Replika Telefon kullanan var mı?

İnternetten boy boy ilanı olan replika iphone4 yada nokia n8 gibi tekefonlardan birini almayı düşünüyorum.Kullanan varmı bir fikri olan varsa yazarsa sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• müdür çakma iphone alıp napıcaksınki misal? iphoneun özelliklerini, hazzını sağlayacakmı sende?

• şekli yetmez kardeşim ya. boşver derim ben. onun yerine bütçene uygun normal bir telefon al bence.

• hiç olmadığı için bilmiyorum zaten şekli yeter mantığı var bende

Kızlar Ne Diyor 1

• bn kullandm ama cakma degıldı cakmlarda ıgrenc zatn oyunck gıbı

• Şöyle Özetleyeyim.

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
      Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs.
      Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun )
      Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Andr

• banane senın sıyah beyazdan yaa

• benim siyah beyazı gördünmü :)))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• 2ay

Merhaba bende bir tane IPHONE 5S var replika orjinali ile bire bir istersen uygun fiyata sana yolliyim ya da İstanbuldaysan görüşelim bir bak
    uyarsa uygun fiyata anlaşırız :) bana mail at adresim: gokhan_usta@hotmail.com

• Ben kullanıyorum...! Sebebim ise parasızlık, az para ödeme felan değil. Benim ihtiyaçlarımı karşılıyor, senelerdir de aynısını kullanıyorum. Benim ihtiyaçlarımı karşıladığı sürece daha fazlasını, daha iyisini almakta gözüm yok şahsen. Zaten her ay Iphone, Blackberry felan değiştirecek param olsa gider daha yararlı işlere harcarım... Endüstriyelleşmeye karşı olduğum için her anlamda, sadece benim ihtiyaçlarımı karşılayanı kullanıyorum diyelim.Daha fazlasına ihtiyacım yok.

• Şöyle Özetleyeyim.

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
      Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs.
      Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun )
      Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Andr

• Orijinalden şaşma sen boşver o tarz şeyleri.

• Olan paranada yazık etme

• param olsa

• normalden daha fazla zararlı, örneğin iphone da antenin alt tarafta olmasının nedeni bu, kitapçığında vucudundan 1,6 cm uzakta olduğunda zararsız olduğunu yazıyor, sakın alma tabii beynini seviyorsan.

• hımmmm :))

• İphone4 Infınıty gelmiş herhalde.. Onun gibi bir şeyden mi bahsediyosun...N8 güzel ama 2. Eli tutulmuyor. Satmaya çalışan çok var..

• Iphone4 replikaları sorunlu gibi..
      Biraz daha bekleyim İphone4S almak daha güzel...
      Iphone4 Infınıty.. 399 cıvarı fıyatla akşam gördüm.. ama tam bakamadım cihaza..

• yok o tarz değil birebir aynı ama başka üretim.Efcell de var bakarsanız

• Hocam sahta ikinci el gibi telefonlar alma elinde patlar

• efcell diye bir site var videolarla anlatmışlar sahibindende ilanları var güvenilir gibi geldi ama

• O nedir replika telefon ya çin malı telefonlar onumu diyorsun.

• Taklit telefon çinde olabiliyor başka ülkede

Yükleniyor...