Erkek arkadaşımın beni aldatıp aldatmadığını nasıl anlarım, nasıl test ederim?

Erkek arkadaşınızın sizi aldatmayacağına inanıyosunuz ama bunu test etmek istiyorsunuz, peki ne yapmalı fikri olan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eski bir kız arkadaşım bana sürekli arkadaş çevremden kızlarla ilgili sorular sorardı :) şu kız nasıl sence? hoş kız değil mi ama gibisinden.. bir keresinde bende evet dedim, hoş kız, işte gözleri bazen renk değiştiriyor daha bir farklı oluyor, yürüyüşüde bir değişik falan dedim ki, deyiş o diyiş :) bozuldu hemen :D hehehe

• tabii amacım onu ters köşeye yatırmaktı, yoksa yapar mıyım hiç öyle bir şey :)

• kız zaten agzından laf almaya calışmış sende seve seve vermısın bozulur tabi :D

• hiç acımam ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Test etme, gözlemle. Akıllı insan zaten anlar. Şimdi test etmeye kalkarsan bir yanlış bir doğruyu götürür iyi olmaz :)))

• takip ederek anlayabilirsin en uygun yöntem bu diğer türlü hep kandırılırsın

• telini ele geçir , mail adresine bak , takip et

• Her erkek yakalanıncaya kadar masumdur. Eminsen ve yakalayamıyorsan kendin suni bir ortam oluştur.

• Erkek arkadaşının yanına bi kız arkadaşını gönder .( erkek arkadaşın bu kızı önceden tanımıyor olsun) Erkek arkadaşına asılsın, eğer erkek arkadaşın onu terslemezse o çocuk yaramaz...

• Telefonunu ele geçir..

• telefon konusunda erkekler kurnazdır bısey bulamaz bence...

• telefon temiz

• valla sevgilin aşnada vişnede ise birde çok akıllı bir adam ise işin zor cidden bulammasın çünki açık vermezz yakalayamssında ya bu konuyu fazla kucalamicaksın yada güvenin yoksa kafanda soru işareti var ise gerekeni yapıcaksın ilişiğini kesiceksin yani her anlamda 1-0 geride olan sensin bu konuda diyecek başka bişey bulamıyorum :)

• guvenım var ama merak edıorum ısde tepkısını

• kurcalama ozaman bence busefer sen onun tepkisini ceker ve güvenini kayberdesin şahsen bana yapsa sevdiğim insan misal o anki psikoloji ve hızlı düşünmeyle direkt yüzüne vururum farkettiğim an demekki sen yapıyosun ve bendende bekliyosun gibilerinden! :)))

• sana aşırı bi ilgi gösteriyor gibiyse çakma diye yapıyor olabilir

• o ztn hep ılgılı o konuda guvensızlıgım yok ztn cok guvendıgım ıcın yapıcam

• Öncekileri Göster
    • beynin soltarafı kayıtlı bilgi sağ tarafı ise boş belektir beyindeki hazır bilgiyi kulanırsa göz sola uydurur sa düşünürse göz saha bakar ben bilirim

• peki onun sagımı benım sagımmı ? :D

Kızlar Ne Diyor 6

• teste ne gerek var sevıyorsa senı zaten aldatmaz aldatıyorsada sevmemıstır ama en kesın cozum yatakta bellı olur aldatıp aldatmadıgı...

• nasıl yatakda belli olur ?

• performansındanmı:))

• meta sen bu ısı bılıyosun :))

• mesela ben sevgilimin tanımadığı bilmediği bi numaradan ona mesaj attım oda benim sevgilim var bi daha mesaj atma falan dedi ama eğer konuşursa buluşursa aldatıyodur veya takip et uzak tan gerçi telefon dan da anlayabilirsin mesajlarına bak

• Ona guvenmiyor musun?

• Aşk dolu cümleler kurmasını sağla ve o konuşurken de gözlerinin içine bak.Aldatan erkek dikkatlice gözlerine bakılınca gözlerini kaçırmaya başlar.Zaman zaman da çaktırmadan onu takip et uzaktan...

• Benim de bi arkadaşım bunu denemek için faceden sahte hesap açıp sevgilisini eklemişti. Tabi sevgilisi hemen atlamıştı daha sonra bu olay ortaya çıkınca üste çıkıp ayrılmıştı. Bence kalkma böyle oyunlara %80i düşüyo bu oyuna sonra zedelenen ilişkiniz oluyo..

• bu oyuna düşen insanla ne yapayım ben o zaman bunu ogrenmek lazım

• Öncekileri Göster
    • denemem ıcın daha zaman var bı vızelerı atlatayım da

• hımmmm

• bi arkadaşına gidin orda sevgilinin msn sini eklesin sonra sevgiline msn ye gel de konuşalım de girceği zaman siz ikili msn kullanın arkınızla bi o açsın kendi msn sini bi sn aç.sonra arkadaşın onla konuşmaya başlasın sen çıkman gerektiğini söyle çık.onlar konuşurken sende yanlarında ol hatta belki inanmaz diye kıza cam açtır görsün arkadaşını camda güzel bir şekilde.sonra devam etsinler sende arkadaşına şunu sor böyle de falan dersin.bakalım nasıl cevaplar verecek.

• vay iyimiş :D

• Öncekileri Göster
    • istisnasız bütün kızların yaptığı numara ama erkeğe güvenmediğinin ıspatı bu davranış.
      Seven kız erkek arkadaşına güvenir. Erkekte bu sevgiyi ve güveni suistimal etmez gerek yok bu tür şeylere bence

• korkusu olmayan.yalan söylemeyen.anlı açık bir erkeğin bundan korkmasına gerek yok.bu başlarda yapılır ve şüphenilecek durumlarda yapılır onun dışında güvenilir.ama bizde haklıyız.neden mi? mesela ben 2 kere aldatıldım daha önce.hatta en güvendiklerimizin arkamızdan işler çevirdiğini öğrendik.güvenmek zor bu devirde ama elbet güvenmeliyiz birilerine.

Yükleniyor...