Facebook'ta para kazanan var mı gerçekten ?

Facebook'ta para kazanan var mı gerçekten ? ? Var ise nasıl ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• para kazanan olduğunu hiç duymadım gerçek anlamda. ama facebook oyunlarına deli gibi para yatıran arkadaşlarım vardı :)

• çok şaşırtırım insanı :)

• şaşırdım

• neler var neler. bu sanal oyunlara para harcayan çok insan var :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• hit bi sayfan varsa satabilirsin

• Mark'ın soy adı neden Zuckerberg sence çünkü facebok sayesiinde paranın bi yerlerini Zuckerberg işte :D

• Var tabi dolandiricilar iyi kaldiriyo faceden fakelerle

• benim bildiğim bir mark kazanıyor :)

• yok diye biliyorum bi mark

• :)

• Facebook ta para kazanan var mı bilmiyorum da para kazandıran birini biliyorum..

Kemal yalandaroğlu veya kıçıdaroğlu..

• Ne kavga edicem ya bunlar kim bunlarla kavga edicem sokakta sümüğümü atmam bunlara 3 km yakınımdan geçseler yolumu değiştiririm işte burada mecburen muattap oluyoruz..

• hop hop durun bunun yeri burası mı kendi aranızda kavga edin lütfen

• Komünist eziklikte üstüne yok lan hem beni engelleyeceksin hemde mart kedisi gibi sürekli bacağıma kıçını sürteceksin :D

Evladım benden bu kadar korkma gel yamacıma gel komünistleri severim ben..

Beni uzaktan sinirle takip ettiğini biliyorum daha çok elime alacam seni dışarda elime aldığım komünist köpekleri gibi..

• Öncekileri Göster
  • legal ve illegal yöntemleri var.. legal olan çok fazla takipçin olan sayfan varsa goodle adsense gibi tıklanma üzerine kota ile para kazandığın sistemlerden, yada farklı reklam verenlerden kazanabilirsin... twitterdan da kazanabiliyosun pucca nın bir reklam tweeti için 5 bin lira aldıgını duymustum.. facebook için illegal yöntemde: sistemde bulunan açık yüzünden (şimdi kapatıldı) insanların talep ettiği sayfalara beğeni kazandırıyosun (100-200 bin vs) ve 10 bin beğeni 100 lira idi yanılmıyorsam

• teşekkür.ler

• Reklam alıp para kazananlar var Facebook sayfalarında bu reklamları yayınlayarak .

• HAHAaa mark zuckerberg size para kaptırır mı? hiç.

• Yok bende sana demedim zaten.Burda iğnelediğim kişi Mark.O reklamdan para kazanma işi en iyi paypal aracılığıyla olur.Oda 20 doları geçmez.

• hani sayfalarda reklam dönüyo ya onlardn kazana var mı diye dedim ayrıca bn sadece meraktn sordum benim yapıcağımm bi iş değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...