• Sor
  • Bence

Bilgisayardan kayıtlı şifre nasıl silinir?

simdi ben internet cafedeyim face girdim kapattım ama bilgisayar benim adresimi hatırlıyor otomatik giriyor sifreyi degil adresi simdi ben nasıl silecem olmuyor lutfen cabuk soyleyin cıkacam artıkkk

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tarayıcıdan geçmişi sil diyeceksin ki internet kafelerde dep frez var reset attıgında adresler otomatık sılınır zaten

• silinmiyor onceden bir adreste var nasıl yapca işte bilmiyom

• Öncekileri Göster
    • TESEKKURLER:d

• rica

Erkekler Ne Diyor 9

• kullandığın tarayıcının ayarlarına girip geçmiş bilgilerini temizleyebilirsin. hangi tarayıcı kullandığını belirtir misin?

• chrome

• tamam ister arkadaşların dediği gibi ctrl+ H tuşuna bas istersen adres yazdığın çubuğun sonunda görünen üst üste 3 çizgi işaretine tıkla oradan geçmişe tıkla. Karşına çıkan kısımda "tarama verilerini temizle" kısmına tıkladğında ekranda çıkan kısımda bütün kutucukları işaretle ve aşağıya açılır menünde "en baştan" olarak seç ve tarama verilerini temizle butonuna tıkla.

• geçmişi aç en baştan de ne var ne yoksa sil

• nasıl olcakk

• chorome ise ctrl + h a bas görürsun direkt gelir

• asağı yukarı oklarıyla adres yeri bosken üzerine getir delete yap siler :) ve zaten internetlerde ki proğramda kapatıp acınca sıfırlanıyor her sey :)

• ctrl+h ye bas.. geçmişi temizle

• gir aynı yere boşluga tıkladığın zaman adresin çıkıyor ya o zaman üstüne gel delete tuşuna bas tamamdır

• o kayıtlı yere hangı yerden gırdınse ınternet geçmışını ne gırerek kayıtlı şifrelerı falan da temızleye basıcaksın :D her şeyı unutacak :D

• nasıl gircem gecmişe

• sen ne kullanıyorsun onu soyle bana ılk olarak daha hızlı anlatırım sana

• chorom ıse bak sağ uste anahtar gıbı bışey var ona tıkla solla orda geçmış var ona tıkla ardından tum geçmışı temızleye bas orda seçenekler çıkacak orada kayıtlı şifrelerı temızleye bas sorna da tamam de herşey sılınecek :D

• beni unut kısmına tıkla

• Yediğin naneleri herkes görecek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...