Facebook'ta eski sevgilisinin profilini 100 kere aratan ve bakan sevgiliye ne yapmalı?

Facebook'ta eski sevgilisinin profilini 100 kere aratan ve bakan sevgiliye ne yapmalı? ne söylemeli?

çıldırıyorum şu an

Güncellemeler:
arkadaslar FACEBOOK HAREKETLER DOKUMU'nden kimi saat kacta kac kere arattigini gorebilirsiniz, soylemekle iyilik mi ediyorum kotuluk mu bilmem:D ama cok kisi sordugundan soylemek istedim

yorumlariniz icin tesekkurler

sevgilime soyledim sadece merak dedi, su an korku sardi beyefendiyi soyledigimden bu yana telefonu kapatmiyor hep aramaklar mesaj atmaklar

bakalim sonumuz hayir olsun :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Salla gitsin merakından bakıyordur ilgisi olduğundan değil, özeline girme kimsenin, düşüncesini öğrenmeye çalışma,mesajlarını okuma ve hatta face adresini alma. Nefes aldırın birbirinize yahu! En sevmediğim şey araştırılmak, çocuğun niyeti kötü değildir ama uzaktan bakınca öyle algılanır. Şu özel hayatlara maydonoz olup idiğine didiğine araştırma huyundan topluca vazgeçiniz lütfen. Aşkı sevgiyi saygıyı fena bitirir böyle şeyler... Face elinin altında sen ara sıra eski sevgilinin profiline bakmıyor musun? Bakmıyorum diyenin ya evde interneti yoktur ya internete pek giremiyor girdiği zamanlarda da aklına gelmiyordur, ya hiç eski sevgilisi yoktur ya da yalan söylüyordur.

Merak etmek ile ilgilenmek aynı şey değil, insan bazen geride bıraktıklarının en son ne halde olduğunu görmek ister, öyle sevgiyle falan alakalı değil sırf meraktan. Ne yapmış ne etmiş olayı vardır. İlla kötü niyet arama. Haa cidden de kötü niyet varsa, zaten zamanla bunu sana yansıtır, ama bunu bırak da o yansıtsın. Ajanlık yaparak öğrenmeye çalışma. Hem senin psikolojine zarar, hem aranızdaki saygıya ve sevgiye zarar.

Erkekler Ne Diyor 31

• aynı durumdan dolayı sevgilimden ayrıldım senin seçimin kendine yedirebilirsen devam et.

• bende aynısını yaptım çok inkar etti ama yapılanlar ortadaydı daha dün oldu üstelik bunu hazmetmek çok zor

• benim başımada geldi bende aratmıştım bulmuş kepaze oldum 100 tl lin başına geldi :) çiçek aldım 1 ay oldu anca düzeliyo tavırları :)))

• eyyyyy naptın kız niye söyledin güncellemedeki mevzuyu :) sevgilisi olanlarımı ayırcan :D

• ya dostum prensesece ben yeni hesabım yine kapatılmış napcam benn:((

• Hareketler dökümü bölümünde arattığın şeyler çıkıyor mu ?

• evet

• Herşeyi merak etmek iyi değildir, sen adamın özeline tecavüz etmişsin resmen. Sen hiç bakmaz mısın ? Her insan merak eder bakar, şu facebook ilişkileri öylesine dejenere etti ki adam tuvalete gitse rapor ediyor Mark şoparı.

• hayata cevabını bilmek istemeyeceğin soruları sormaycaksın..

üzülen sen olursun.

• niye merak etsinki sıkılmış sevgisi bitmiş

• çocuk kaybetme korkusu ile seviyor seni :D mazoşist bir aşk..

• yatırıp... gerisini biliyorsunuz zaten

• bir tür paranoyak..

• Tıklamalı.

• ilk etapta takıp etmek yerıne konuşmayı dene... Eğerki senı tatmın edıcı bir cevap veremesse ki tatminlik merak ettım bir daha olmaz olarak değil.

Sebep sonuç ılıskısı olarak.. Ve sen sanırım oncekı ılıskısınden kendını cok toparlayamayan cok zaman geçmeyen bir bırlıktelığe başlamışsın.

oturup dinle ne oldu de... Eğer bu cocuğu ıstıyorsan bır arkadaş olarak davran; neticede hepımız ınsanız bunu unutma.

• ben bir kaç kez yakaladım ve pat diye yüzüne söyledim özür filan diledi , aldım karşıma konuştum ben seni seviyorum ama sen benden memnun değilsen beni sevmiyorasn eskisini unutamıdıysan yolun açık olsun dedim seni zorla tutamam , sonuç mu ? hala devam ediyoruz ve defalarca özür diledi, bir dahada öyle şeyler yapmadı . ya da ne biliyim ben tek başıma dolanırken filan sevgilisi olan kızların bana baktığını görüyorum mesela demekki mutlu değil oğlanın yanında diyorum sonra sevgilimle dolaşırken bazen ona bakanlara denk geliyorum ama o nerdeyse kafası önde gidiyor :)) ...

asıl demem şu ki kasma , senle mutsuzsa afedersinde defolsun gitsin eskisine, bunu aynen söyle seni bugünden sevmeyenle eskisini unutamıyanla hiç uğraşma , benim gibi yap doğrudan tehdit et.açık açık söyle istemiyorsa defolsun gitsin. sen sevgilisisin çok seviyorsun diye herşeye katlanmak mecburiyetinde kıskançlık krizlerine girmek zorunda değilsin ;)

• tekmeyi vuracaksın yoksa olan sana olur

• öyle adamı s1kr1r edecen başından yürü işine adm ol dicen ya şerefsizlik

• Boynuna ip asıp gülhane parkında asmalı

• eyw:d

• aynen +1 :D

• Şeyinden yani kulagından tavana asmalı nabcan kızım yolla eski sev. yanına oda mutlu olsun sende =)

• tadı damağında kalmış eskinin,yolla gitsin zaten gidici..

• Bu açtığın konu varya inanki biktim basima daha onceden cok defa geldi hayatima giren son 3 4 kisinin -Ya aklı baska yerdeydi ya da yüregi- Suc unutturmakta degil karsi tarafin hatasi aklında baskası varda başlamamalı cunku sana ve bizim gibilere olabilecek en buyuk ders budur - Asla aşk acısı çeken birine aşık olmayın. Yarası vardır ve sizi yarabandı olarak kullanılır.. -

• seni sevmiş arıyor takip ediyo öyle seveni bulamazsın başka biri gibi yedik iştik tozduk unuttum artık dememiş sana öyle yapanı seviyosan ona karşılık verme eski secgilin seni sevmiş gerçekten bence konuş onunla

• doğru olanı bu.beni dertlendirdin kızım:(off

• yapacak bişey yok. unutturamamışın demek.

• tekmeyi vurmalı :)

• o deği lde sen bunu nereden biliyorsun arattığını

• ben geldim diyip çıkmalı karşısına

• Allah yardimcisi olsun unutamamis denmeli..

• Sana ne zararı var bunun ? Bu bakan kişi senin sevgilin mi yoksa senin profiline mi bakıyor anlayamadım ben.

• Kazıklı voyvoda varyaaaaa, anladın sen onu... :D

• onu özlüyor demek ki aratıyor demek ki eskisinin bıraktıgı boşlugu dolduramadın daha eksiksin ondan gercekler bunlar acıdır ama kabul edeceksin onun yaptıgı terbiyesizlikse senin de eksikliklerin varmıs demek ki :D

• Demek ki onun yerini dolduramamışsın ki adam arıyo... Suçu hep başkalarında aramayın

• Kaldığın yere git denilebilir bence.

• Düzelir zamanla ..

• Ee kaybedince anlar değerini insan...

Kızlar Ne Diyor 33

• Owww bunu öğrendiğim iyi oldu

• bu bilgi iyi oldu belki ilerde işime yarar :)) sağol :)) eski sevgilisinde aklı kalmış olabilir ama seni de kaybetmek istemiyor.. yalnız kalmama duygusu olabilir dikkatli ol

• "bakalim sonumuz hayir olsun:D" yazabildigine gore...no comment:D

• Sebebi meraktır. belki bakar ama bişe ifade etmez. tabii kişiliğine görede değişir bu bişe ifade edip etmeme durumu.

sorarım sana sen hiç bakmadınmı geçmişte bıraktığın kişilere ?

• zıç ağzına çinganlık çıkar pok mu varda eski sevgilisini aratıyo amacı neymiş ? merakmış hıh aklı hala onda olmasın? şimdide senide elinden kaybetmemek için dtünü yalıyo. of sinir oldum

• arada gerçekten olabiliyo onu sevdiğinden değil veya aklından çıkaramadığından değil gerçekten merak edilebiliyo.. benm sevglmde bakıyodu tribimi attım ama böyle bişey için de kavga çıkarmadım. bazen bende bakarım ama dediğim gibi unutamama durumu değil :)

• arkana bakmadan kaçmalı.

• öyle sevgili mi olurmuş? kedidir o kedi. Hem ben kendi hareket dökümüme baktım görünmüyor yahu kimi kaç kez arattığım bir yanlış olmasın? o.O

• takmış

• Aynısı başıma geldi.özür diledi.merak dedi.kızı engelledi bende bişe demedim

• Ayrıl sürünsün hanzo,yal çekmesin inanmayın kızım şunlara kızı hala seviyo belli.

• yok arkadaşım yanlışın var sadece kendi sayfamızın hareketler dökümünü görebiliyoruz..diğer herhangi birisinin değil..heeee şifresini biliyosan çocuğun orasını bilemem...

• sevgilisi olduğu halde madem eski sevgilisini aratıp defalarca bakıyor? yolla gitsin eski sevgililerinin arasına. seninde baksın defalarca profiline :)

• kalbi orda bedeni senle .. ben olsam yol veririm

• peki bişey sorabilir miyim nasıl anladın 100 kere arattıgını bende bakıcam daa

• Kafasını toplasın diye bilgisayarını kapatmalı.

• aklından çıkaramamış orası belli

• Büyük ihtimal meraktan veya onu unutamadığından bakıyordur. Ayrıca bu onda alışkanlık ve takıntı yapmış sanırım. Bu kadar çok bakması onu unutamadığını ve hala onu sevdiğini gösterir .

• Üç sebep var;

1.Seninle sadece onu kıskandırmak için çıkıyor.Kullanılıyor olabilirsin dikkatli ol. :)

2.Onu unuttuğunu artık tamamen seni sevdiğini sanmış yanılmış ve içinden bir parça onu hala seviyor ve durumunu merak ediyor. :)

3.Bu bilgilere kolay ulaşabildiğine göre seni kıskandırmak istiyorda olabilir. :)

Hangi seçenek doğru olursa olsun hatta hiçbiri doğru olmasa da dikkat et,gerçek ortaya çıkana kadar ona fazla bağlanma sonu kötü biterse acı çekersin.Bu bilgiyi öğrendiğini karşıdakine belli etme davranışlarını farkettirmeden takip et bir şeyler öğrenmeye çalış. :)

Kolay gelsin :)

• Rica ederim. :)

• Bak işte cok güzel cevap..

• Bunu nasıl öğrendin söyler misin ?

• kolay gelsiinnnn :D

• eski sevgilini arayıp sohbet etmeli.çıldırsın oda,sonrada kıcına tekmeyi vurmalı.o ne ya,ayrılmasaymış ondan o zaman manyak mıdır nedir

• ben şuanki sevgili,mi çok seviyorum ondan asla vazgeçmem eski erkek arkadaşıma karşı birşey hisetmiorum ama profiline bakıp bikaç defa aramıştım şimdi aklıma bile gelmiyo olabilir but ip durumlar.. biraz zamana bırak yok olmadı yol verirsin..

• unutmak için kullanılıyor olabilirsin uzaklaş o çocuktan...

• ya kaç kere baktını nasıl anlıyorsun lütfen cevap verirmisin acil :(

• saolasın bir şeye bakmamış çok şükür sende takma kafana meraktan kurcalamak en iyiside işte insan kaldıramıyor

• facebook hareketler dokumu

• aynı durumdayız ayrılmamak için zor tutuyorum kendimi eğer sevgisinden eminsen takmamaya çalış ne kadar mümkünse ARTIK

• nasıl anlıyosun kaç kere baktığını arattığını bir söyliversene hayrına dostum :)

• aynısını ben de yasamıstım hatta çok svmediğim biriydi ve bana aşık olduğuna ınandığım biriydi bu kişi o kadar buyuk bı şok yasadım kiii.. ama ben de devamlı eskı sevgılımın profılınde buluyodum kendımı o yuzden pek bısey dıyemedım.. sonuc olarak bu kısyle bıttı prıfılınden ayrılmadığım adam da bana geri geldi ama o an bitti benim içinn. ben sadece merak ediyormusum bana herseyını anlattığı gozlerımın ıcıne baktığı an vazgectım ondan ve daha da değil profiline bakmak kenarda ekle dıye cıktığında bile direk çarpılıyorum. bunu anlatmak ıstedım sana

• Merak, sevdiginden degil bence..

• oha ben olsam ağzına s.çmıştım sevgilimin..

• merak etse bir kere bakar alır merakını seninki takipte canım valla boş anını bekliyo bence kızın hemen geri dönecek ee bu durumda sen oracıkta kalacaksın bence o seni terketmeden sen onu terket baksın bakacağı kadar

• b unu zamanında BENDE YAPMIŞTIM VE erkek arkadaşıma yakalanmıştım.bunun sadece merak olduğunu ona anlatmak istedim ama o anlamak istedi.şimdi bir de sana söyleyim belki sen anlarsın.onunla ilişkisi hemen bittikten sonra sizinki başlamıştır büyük ihtimalle.o eski kzıı sevmesede merak ediyordur ara sıra aklına geliyordur merak duygusuna engel olmak bazı insanlar için çok zor.sadece merak ettiği için bakıyordur bence

• ayrıl senleyken başkasını düşünmüş ihanet sayılır

• o kızı özlediğinden merak ettiğinden bakıyor başka bir açıklaması yok.

Yükleniyor...