Mailime gelen dosyalar açılmıyor.. Arkadaşlar acil yardım lütfen?

Gizli Üye
Mailime gelen dosyalar açılmıyor..Arkadaşlar acil yardım lütfen???

Mailime gelen dosyalar açılmıyor.. Arkadaşlar acil yardım lütfen?

Arkadaşlar mailime 1ay önce bu belgeler geldi ama şimdi fark ettim
Oda acilmiyo bu şekilde neden olabilir acaba benim için çok önemli mutlaka acmam lazım? Yardım eder misiniz?

Mailime gelen dosyalar açılmıyor.. Arkadaşlar acil yardım lütfen?