PC kart okuyucu neden okumuyor?

PC kart okuyucu okumuyor. Bilen varsa bana yardımcı olabilr mi? Ama kart okuyucu bozuk değil aldığım yerde pc de okuyo. Evdeki iş yerindeki ve internetteki pc de okumuyor neden?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Okur Yazar Degildir :)1;Bilgisayarim /yonet Bolumunden USB lerin Tanimlanmis olmasina bakilir eger sorun varsa ? gibi isaretler vardir.Devredisi birakilip birakilmadigina bakilir eger hic yoksa driverleri kurulur 2:Internet kafelerde ve bazi pclerde on tarafta kasada usb bolumu olmasina ragmen anakartta yoktur arka tarafta bulunan usb bolumlerine takiniz Usb mause kullaniyorsaniz onun yerine takin garanti olsun3:Marka modeli google uzerinden aratarak veya uretici firmanin sitesinden varsa suruculerini isletim sisteminize uygun olani indirip kurunuz.Aklimda baska birsey yok bunlari dene istersen

Erkekler Ne Diyor 8

• Kart okuyucunun bir markası var mı? İşletim sistemi ne?

• elektrik gelmiyorsa bağlantı soketinde sorun olabilir elektrik geliyorsa kurulumun da sorun vardır

• bılırsın hemen. :)))

• çok bilmişim ben hehe:))

• Markası nedir acaba Yanlış yere mi bağlıyorsunSenin kartınla aldığın yerde çalışıyormu

• portta sorun olduğunu düşünüyorum. Başka nedeni olamaz.

• kart okuyucu bu flash bellek değil ki driver lazım olsun :) usb taktığın yer okumuyosa istediğin kadar driver kur usb okumasıyla alakalı

• öndeki usb yerine değilde pc kasasındaki usb yerine tak. bazı kasalarda ön usbler iptal anakart desteklemiyo

• arkadaki dicektim kasa arkasındaki usb yerine

• Sürücü problemi olabilir.

• pcye uygun card reader yazılımını indirmen gerekebilir? yada boşver gitsin :))

Kızlar Ne Diyor 1

• bazı modeller sürücü yüklemesine ihtiyaç duyabiliyor, internetten bir araştırıver markasına göre...

Yükleniyor...