Google Chrome Geçmişine Bakma, Silme, Gizleme Yapma!

Evliyim. Kocam bilgisayar aşığı bir adam. Ne zaman evde veya odada olmasam birden pat diye bulunduğu odaya girsem elini donundan çıkarıyor lastik sesi gelio ordan anlıyorum sağ bacağını kendime çekiyor google sekmelerini kapatıyor sadece facebook kalıyor. ne yapıyosun diyorum hiçbişey diyor ver geçmişine bakıcam diyorum baktırmam diyo büyütüosun diyo birkaç kere daha olmuştu bu bakmıştım hiçbişey yoktu kendini hacker denilebilicek kadar donanımlı göremeyeceğim bir şekilde bakıo gibi gelio diğer tarayıcılarının geçmişine de bakıyorum gene yok nasıl anlıcam neye baktığını? kendisi benim bilgisayarımda geçmişlerime bakabiliyor ben onun nasıl bakıcam
Güncellemeler:
+1 yıl
geçmişini silmiş baktım geç. mişi geri getirdim anime pornoları normal pornolar filan izleyip durmuş
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

  • Bence soyle bir sey yap.

    Madem esin p*rno filmlere giriyor ve baska zamanlar senin bilgisayarini kurcalayip nerelere girdigine bakiyor; sen de p*rno sitelere gir. Daha sonrasinda o sana gelsin. Ya da sen de gecmisi sil.

    Yani anlatmak istedigim onun sana gelmesini sagla. Sen ona gitme.

    Sen onun ne yaptigini biliyorsun cunku.

    O merak ettin senin ne yaptigini.

    Intikam al mk.

    • bilmiyorum ne yaptığınu. hem p*rno izlesem güler bu umursamaz zaten kuduruk

    • Denemeden bilemezsin. Erkek milletinin huylari farklidir. Ama bu nedenden dolayi sana geleceginden emin ol...

    • yok bu böyle ya. çok iyi tanıyorum artık sadece benden gizli ne yapıo onu merak ediyorum zaten geçmişime bağlanabiliyo bu bakar p*rno izlediysem gelir güler dalga geçer.

    • Hepsini Göster
  • hımmm ozaman geçmişini siliyordur..

    keylogger kursan bilgisayarına çaktırmadan ozaman anlayamaz, klavyede bile ne yazdığını raporlar sana :D
    nette arattır keylogger diyerek.. bilgisayarına bikere kur zaten sonrasında rapor ediyor dosya olarak resim bile alır ama antivirüsler buluyor programları...

    • antivirüs kullanmıyor zaten p*rno izlediğinden

    • ozaman dediğim programdan kur neler yazmış neler etmiş görürsün, hangi tuşa bassa ne yazsa raporlar sana.. sadece p*rno izliyorsa yine iyide başkası olmasın bari :D

    • sağol kardeş

    • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

  • Eğer monotonlaşan bir seks hayatınız varsa farklı arayışlar içindedir anlattigin durumun tek açıklaması var p*rno izliyor eşinin bunlardan uzak durmasını istiyorsan biraz ilgi göster ve ufak süprizler yao hem senin için hem onun için daha iyi olacaktır

  • Ahah lastik sesi geliyor 😂 keylogger diye bir program var gizli herseyi gorebilirsin onunla gecmisi silse bile ses kayitlari izledigi videolar, ekran goruntuleri, bastigi tuslar hepsini ama bilgisayardan anlaman gerek

    • denicem

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 21
  • troll olduğuna emin gibiyim.

    • troll değilim. ister inan ister inanma. bu tavrına kızamam çok troll soru oluyo

    • amaan zaten boşver, kızsak da kızdığımızla kalıyoruz burada. çocuk p*rnosu olmadığı sürece sektir et naaparsa yapsın, abazan bekarlık zamanlarından kalma alışkanlığıdır belki. geçmişi geri getirmeyi program vasıtasıyla yaptıysan, o programlar da çok güvenilir değil yalnız, bilgisayara virüs taraması yaptırmanı hararetle tavsiye ederim.

  • Gizli sekme tarzı bir olay var geçmişlerdee cıkmıyo

  • muhtemelen geçmişi siliyor o yüzden pek bir şey yakalayamıyorsun :)

  • Sen nası evlisin :D

    • sanane

    • O zaman her şey müstehak sana, boynuzu tak keyfine bak. Bb

  • ayarlar dosyalarım geçmişi görüntüle diyorsun pat çıkıyor

  • Geçmişi temizliyodur ulaşamazsın ancak regeditten bakarsın ki seni baya aşan bir durum. Kocan aldatmıyodur ama p*rno videolara merak salmış olabilir.

  • sağ üstteki 3 çizgiye tıkla
    geçmişe tıkla, yine geçmişe tıkla
    açılır :D

    • hayır öyle değil onu zaten biliyorum kendi bilgisayarımdan onun geçmişine bağlanmayı diyorum

    • bunu yapan adam geçmiş mi bırakır :):)

    • tam okumamışım pardon geçmişi sordun sandım dassg :D

  • Bilgi işlem sorumlusuyum bilgisayara uzak masaüstü bağlantı programı ammyy adlı programı indir sana kocanın ne yaptığını gösteririm. Ama şunu düşünmen lazım. Kocanın cinsel hayatı nasıl?

    • abi tamam çözdüm bizim iyi aslında. regl dönemimdeyim ve kayınvalidemi ziyarete gitmiştik yaklaşık bir haftadır seks yapmadık. sildiği geçmişi geri getirdim anime pornoları normal pornolar filan izliomuş srekli. bu dediğin program ücretsiz mi ve kurduğumu anlar mı bilgisayardan çok iyi anlıo çünkü

    • masaüstüne indir sana yardımcı olduktan sonra geri sil gitsin. Ama bir erkek p*rno izliyorsa yatakta mutlu değildir.

    • yeni evliyiz denebilir. bu eskiden de p*rno çok izlerdi arşivleri vardı ben silmiştim ne isterse yapıyoruz aslında asıl ben mutlu değilim zevk alamıyorum ama gene de bana kötü hissettiriyo gidip p*rno izlemesi. e madem mutlu değil bir daha benle yatmasın ona da dedim zaten bunu

    • Hepsini Göster
  • Keylogger kur. Ona bir mail adresi tanımla. Bastığı her tuşu, yazdığı her yazıyı, hatta belirlediğin aralıklardaki ekran görüntüsünü alıp mail adresine göndersin.

    • sağol :D

    • Ya bu gerçek mi nasıl oluyor biraz anlatsana? @bravissimo☺

    • @Mischocolate napacan kimin bilgisayarına kuracaksın? 😉

    • Hepsini Göster
  • Bu sorunun cevabı boşanmaya kadar gider fazla kurcalama aldatmıyordur emin ol

    • aldatıo demiorum biliorum zaten sadece merak edşorum

    • Neyi merak ediyorsunuz bırakın adamı biraz rahat ya sıkmayın

  • p*rno izliyo ve netten hatunlarla konuşuyo.

    • p*rno izlese kızmam zaten izliosan de diyorum normalde ifşa arşivi filan da vardı. hatunlarla konuaşcak bir durumu yok tüm hesaplarını biliorum telefonunu da kurcalıyorum.

    • sen ayakta uyurken o ne muhabbetler yapıyor.

  • çerezlere bak belki bulursun

  • elinin donunda ne işi var :)

    • onun eli? kendi donu?

    • "Ne zaman" evde veya odada olmasam birden pat diye bulunduğu odaya girsem elini donundan çıkarıyor... Burada ne zaman ile sence de garip olduğunu kabul etmiş olmuyormusun?

    • garip ondna soruyorum

    • Hepsini Göster
  • Seni aldatıyor dur normal

    • ne normali ya? ne aldatması allah aşkına? sğrekli beraberiz dışarı da çıkmıo bensiz tğm sosyalk hesaplarını biliyorum

    • Geçmişi niye silion

    • Silioo

    • Hepsini Göster
  • Şöyle yap bilgisayar başında otururken bol sıvı içir tuvalete gidince bak :)
    Keylogger kur, yalnız o bilgisayarda banka işlemlerini online yapıyorsa sıkıntı çıkabilir!

  • kayıt programı kur bilgisayarına kaydı başlat o takılsın herşeyi izlersin. beyin bedave :D

  • kocan ya porrno izliyo ya da karılarla muhabbet

  • eşini boş bırakma

    • bırakmıyorum p*rno mu izliosun dşyorum yooo diyo şu sıralar regl im ama yanaşma olayı da yok normalde kuduruktur da ama anlamıorum

    • regel olman onla olamaman anlamına gelmez

    • istese oluruz zaten sıkıntı değil. istemiyo

    • Hepsini Göster
  • Gizli sekmeden açıyor o zaman bulamazsın

  • Gizli sekmeden açıyordur bulman imkansız..

    • isterse bulabilir imkanı var

  • Daha Fazla (6)