Facebook hesabıma giremiyorum, çıldıracağım.

Ben facebook hesabımı çalınma riskine karşılık telefonumdan onay olmadan girilmesin özelliğini yaptım. Kardeşim çerezleri temizlediği için benim cihaz tanıma özelliği de silindi. Bu yüzden giremiyorum kod gönderme çıkmıyor. Nasıl giricem bu facebook'a?

Güncellemeler:
Herkese teşekkürler hallettim

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• "Şifremi unuttum" seçeneğini denedin mi ?

• şifremi biliyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok özel bir şeyiniz yoksa eğer yeni bir hesap açın.

• çerezleri geri getirmeye çalış bazı programlar var netten araştır

• facebook una bagli olan mail adresine girip orada daha once gonderilen guvenlik onay mailinden bagli linke tekrar tiklayabilirsin. sonra da security verification u kaldir, olmasi gerek.

• mantıklı :)+1

• bu cevabimin nesini eksilemisler dusunuyorum... sanirim hesabi hackleyen arkadas burada , eksilemis

• Ben vermedim

• üzülme çok bişey kaybetmiş sayılmazsın özle biraz .))

• :)) Peki

• bir kere girebilirsen eğer sana ait tüm bilgileri saçma sapan şeylerle değiştir komple başka biri yap.sonra git yeni hesap aç ve bir daha sana ait çok çok özel şeyleri paylaşma.sosyal ortamda eğer birileri seni takip etse çok kolay her an ne yaptığını bulabiliyor.

• Resimlerim var ben o yüzden bu hesabımı geri almak istiyorum.Ayrıca hesabım arkadaş listemde olmayanlara kapalı ve tanımdakılarımı eklemem ben sağol düşündüğün için.

• çalınmamıştır.facebooktan kaynaklı olabilir o pc den dene

• Bilgisayardan girince düzeliyor.

• Nasıl?

• Siz telefondan girdiğiniz için olmuyor bendede olmuyordu ama bilgisayardan girdiğiniz zaman düzeliyor.

• baska bır hesap ac

• Başka bir hesap açmak istemiyorum o hesabımda herşeyim var.Facebook'a yardım yerinden sorun bildiriyorum ama olmuyor.

• Öncekileri Göster
    • sukurler olsun

• :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...