Modemin power ışığı sürekli yanıp sönüyor sorun ne olabilir?

şestra
Geçen hafta 1 2 kez daha oldu biraz hirpalayinca kendine geldi ama şimdi düzelmiyor. Şehir dışındaydım o arada tekrar başlamış yanıp sönmeye. Günlerdir kullanamıyorum evin internetini.. Reset attım, vurdum vs ama düzelme olmadı sorunu ne olabilir?

Daha once bu sorunu yaşayan ya da bilgisi olan birileri tavsiye verirse sevinirim.
Modemin power ışığı sürekli yanıp sönüyor sorun ne olabilir?