İstanbul'da bit pazarı nerede kuruluyor?

Bugün soru sorma konusunda çok istekliyim valla:d Arkadaşlar ben bit pazarı hastasıyım gezerim saatlerce eski şeyler almaktan hoşlanıyorum:D saatler eski radyolar falan. Beyazıt'ta var fakat çok fazla ürün yok o nedenle asıl bit pazarlarını arıyorum bilen var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pişmaniye yapımını izlediğin sirkteki pişmaniyeyi çekiştiren 3 adamdan birine sorabilirsin.

• tamam. :D

• yoo:D K.Maraş:D

• izledim güzel. mersinli misin sen

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• horhor var

şişli feri köyde bomonti

maltepede antıkacılar

bakırköyun arka sokaklarındada dukkanlar var sor gösterırler

suana kadar gezebıldıklarım bunlar hatrlamadklarımda vardır soru baya eskı sanırım ama buluncada soruyu cevaplamadan edemedm bende severım eskı esyaları :)

• :=)

• tesekkurler :)) annem olmadan pek dısarı cıkmıyorum :)

• Ben de il dışındayım mezun oldum döndüm ve çok özlüyorum pazarları antikacıları sahafları=) geldiğimde hep oraları geziyorum zaten:=) gelirsem sana buradan yazarım benimle gezer misin bit pazarlarını:) üstüne de Jadore'da sıcak çikolata ısmarlarım:=)

• Öncekileri Göster
  • esenyurtta duymuştum ama hiç gitmedim

• k.bakma ama ben oralı değilim :( başka ildenim ama yinede k.bakma

• niye kusura bakiyim ya:D cevap vermek zorunda mısın sanki:D

• Beylikpazarı, Pazar günleri.

• Kadıköy'e git, 6yola gelince sor birine,salıydı herhalde:)

• Salı günleri mi oluyor?:=) çok teşekkür ederim bir sen anladın ne istediğimi yeminleD:

• Esenyurtta var..

• süğerrr :D

• E öyle olacak zaten:D ben de kitap falan aldım bir sürü:D bir tane yelek aldım:D 5 tl :D ama çok yakışıyor:D bir tane şapka aldım:D

• pazar ama yolu bilmiyorum babam araba ile götürdüğü için. :D çalıntı malmış ayakkabılar ama napak..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• 5gün

TOPHANEDE BOGAZKESEN CAD. TAYFUN PASAJI NO:43 SALI VE CUMA GÜNÜ SAAT 16:00 DA BİT PAZARI MALLARI KOLEKSİYON PARÇALARI EV HANIMLARININ ATMAYA KIYAMADIĞI SIKILDIĞI KRİSTALLER PLAKLAR BİBLOLAR MEZAT İLE SATILMAKTA İLGİLENENLERİ BEKLERİZ.

• Topkapı'da suriçinde pazar günleri kuruluyor bende bir ara baya gezerdim hemen hemen her hafta giderdim.

• Rica ederim neresinde oturuyordun?

• Ben 3 sene orda yasadim hic gormemistim bu sene basinda tasindim belki simdi kuruluyordur bir gidip bakayim=) tesekkurler=)

• 2-3 ay önce vatan caddesinde ki igdaşın karşısında görmüştüm bilgine.

• Öncekileri Göster
  • Bizim kuyumcukentin yanında bir tane var. Yenibosna'da.

• eskidjinin orada şubesi var onu demiyorsun değil mi:D yere bez serip üstüne koyuyorlar benim dediğimde:D

• benküçükken bit pazarındaki eşyaların bitli oldugunu düşünürdüm :) çocuk aklı işte :))

• Ouch Charlie bit me !

• O ne videoydu ya:D

• Haramidere'de (Esenyurt'ta) bi' tane bit pazara diye bi' yer var..

• Eskidji bit pazarını diyorsan orası spot ürünler satıyor benim bahsettiğim buluntu eski bozuk işe yaramaz ürünlerin satıldığı yer:d

Yükleniyor...