• Sor
  • Bence

Facebook'ta para kazanan var mı gerçekten ?

Facebook'ta para kazanan var mı gerçekten ? ? Var ise nasıl ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• para kazanan olduğunu hiç duymadım gerçek anlamda. ama facebook oyunlarına deli gibi para yatıran arkadaşlarım vardı :)

• para yatıran mı?

• Öncekileri Göster
    • şaşırdım

• çok şaşırtırım insanı :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Mark'ın soy adı neden Zuckerberg sence çünkü facebok sayesiinde paranın bi yerlerini Zuckerberg işte :D

• Var tabi dolandiricilar iyi kaldiriyo faceden fakelerle

• Reklam alıp para kazananlar var Facebook sayfalarında bu reklamları yayınlayarak .

• hit bi sayfan varsa satabilirsin

• benim bildiğim bir mark kazanıyor :)

• legal ve illegal yöntemleri var.. legal olan çok fazla takipçin olan sayfan varsa goodle adsense gibi tıklanma üzerine kota ile para kazandığın sistemlerden, yada farklı reklam verenlerden kazanabilirsin... twitterdan da kazanabiliyosun pucca nın bir reklam tweeti için 5 bin lira aldıgını duymustum.. facebook için illegal yöntemde: sistemde bulunan açık yüzünden (şimdi kapatıldı) insanların talep ettiği sayfalara beğeni kazandırıyosun (100-200 bin vs) ve 10 bin beğeni 100 lira idi yanılmıyorsam

• teşekkür.ler

• yok diye biliyorum bi mark

• :)

• Facebook ta para kazanan var mı bilmiyorum da para kazandıran birini biliyorum.. Kemal yalandaroğlu veya kıçıdaroğlu..

• siyasiye bağlamasak ?

• Öncekileri Göster
    • hop hop durun bunun yeri burası mı kendi aranızda kavga edin lütfen

• Ne kavga edicem ya bunlar kim bunlarla kavga edicem sokakta sümüğümü atmam bunlara 3 km yakınımdan geçseler yolumu değiştiririm işte burada mecburen muattap oluyoruz..

• HAHAaa mark zuckerberg size para kaptırır mı? hiç.

• hani sayfalarda reklam dönüyo ya onlardn kazana var mı diye dedim ayrıca bn sadece meraktn sordum benim yapıcağımm bi iş değil

• Yok bende sana demedim zaten.Burda iğnelediğim kişi Mark.O reklamdan para kazanma işi en iyi paypal aracılığıyla olur.Oda 20 doları geçmez.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...