Teknolojimizin bir anda hızla büyümesini uzaylılara mı borçluyuz?

SirSherlockHolmes
Çok değil 20 yıl önce Telefonda konuşurken birbirimizi kesintisiz izleyebileceğimiz söylense, Dalga geçerdik. Özellikle sanal gözlükler şu an hiç olmasa,20 Yıl önce, onlara 100 Yıl sonranın teknolojik aletleri gözüyle bakardık. Rahmetli oldu kendisi şu an. Tontiş, tatlı emekli bir 51. Bölge bilim adamı, uzaylıların varlığını iddaa edip hatta fotoğraflar göstermişti. Hükümet yalanlamıştı doğal olarak. Bu rahmetli tontiş amcamız, teknolojilerimizi uzaylılardan kopyaladığımızıda dile getirmişti.
Teknolojimizin  bir  anda hızla büyümesini uzaylılara mı borçluyuz ?

Tesla, zamanında Mars'tan sinyal aldığını söylediğinde deli ilan edilmişti. Asıl delilik, gerçekleri görmezden gelmek. Hayal gücünüzün size oyun oynuyor olabileceğini düşünebilirsiniz çünkü uzaylıları sadece çizgi filmlerde, sinema filmlerinde felan görüyosunuz. Ve hiç biriniz gerçekten görmeden inanmayacaksınız. Ama İnanmak için, görmek gerekmez. Bu, benim kişisel fikrim. Ben teknolojimizi uzaylılardan ilham alarak tasarladığımıza inanıyorum.
Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
%100 Hayır. Beni yine şaşırtmadınız KS üyeleri.
Teknolojimizin bir anda hızla büyümesini uzaylılara mı borçluyuz?