Cep telefonunda dokunmatik ekran mı yoksa tuşlu mu daha kullanışlı?

Cep telefonunda dokunmatikler yaygınlaştı şu an ama hangisi daha iyi sizce?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Öneriniz marka ve model varsa avantaj dezavantaj açısından yazarsanız iyi olur arkadaşlar.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tuşlu olsun dokunmatik deli ediyor beni

• hala alışamadın mı:)

• Öncekileri Göster
    • ay ne güzel olur :)) masa üstündeki klavyeyi taksam :) taşıması zor ama baya kullanışlı olur bir de mause :)))

• :)

Kızlar Ne Diyor 31

• tuşlu tabiki:))

• Ev telefonunu yeylerim

• Samsung galaxy star kullanıyorum.Rahat kullanışlı.

• Dokunmatik mi?

• Evet dokunmatik.

• Her ikisi

• Black Berry (Tuslu ve dokumatik) dis görüs olarak cok begenmistim ama pek özeligi yoktu geri verdik...Esimin teli benim oldu esimde kendine i phone aldi. Kiyaslayinca HTC daha iyi.

• Dokunmatik olan mı iyi?

• HTC ve i phone ikisi dokumatik?de. i phone kendi isletim systemini kulaniyor HTC Android.

• Lanet olası dokunmatik cep telefonların hepsinden nefret ediyorum. Bu yaşıma kadar ne hikmetse hem dokunmatik aldım ama Blackberry'e geçmenin zamanı geldi diye düşünüyorum :)

• Blackberry tuslusu aman tanrim ya bi iphone 4s aldim savasmaktayim alisirim herhalde zamanla

• Tabiki tuşlu.

• Q klavyeli telefonlar çok rahat... özellikle nokia e5 link

• benimki :) Q klavye çok rahat evet. Ama dokunmatiğe geçmeyi düsünüyorum

• Öncekileri Göster
    • :D

• ausname sana bulaşmıycam :D (anladın sen... )

• Tabi ki de tuşlu.

• Dokunmatik

• Marka ve model tavsiyen var mı?

• ben samsung corby kullanıyorum memnunum. t20 de güzel.

• Benimki samsung 3600. Tuşları büyük ve dokunmatik gibi :) ben mesajkolik olduğum için çok rahatca kullanabiliyorum.

• ben dokunmatik kullanıyorum daha rahat bence

• Dokunmatikler çok pratik.

• tuşlu daha rahat

• tuslu ama dokumatik daha kolay bana gore :)

• Tuşlu daha kullanışlı.

• 4 ay once :(

• Öncekileri Göster
    • Az daha sazan hanesine ismimi ben de yazdırıyordum :(

• Mel: Sigaraya da bu şekilde başladım ben :(
      Coldiş: Çaktırmadan bana sazan diyişin içimi parçaladı, bilesin :(( 3<

• qwerty klavye hepsinden iyi dokumatıkte parmaklarının cok ıyı olması lazım ya da kalemi varsa farketmez dıgerı de kullanıslı degıl qwerty klavye ıyı

• dokunmatiğe dalarım. parmaklarım felçli gibi oldu

• Tuşlu candır

• 4 ay once :(

• dokunmatık daha kolay ama benımkı tuşlu degıstırdıgıme çok pişmanım :)

• dokunmatik diyorum.. çünkü anında istediğim yere dokunuyorum tuşluda biraz daha zor ;)

• dokunmatik ekran sensir

• nokia c3 klavyeli çok memnunum

• Suan kullandigim hem dokunmatik hem de klavyeli.Tirnaklardan dolayi klavye'yi kullanmasi zor oluyor,dokunmatik daha kolay gibi.

• Samsung star dokunmatikte harika... Herkese tavsiye ederim. Çokta ucuzladı.

• ikisini de severim, dokunmatiğin de çeşitleri var diye biliyorum, ona göre değişiyor hassaslığı.bir de basmatikler var, adamı verem eder o ayrı (kalas gibi neyine ünlü olduğunu anlamadığım 5800 mesela)

• lg arena'ya hiç yaklaşma o zaman, nokia bile verem ettiyse seni. basarak bile almıyor bazen namussuz:))

• lg 'yi benim minik korelilerim yapmış ama sonyericson ve samsung varken, hiç yanaşmam bile :)

• Dokunmatik seviyorum.

• Dokunmatik...

• Dokunmatik ...

• tuşlu telefonları daha rahat kullanıyorum.

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben tuşlu telefon seviyorum .

• bence ikisi de olmalı . dokunmatikler 2 sens cok kullanımdan sonra zamanla kötü oluyor. Aşırı kullanılmazsa zaman uzar tabi.ikisi de oldugunda biri bozulursa digeri kullanılır bence.

• kullanmana bağlı. ben sms'den nefret eden biriyim. ondan dokunmatik daha güzel bence.

• Tuşlu.

• nokia 5250 dokunmatik ekran modelini kullanıyorum cokta memnunum bir 3g si yok oda olsa tam olur.birde tek sağ sensörü var her yöne sensör yok.

• dokunmatık daha kolay

• ikisi birden olan telefonlar var. blackberry falan.

• çok mesaj yazıyosan tuşlu ve cok fonksiyonluama dokunmatik telefonlarda cok iyimesaj yazma bölümü tus takımı sekinde olanlar var onları tercih ederim. ornegin samsung wifi star II var piyasada cok telefn isteğine bağı ve kullanım amacın nedir. telefon gorusmesi dısında

• Özelliği çok olsun bataryası uzun gitsin biraz ama çok yüksek olmasın 1000 tl üzeri olmasın.

• valla dokunmatik on numara amma ve lakin. şu bankaları falan arayınca şuna basın buna basın hoşunuza gitmezse bana basın falan diyorlar ya orda kopuyorum yanımda 6680'im var her daim. stepne.

• 2si bir arada olaydı iyidi:)

• klavyeli olanı iyidir

• ankesörlü

• Cep telefonuna karşı mısın?

• bence o kendine karşı. :)

• ben yanımda ankesörlü telefon taşıyom

• Kitap okuyabileceğim bir tanesi çok kullanışlıdır.

• sms severler için butonlu (blackberry)uygulama severler için dokunmatik (ayfon, hetece)

• dokunmatik alacaz diye heves ettik pşman olduk :))

• bence tuşlu olan...

• Köşeleri yuvarlak değil de sert hatlı olsun da nasıl olursa olsun. Tasarım önemli benim için.. Bak, böyle değil: link Böyle olmalı: link (Hastayım bu tasarıma)

• tuşlu... sağlam takoz hepside;)

• tuşlu

• tuşlu

Yükleniyor...