • ben anlam veremiyorum o tür kızlara cidden hep de sinir olurum öyle yapmalarına. işin garibi de nedir bilir misin bizim o beğenmediğimiz salakça bulduğumuz o fotoğraflarında, o yüzlerindeki bir ton makyajla, o dudaklarını büzüp yere doğru 90 derecelik açıyla eğilip çektikleri fotoğraflarını tam 200 kişi beğeniyor! inanamıyorum gerçekten buna :s

• bence de biraz yapmacık. Ben hiçbir zaman onlar gibi poz veremedim abicim nasıl beceriyolar yaa :D

• Yahu yapmışlar öyle hoşlarına gidiyor :D sonuçta sanal alemi fazla ciddiye almayın gercek hayat dışarıda biraz bunlarla ilgilenin:S

• Yani demek istediğim alınma ama 25 yas üstü bir erkek icin Eren kızların fotolarını dikkate almaman gerekir :))

• Hayır değilim 20 yaşındayım sadece o yaşda böyle fotolar çekmeleri dogal diyorum esas biz yetişkinler onların bu çocuksu davranışlarını ciddiyete alıp yargılamamız yanlış..:)))sonuçta kötü bisey yapmıyorlar dudak büzüp foto çekiyorlar keske bizlerinde herseyi bu kadar çocuksu olsa ama malesef onlarla kafa bozuyoruz + sen yetişkin bir erkeksin ne isin var onların fotosuyla bosver yahu :)))

• işim pc ile doğal olarak her zaman başındayım
      belliki sende bahsettiğim ergenlerdensin çünkü bayağı acılısın :D

• Öncekileri Göster
  • içini beqen mi ne öyle birşey yaazan gördüm ben o ne öyle bende ergen oldum biz bilmedik böyle şeyler içine girip mi beğeniliyo ? fotoğrafın yanı..

• sen onu bırakta beqen yazman bile senin emo ruhunu gösteriyor beğen yazmak zor mu ?

• ekranin icine dalcan cakican kafayi suc bunlarda degil analarinda benim annem biz agzimizi yavsadigimiz zaman bile kizardi

• alayini hemde :)

• Helal be hanım abla harbiden gıcık tipleri dövecen asdad D:

• Kafa-karakter oluşmayıp oturmayınca yaş ne olursa olsun görülüyor böyle şeyler ismini yazıp kendine parantez içinde "sürme gözlüm" diyen insan gördüm ben ya (yaş 25)

• yok yok profil adında görünen isim o yorumda falan değil

• Bu sitede o dediğini gördüm (YalnızAdam) yazardı her yorumunda asddssda :D

• Yapacak bir sey yok buyumelerini bekleyecegiz. :)

• Çok mütevazisin. :)

• Büyüyünce de bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

• bir an önce büyüsünenlerde kurtulak
      ama bunlardan öğrenen yeni bir nesil gelecek onlar daha beter :S

• hany ne ya anlamadim :D

• ne kadar acaip insanlar var :D bir hany yemiyodu

• hi honey gibi birşey herhal

selam balım :D

• tek kelimeyle iticii :D

• :D

• aynen nefret ediyorum ağzını büzmeler felan :S

• Küçük yaştaki kızlar yapıyor onları genelde benim facebook adresimde hiç öyle şeyler yok mesela

• Bence 21 e kadar uzatma benim düşüncem de 12-17 yaş arası

• 12 -21 yaş arası kızların geneli böyle

• foto koyunca amac ne onuda anlamiyorum .kendilerini dünya ggüzeli ilan ediyorlar galiba.neyse

• haaaaaaahhahahaha makyaj degilki aplam ya badana ya resmen badana yapiyorlar

• Aynen koyu koyu makyajlar yapıyorlar güzelleştirdiklerini sanıyorlar
      bir an karşımda kons maymun tip görüyorum asdasd :D

Erkekler Ne Diyor 28

• Ben onlara s*kilmiş kelebek diyorum...Kozasını yeni yeni yırtmış ya da hala yırtmaya çalışıyor ama...Keşke yırtılmasa diyor insan...

• bilmemki hany :) bu alemde şeqiliss bir teq yeter ismimiss.

• bence şimdiden arakadaş liseteni tezmizlemeye başlayabailirsin :D

• BEnde sinir oluyorumda onların şucu yok ailelerinde şuç yapıştır tokatı akıllansınlar

• Sitedeki kızların da ekserisi böyle değil mi zaten ? Kendini pazarlar gibi uygunsuz resim koymalar, çakma çakma konuşmalar, kendini beğenmiş haspam havaları...

• Estağfirullah. :)

• Neyseki hala akli basinda kizlar var. :)

• Aynen :D

• toplum düşmanımısın sen? ergenle ergen oluyorsun (: bizde cevap veriyoruz işte sana.

• sana gene iyisi denk gelmiş böyleleride varyha shaNaNé qhardhéşiM shaNa Mı sh0ruchaz yhazıMızıkaynak : link

• Ağzına vuracan onun

üstte yazıyı yazmış engellemiş
      @istanbullu sende 30luk bir ergen gerisi seflsin

• Hala duruyor mu o site ?Bir kapansın artık her türlü tüyler ürpertici ..

• emo tarzıda giyiniyorlarmı hacı

• devrin kızlarının hepsi ideot...akıl beş karış havada dicem ama akılda yok.bu kız yetişirken ana babası napıyor bilemiyorum.yetişme aileden başlar ama malesef o da yokağzını büzüp fotoğraf çektirmelerbiri bu ideot kızlara güzel çıkmadıklarını söylemeli..bu ülkenin geleceği bu kızlar erkekler olamaz...savaş olsa yandık bittik... götlerini kaldırıpta bişiy yapmazlar

• Ergenlik işte :) Kendin de dedin zaten :)

• Tutucan o tipleri ağzına yapıştırıp duracaksın.

• benim en çok dikkatimi çeken bu tiplerde fotoğraf çektiriyorlar mesela ama çekilen her resimde nedense makineye değilde sanki yoldan geçen birine bakıyormuş gibi gözler yana bakan resim çektiriyorlar...:D

• genelde isimlerinini sesli harflerini çıkarark konuşr bu tipler,bide isminde v olan w şeklinde yazıo.Mesela sevil değilde swl :D

• :D hahaha

• bide her fotonun altına for yazıyorlar deli oluyorum ergenler :D

• senin için çekindim fotoyu der gibi bir anlamı varmış

• o ne demek ? ingilizcesi bellide engencesi ne?

• Sende o yaş grubundaki insanlarla konuşma ama yapma böyle şeyler ergenle ergen oluyosun panpa :)

• :D şu erken kızlar yazıyor '' Oğlum ne Bakıyorsun '' falan filan :D

• asjhdajkshdkladajshdk gibisinden yazı yazan özellikle ergen kızların ağzına kürekle vurup ağızlarını parçalamak istiyorum.istediğiniz kadar - leyin.arkada öküz bir nesil bırakıyoruz!

• senın ne oldugunu ben bılırım
      az cok yorumlarını okudum ergen olmadıgını bılıyorum
      ne yalan soyleyeyım ahaha dıye bende yazarım
      ama saşdlkasşldkasdşlkasşdlkaşslkdaş biraz öküzlüğe kacar.
      boyle yazanlara soruyorum kac yasındasın dıye 16-17-18 !
      sonra diyorlarkı sınavda türkçe cok zordu paragraflar cok uzundu
      bre öküz ! sen önce düzgün bir sekilde oku anla ifade et zorlanmazsın!

• Gülme şekli işte bende bazen asdasdsadda yazarım :D

• ergen olunmaz ergen doğulur alksdlnaksdkl

• isteyen istediği resmi ya da ismi koyar sanane bundan.kendi kendine gelin güvey ol oradan sen

• Valla faceye pek takılmıyorum.

• ergenlik abi anlamak için ergen olmak lazım valla :D kezban bieber falan çok gülüyorum ya şu ergenlere :D

• mk bizde ergenlik geçirdik böyle değildik
      dünya değişiyor mk böyle dünyanın asdasdd :D

• foR istiyorum foR demeleri yok mu bide. Çıldırıyorum acıkcası.

• he birde o var ne oluyor o ergencede? for ngilizce karşılığı belli
      ama ergencede nedemek ?

• onu gec bir de fotograflarının altına destan yazanlar hıkaye koyanlar var.lan fotoyla anlattıgın seyın ne alakası var:DD

• merhabalar.aynı sorundan muzdaribiz.genelde ergen kız veya erkeklerde oluyor bu durum.açıkçası ne zaman öyleleri ile karşılaşsam kaçasım geliyor sanaldan :)

• vallahi ben ibret alıyorum:D:D

• aasdasdsda küfür etsen günaha girersin dövsen kendi canınına yazık saçma sapan işler bunlar hep :D

• aynen uyuzum cidden maymungillerden sayıyorum :D

• SheqiL oLmuSsUn HaNyyy ;);););));

• al işte kfür edip fütursuzca dövesim var

• 2008 yılından beri face kullanmıyorum ama çok gördüm saçma sapan şeyler yazanları, kız ya da erkek fark etmez bazıları türkçe konuşmasını bilmez ama yabancı dilde sözcükler kullanırlar, birde türkçe karakterlerin yerini değiştirip farklı şeyler yazanlara cidden ayar olurum.

• Elin kızı çok güzeldir dudağını burkar, oradan hemen özenti çıkıp onu yapınca güzel olacağını düşünür, birde makyaj diye boya badana yapmaları yok mu, olay.

• aynen

• Ergenlik hep geçer bikaç seneye

• iyide ergen diye kendini maymunlaştırmanın anlamı ne mk bizde ergenlik geçirdik bunlar gibi
      maymun mu olduk :Dasdasddsa

Yükleniyor...