Facebook'ta eski sevgilisinin profilini 100 kere aratan ve bakan sevgiliye ne yapmalı?

Facebook'ta eski sevgilisinin profilini 100 kere aratan ve bakan sevgiliye ne yapmalı? ne söylemeli?

çıldırıyorum şu an

Güncellemeler:
arkadaslar FACEBOOK HAREKETLER DOKUMU'nden kimi saat kacta kac kere arattigini gorebilirsiniz, soylemekle iyilik mi ediyorum kotuluk mu bilmem:D ama cok kisi sordugundan soylemek istedim

yorumlariniz icin tesekkurler

sevgilime soyledim sadece merak dedi, su an korku sardi beyefendiyi soyledigimden bu yana telefonu kapatmiyor hep aramaklar mesaj atmaklar

bakalim sonumuz hayir olsun :D

En İyi Kız Görüşü

• Salla gitsin merakından bakıyordur ilgisi olduğundan değil, özeline girme kimsenin, düşüncesini öğrenmeye çalışma,mesajlarını okuma ve hatta face adresini alma. Nefes aldırın birbirinize yahu! En sevmediğim şey araştırılmak, çocuğun niyeti kötü değildir ama uzaktan bakınca öyle algılanır. Şu özel hayatlara maydonoz olup idiğine didiğine araştırma huyundan topluca vazgeçiniz lütfen. Aşkı sevgiyi saygıyı fena bitirir böyle şeyler... Face elinin altında sen ara sıra eski sevgilinin profiline bakmıyor musun? Bakmıyorum diyenin ya evde interneti yoktur ya internete pek giremiyor girdiği zamanlarda da aklına gelmiyordur, ya hiç eski sevgilisi yoktur ya da yalan söylüyordur.

Merak etmek ile ilgilenmek aynı şey değil, insan bazen geride bıraktıklarının en son ne halde olduğunu görmek ister, öyle sevgiyle falan alakalı değil sırf meraktan. Ne yapmış ne etmiş olayı vardır. İlla kötü niyet arama. Haa cidden de kötü niyet varsa, zaten zamanla bunu sana yansıtır, ama bunu bırak da o yansıtsın. Ajanlık yaparak öğrenmeye çalışma. Hem senin psikolojine zarar, hem aranızdaki saygıya ve sevgiye zarar.