Telefona virüs girer mi?

müzik yada resim bilgisayardan telefona indirdiğimizde virüs bulaşıyor mu? zarar görür mü? telefon bunun için ne yapmak lazım?

Güncellemeler:
nasıl önlem almak lazım telefona müzik indirirken?yardımcı olursanız ben çok mutlu olucak :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• elbette virüs bulasır.arkadaslar .mp3 müzk ve .jepg fotograf uzantılarına virüs yerleştirilebilir.iyi bir antivirüs (lisanslı ve güncellenmiş) bu durumlara az da olsa dur diyebilir.

Erkekler Ne Diyor 10

• önlem kısmını pek bilmem ama telefonunun işletim sistemine göre anitvirüs bulma ihtimalin var.virüs bulaştıktan sonra ise tek çaren format atmak.

• giriyor ve telefon insanı deli edecek kadar yavaşlıyor...bazende donuyor...telefonu formatlamak gerekiyor...yani yazılımını yeniden yüklemek lazım oluyor...direk müzik indirmeyin..önce pc ye indirin ve orada antivüris proğramı ile tarattıktan sonra telefona atın parçayı...

• Her siteden müzik indirme bence bide telefon ne marka modeli nedir.

• Cifle cifliyosun.

• ya olurmu telefona virüs girmez. virüse telefon girer. sizi kandırmışlar...:))))))

• şimdiki telefonlar olmuş bana bir bilgisayar, nasıl girmesin adaş..

• tabi ki bulaşıyor özellikle hafıza kartlarından

• Evet nokia telefonlara bulaşıyor bende bir kaç kere oldu ve format attım düzeldi.

• Pc ye fazla yakın durmamalı, ne virüsü alıcağınız belli olmaz.

• internete girebilen herşeye virüs girer

Kızlar Ne Diyor 3

• Virüs girebiliyor.Hafıza kartlarından,İnternetten indirdiğin müziklerden,Bide internete giren telefonlardan girebiliyor.

• bulasır hafıza kartından bulasır benım telefonuma bulasmıstı ve bembeyaz olmustu ekranı hafıza kartını cıkartıp bataryayıda cıkardıktan sonra telefonda tarama ıslemı yapmıstım ama geç kaldıgım ıçın malesef telefon güme gıttı

• telefonun bılgısayar kablosunu bılgısayara takıp tarayıcımdan tarıyordum ben

• tarama işlemi nasıl yapılıyor? billy

• Cep telefonları şu anda WML 1.1 teknolojisini kullanmakta ve bu teknoloji internetten dosya almaya olanak tanımıyor bu yüzden cep telefonuna hiçbir şekilde virüs bulaşma ihtimali bulunmuyor.

Yükleniyor...